Pazartesi , Ekim 29 2018

Anasayfa / Krediler / Ziraat Bankası Engelli Kredisi

Ziraat Bankası Engelli KredisiZiraat’ten Engelleri Kaldıran Engelsiz Destek Paketi

Engelli vatandaşların ticari faaliyetlerini desteklemek ülke ekonomisine daha çok katılımlarını sağlamak ve finansal ihtiyaçlarını karşılamak için uygun faizle masrafsız kredileri, bankacılık ürünlerinde özel indirimler, Bireysel Emeklilik Sistemi ile Sigorta çözümlerine varıncaya kadar ihtiyaç duyabilecekleri avantajlı bankacılık ürünlerini içermekte olan Ziraat Bankası Engelli Kredisi paketi sunmaktadır.

Engelli kişiler için iş imkanı sağlayan firmalar da bu paketten yararlanabilirler. Ziraat Bankası internet bankacılığına sahip olan ve en az 2 tane otomatik ödeme talimatı veren engelli kişilerin ortak olduğu firmalarla engelli kişi istihdam etmekte olan firmalara özel Engelsiz Destek Paketi sunulmaktadır.

Ziraat Bankası Engelli Kredisi kapsamında uygun faizlerle 60 aya varan vadeler, kendiniz, eşiniz ve 18 yaşının üstünde olan çocuklarınız da olmak üzere birbirinden özel bireysel emeklilik planlarını içeren teklifler, Ziraat sigorta güvencesi kapsamında sektörel riskler de gözetilerek teminatlandırılmış olan avantajlı sigorta hizmeti ve Ziraat Finans avantajları ve ayrıcalıklarından yararlanabilirsiniz.

Ziraat Bankası Engelli Kredisi paketi ile engelli Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları için kredi vermektedir. Engelli kredisi adı altında verilmekte olan engelli kredisi gelir düzeyi,  engellilerin banka kredi notlarına, yaptıkları harcamalara ve etki eden taşınmazlar ile borçlarına göre belirlenmektedir. Ziraat Bankası Engelli Kredisi ile Engelli vatandaşları desteklemek, sosyal hayata kazandırmak, ekonomik hareketliliği sağlamak adına kredi vermekte fikri düşünce yatırım ve hayat planlarına ekonomik anlamda yardımcı olmaktadır. Engelli kredisi verilirken engel durumuna ve engellinin engellilik yüzdesine, farklı gelir seviyelerine göre vade süresi belirlediği gibi faiz oranlarını da buna bağlı olarak belirlenmektedir. Engelli olmak banka nezdinde bir sorun teşkil etmemekle birilikte, en uygun süre ve faiz oranları belirlenme sürecinde de hassas davranılmaktadır.

Engelli Kredisi Şartları;

Ziraat Bankası Engelli kredisi almak için mutlaka kişinin bir gelirleri olmalıdır. Sigortasının en az 6 ay yatmış olması gerekmekte olup, beyan edebileceği bir iş tanımı ile belgelenebilecek bir gelirlerinin olması gereklidir. Banka kredi notunun yüksek olması, maaşında haciz veya icra gibi durumların olmaması, engel durumunun fiziki olması önemlidir.

İlginizi Çekebilir : https://enuygunkrediverenbanka.com/ziraat-bankasi-sicil-affi-kredisi/

Engelli Kredisi Başvuru Nasıl Yapılır?

Kredi başvurusu  bireyin telefon internet veya banka şubelerinden yapabileceği bir durum olsa da kredinin ön onaydan geçmesinden sonra, kredi talebinde bulunan engelli kişi engel durumunu gösteren rapor, gelir beyanı, sigorta belgesi, maaş bordosu ve ikametgah adresini gösteren belge ile başvurmalıdırlar. Ziraat Bankası Engelli Kredisi başvurusu için özellikle engel sebebi ve gelir durumunun yanı sıra banka kredi notu son derece önemlidir. Ziraat Bankası Engelsiz Destek Paketi’nden uygun fiyatlı ve 60 ay vadeli kredisi ile artık engeller kalkıyor. Bu fırsattan yararlanma koşulları ile paket hakkında öğrenmek istediğiniz tim bilgiler için en yakın Ziraat Bankası Şubesi ile irtibata geçebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Sicili Bozuk Olana Kredi Çıkartılır başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Kaçırmayın!

Denizbank sms kredi başvurusu

Denizbank SMS ile Kredi Başvurusu / 3280 Cebimde Kredi

icindekiler1 Denizbank 3280 Cebimde Kredi1.1 Denizbank Cebimde Kredi (SMS Kredi) Özellikleri Nelerdir?1.2 SMS Kredi Faiz …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir