Salı , Mayıs 15 2018

Anasayfa / Genel / Ziraat Bankası 2017 KOSGEB Makine Teçhizat Kredi Faiz Desteği

Ziraat Bankası 2017 KOSGEB Makine Teçhizat Kredi Faiz DesteğiZiraat Bankası 2017 KOSGEB Makine Teçhizat Kredi Faiz Desteği

Ziraat Bankası tarafından verilmekte olan, yerli ve yeni makine alımlarınızdaki finansman desteği devam etmektedir. KOSGEB veri tabanınıda kaydınızın bulunması ve KOBİ beyannamesi olması şartı ile verilen makine teçhizat kredisi uygun faiz oranları ile Ziraat Bankası’nda. Zor zamanlar geçiren ve sermayesine güç katarak yeni makine alamayan işletmelerin yardımına yine devletimiz koşmaktadır ve bütün kolaylıkları imkanları sunmaktadır. KOSGEB tarafından ödenecek olan faiz tutarı ile belli tutarlara kadar alacağınız makine teçhizatlar için Ziraat Bankası, uygun faiz oranları ve avantajlı geri ödeme imkanları sunmaktadır. Ziraat Bankası aracılığı ile ve KOSGEB desteği ile verilen makine kredisi her sene yenilenmektedir ve sürekli yapılan bir kredi türüdür.

kosgeb binası

Makine Teçhizat Kredi Faiz Desteği Genel Bilgiler

KOSGEB, kayıt işlemlerini yapmış ve veri tabanına kaydolmuş işletmeler, KOSGEB’in sunmuş olduğu desteklerden mahrum olmayan yani yasaklanmamış olanlar ve sanayide faaliyet göstermekte olan işletmelerin, yerli veya yeni makine alımlarında uygun faiz oranlarıyla ve ödeme kolaylıkları ile finansal destek sağlanmaktadır. Yeni makine ve yerli alacak olanlar için Ziraat Bankası 2017 KOSGEB makine teçhizat kredi faiz desteği tamda sizin aradığınız finansal desteği sunacaktır.

Makine Teçhizat Kredi Desteğinden Kimler Yararlanabilir?

  • KOSGEB veri tabanına kayıtlı ve güncel KOBİ Beyannamesi olanlar
  • Yıllık net satış hasılatı ya da mali bilançosu 40 milyon lirayı aşmayanlar
  • Çalışan sayısı 250’den az olanlar
  • Esnaf ve Sanatkârlar Odası, Ticaret ve Sanayi Odası ile Sanayi Odalarından birine kayıtlı olanlar
  • Vergi ve SGK borcu olmayan ya da mahsup edileceğine muvafakat eden

Gerçek veya tüzel kişiliğe haiz işletmeler yararlanabilmektedir.

KOBİ Devlet Destekli Faizsiz 50 Bin Lira 12 Ay Ertelemeli Kredi

Makine Kredisi Özellikleri Nelerdir?

  • Yurt içinden, yerli ve yeni makine alımına yönelik yatırım kredisini sağlamaktadır.
  • Krediye ilişkin faiz maliyeti KOSGEB tarafından karşılanmaktadır.
  • Fatura tutarlarını aşmamak kaydı ile işletme başına azami limit 1.500.000 liradır.
  • Kredinin vadesi ilk 6 (altı) ayı ödemesiz geri kalanı 3’er (üç) aylık eşit taksitler halinde toplam 36 (otuz altı) ayda ödenmektedir.

KOSGEB destekli makine teçhizat kredisine başvuru yapabilmeniz için en yakın Ziraat Bankası Şubesi’ne giderek işlemlerinizi yapabilirsiniz. Ayrıntılı bilgileri yine bankanın şubelerinden alabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan İş Bankası Borç Transferi Kredisi başlıklı makalemizde borç transferi iş bankası, iş bankası 72 ay yapılandırma ve iş bankası kredi yapılandırması hakkında bilgiler verilmektedir.

Kaçırmayın!

250.000 Baş Düve Projesi

250.000 Baş Düve Projesi T.C. Gıda Tarım Hayvancılık Bakanlığı tarafından Tarım Kredi Kooperatifleri üyeleri ile …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir