Cumartesi , Nisan 4 2020

Anasayfa / Bankalar / Vakıfbank İnternet Bankacılığı

Vakıfbank İnternet BankacılığıVakıfbank İnternet Bankacılığı

İnternet bankacılığından faydalanabilmek için öncelikle bankanın müşterisi olmanız gerekmektedir. Vakıfbank internet bankacılığı kullanabilmek için ise Vakıfbank’ta hesap açtırmanız gerekmektedir. İnternet bankacılığı başvurusu tamamen ücretsizdir. Başvurunuzu ise resmi internet sayfası üzerinden yapabilirsiniz. Başvurunuzu tamamladıktan sonra giriş şifresi almanız gerekir. Bu başvurularınızı şubeden ya da internetten yapabilirsiniz. İnternetten başvuru yapacaksanız, karşınıza çıkan başvuru formunu doldurarak işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Bu formda istenen bilgiler kart numarası ve kart şifresidir. Vakıfbank internet bankacılığı sayesinde fatura ödemelerinizi, eft ve havale işlemlerinizi, kredi ve kredi kartı borcunun ödenmesi ve takip edilmesi, hesap işlemleri, hesap açma ve kapama işlemlerini yapabilirsiniz. Müşteri hizmetleriniz arayarak şifre almanız mümkün. 444 07 24’ü arayarak şifrenizi öğrenebilirsiniz. Vakıfbank internet bankacılığında EFT’lerinizi iş günlerinde saat 17:15’e kadar yapabilirsiniz. Fatura ve havale işlemlerini ise 7/24 yapabilirsiniz. Yanlış yapılan bir EFT işlemini 0850 222 0 724’ü arayarak iptal ettirebilirsiniz.

İnternet Bankacılığı İle İlgili İşlemler

Vakıfbank internet bankacılığı ise istediğiniz yerden ve istediğiniz zamanda hiç zahmet etmeden para transferlerinizi yapabilirsiniz. 7 gün 24 saat finansal işlem yapabilirsiniz. Çok güvenli bir sistemdir. Bilgisayarınız ve cep telefonunuzla faturalarınızı ödeyebilirsiniz. Vadeli veya vadesiz hesap açabilirsiniz. Döviz, hisse senedi ve altın alabilir veya satabilirsiniz. Bankada sıra beklemez ve böylece bankanın iş yükü azalır. Bütün bunları sadece bir şifre ile yapmanız mümkün. Vakıfbank internet bankacılığı işlemlerini kullanabilmek, para gönderimi yaparken zaman kaybetmemek ve havale ücreti dahi ödemeden işlem yapabilmek için müşteri numaranızın ve hesaplarınızın Vakıfbank tarafından tanımlanması gereklidir. Banka tarafından hazırlanan hizmet sözleşmesi ve ürün sözleşmesini imzalamanız yeterli olacaktır. En büyük rahatlıklardan birisi de cep telefonu ile işlem yapılabilmesidir. Bilgisayarınızın yanınızda olmadığı durumlarda dahi telefonunuzla internet bankacılığından faydalanabilirsiniz. Tüm kredi kartı ve kredi işlemlerinizi, ek kart işlemlerinizi, limit değişikliğini ve şifre değiştirme işlemlerinizi oturduğunuz yerden yapabilirsiniz.

Nakit yatırma ve çekme haricindeki tüm finansal işlemler yapılabilir. Vakıfbank internet bankacılığı ile döviz alımı ve satımı yapabilir, hisse senedi ve altın alıp satarak bütün yatırım işlemlerinizi yapabilirsiniz. Bankanın aldığı güvenlik önlemlerinin yanı sıra sizin de bazı güvenlik önlemlerini almanız yararınıza olacaktır. Mutlaka güncellemeler yapılmalı, bankacılık işlemlerini yaparken diğer sekmeler kapatılmalıdır. Antivirüs programları düzenli olarak yüklenmelidir. Ayrıca şifrenizi sık sık değiştirerek kimseye göstermemelisiniz. Şifre alma işleminde cep telefonunuzu yanınızda bulundurmalı, gelecek olan şifreyi doğru olarak girmelisiniz. İletişim bilgileri ve kişisel bilgiler doğru ve eksiksiz olarak girilmelidir. Bankanın size ulaşımı açısından bu önemli bir noktadır. Vakıfbank’ın devlet bankası olması ayrıca güven veren bir durumdur ve Türkiye’nin en köklü bankalarından birisidir.

Bir önceki yazımız olan Kefilsiz Kredi Veren Bankalar 2018 başlıklı makalemizde İpotek Karşılığı Kredi, Kefilsiz Kredi ve kredi çekmek hakkında bilgiler verilmektedir.

Kaçırmayın!

ODEABANK Oksijen Hesap ile %26 ya Varan Mevduat Faiz Oranları

ODEABANK Oksijen Hesap ile %26 ya Varan Mevduat Faiz Oranları

icindekiler1 ODEABANK Oksijen Hesap ile %26 Faiz Oranı1.1 ODEABANK Oksijen Hesap Özellikleri Nelerdir?2 ODEABANK Oksijen …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir