Cumartesi , Nisan 11 2020

Anasayfa / Krediler / Vatan bilgisayardan bana kredi çıkar mı

Vatan bilgisayardan bana kredi çıkar mıVatan bilgisayardan bana kredi çıkar mı

Bildiğiniz üzere geçtiğimiz senelerde taksitle cep telefonu almak kanunlar ile durdurulmuştu. Hal böyle olunca da cep telefonlarının satışlarında çok ciddi düşüşler yaşandı ve insanlarımız tek seferde ödeyecek gücü olmadığı için telefon alamaz hale geldi. Tam da burada bankalar insanların yardımına koştu. Birçok banka, bazı firmalar ile anlaşarak kredi verme konusunda anlaşmaya vardılar. Bunlardan birisi de Vatan Bilgisayar ve Odeabank işbirliğidir. Vatan Bilgisayardan bana kredi çıkar mı başlıklı yazımızın cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz. Özellikle de cep telefonu almak isteyen kişiler 36 ay vade ile satın almak istiyorlar. Normal koşullarda taksitle cep telefonu alınamıyor fakat Vatan Bilgisayar ve Odeabank işbirliği sayesinde artık bu şekilde cep telefonu almak artık mümkün. Bu sayede insanlar zorlanmadan istedikleri cep telefonuna sahip olabilecekler. Bunun için yapılması gereken işlem ise telefonunuza Vatan yazarak bir boşluk bırakın ve TC no yazın ardından bir boşluk bırakıp almak istediğiniz telefonun ücretini yazın ve 8444 nolu numaraya mesaj gönderin. Böylelikle kredi kartınız yoksa dahi cep telefonu alabilirsiniz. Bu işlemi gerçekleştirdikten sonra ise bazı süreçleri takip etmeniz gerekecek.

Vatan Bilgisayar ve Odeabank işbirliği

Vatan Bigisayardan kredi başvurunuzu yaptıktan sonra, gönderdiğiniz mesaja cevap gelecektir. Ardından ise sizi arayacaklar. Bu arama ile birlikte vadeyi ve taksit tutarını belirleyerek işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Vatan Bilgisayardan bana kredi çıkar mı sorusuna cevap almak için öncelikle başvuru yapmalısınız. Aslında Vatan Bilgisayar ile tek ilişkiniz, cep telefonunuzu seçmeye gittiğiniz zamandır. Çünkü bütün finansal işlemleri Odeabank ile gerçekleştireceksiniz. Biraz önce bahsettiğimiz üzere adımları takip ettikten sonra nüfus cüzdanınız ile beraber herhangi bir Vatan Bilgisayar şubesine giderek istediğiniz telefonu alacaksınız. Krediniz onaylandıktan sonra, banka tarafından firmaya gerekli bilgiler verilmektedir. Zaten telefon görüşmenizde size ayrıntılı olarak bilgi verilecektir. Böyle bir kolaylık ile beraber sanırım herkes istediği cep telefonuna sahip olabilecek. Günümüz şartlarında artık bir vazgeçilmez olan cep telefonları, özellikle de gençler arasında bir yarış haline gelmiştir. Son moda telefonlar takip edilerek, piyasaya çıkar çıkmaz alınmaya çalışılmaktadır.

Kredi tutarı ne kadar olmalıdır

Almak istediğiniz cep telefonunun kredisi en az 600 TL olmalıdır. Bu fiyatın altında ise telefonunuzu alamazsınız. Ayrıca eğer kara listede iseniz ve kredi kartı borcu ya da kredi taksiti aksaması varsa yine kredi isteğiniz kabul edilmez. Kredi siciliniz temiz ise herhangi bir sorun yoksa Vatan Bilgisayardan alışverişinizi yapabilirsiniz. Vatan Bilgisayardan bana kredi çıkar mı sorusunu cevaplamaya çalıştık. Bir de banka tarafından uygulanan kredi faizlerine bakmak gerekir. Bu her bankaya göre değişmekle birlikte alacağınız zamana göre takip etmenizde fayda var. Ayrıca faizler hem bankaya göre hem de günün koşullarına göre değişiklik göstermektedir. Sonuç olarak sizin işiniz tamamen banka iledir. Vatan Bilgisayar’a giderek beğendiğiniz ürünü seçecek ve sonunda banka ile muhatap olacaksınız. Bankanın kendi sitesine girerek faiz oranlarını ve vade seçeneklerini daha net öğrenebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Sicili Bozuk Olana Kredi Çıkartılır başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Kaçırmayın!

Denizbank sms kredi başvurusu

Denizbank SMS ile Kredi Başvurusu / 3280 Cebimde Kredi

icindekiler1 Denizbank 3280 Cebimde Kredi1.1 Denizbank Cebimde Kredi (SMS Kredi) Özellikleri Nelerdir?1.2 SMS Kredi Faiz …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir