Pazartesi , Ekim 29 2018

Anasayfa / Bankalar / Yapı Kredi 300 TL Emekli Maaşı Promosyonu

Yapı Kredi 300 TL Emekli Maaşı PromosyonuYapı Kredi 300 TL Emekli Maaşı Promosyonu

Emekli maaşı promosyonları ne zaman verilecek, emekli promosyonları verilmeye başlandı mı? nekadar verilecek, gerekli şartlar nelerdir gibi birden fazla soru emeklilerin kafasını karıştırmaya devam ederken, gerekli banka anlaşmalarının imzalanmasının ardından bankaların emekli maaşı promosyonu kampanyalarınında başlaması kaçınılmaz oldu. Yapı Kredi bankası emekli maaşını bankaya taşıyan kişilere 300 lira para puan hediyesi vermektedir. 28 Şubat tarihine kadar yapılacak olan 36 ay süreyle bankadan emekli maaşını alacağını taahhüt eden kişilere 300 lira para puan vermektedir. Aynı zamanda Yapı Kredi Emeklilik paketlerindende indirim fırsatlarından yararlanabileceksiniz.

Emeklilik paketi indirimlerinin yanı sıra özel hastanelerden bir kaçında ücretsiz olarak acul sağlık hizmeti üyeliğide banka size sunmaktadır.

Yapı Kredi Emekli Promosyonu Nedir?

  • İnternet Şubesi, Telefon Bankacılığı, Yapı Kredi Mobil ve ATM’lerden ücretsiz havale imkanınız olacak.
  • Avantajlı Bireysel İhtiyaç Kredisi kullanabileceksiniz.
  • Yapı Kredi ATM’lerinden 3 bin lira günlük para çekme limitine sahip olacaksınız.
  • Ücretsiz Düzenli Ödeme avantajından yararlanacaksınız.

Yapı Kredi Bankası tarafından sunulmakta olan emekli maaşı promosyonu kampanyasından bütün SSK emeklileri, emekli sandığı emeklileri ve Bağkur emeklileri yararlanabilmektedir. En yakın Yapı Kredi Bankası şubesine giderek kolaylıkla, sadece TC kimlik numaranızın olduğu kimlik belgenizle birlikte başvuru yapmanız yeterli olacak ve maaşınızın Yapı Kredi Bankası’na taşıyabileceksiniz.

E-devlet üzerinden emekli maaşı banka değiştirme yani taşıma işlemi yapmakta mümkündür. Emekli maaşınızı Yapı Kredi Bankası’na taşımak isterseniz internet bankacılığı şifrenizle veya e-devlet şifrenizle sisteme giriş yapabilir ve edevlet üzerinden de emekli maaşınızı bankaya taşıyabilirsiniz.

Emekli maaşı promosyonu almak zorunlu mu? Emekli maaşımın promosyonunu almasam bişi olur mu gibi sorularda gelmekte olup, bu konuda herhengi bir zorunlama yoktur, bu sadece emekliye ek bir destek olması adına yapılmış çalışmadır. Dileyen dilediği bankadan maaşını alabilsin, ve bunun karşılığında da bankadan promosyon alabilsin diye yapılmış tamamen emekli lehine olan bir durumdur.

Bir önceki yazımız olan İş Bankası Borç Transferi Kredisi başlıklı makalemizde borç transferi iş bankası, iş bankası 72 ay yapılandırma ve iş bankası kredi yapılandırması hakkında bilgiler verilmektedir.

Kaçırmayın!

ODEABANK Oksijen Hesap ile %26 ya Varan Mevduat Faiz Oranları

ODEABANK Oksijen Hesap ile %26 ya Varan Mevduat Faiz Oranları

icindekiler1 ODEABANK Oksijen Hesap ile %26 Faiz Oranı1.1 ODEABANK Oksijen Hesap Özellikleri Nelerdir?2 ODEABANK Oksijen …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir