Cumartesi , Nisan 4 2020

Anasayfa / Krediler / Denizbank SMS Kredi Başvurusu

Denizbank SMS Kredi BaşvurusuDenizbank SMS Kredi Başvurusu

Türkiye’nin hızlı büyüyen bankalarından biri olan Denizbank, sağladığı olanaklar ile en çok tercih edilen bankalar arasındadır. Özellikle de öğrenciler fazlasıyla tercih etmektedirler. Birden fazla kredi seçeneği bulunan bankanın, başvuru işlemleri de bir o kadar kolaydır. Bugün yazımızda ise Denizbank sms kredi başvurusu hakkında bilgiler vereceğiz. Cebimde kredi uygulaması sayesinde gönderdiğiniz mesaj ile çok kısa sürede cevap gelen bir özelliğe sahiptir. Krediniz onaylandıktan sonra size bir Denizbank şubesine giderek kredinizi çekebilirsiniz. Denizbank cebimde kredi uygulaması ise 55 bin TL kadar krediyi 36 ay vade ile çekebilmektesiniz. Oldukça uygun faiz ve vade süreleri ile hizmet vermektedir. Denizbank sms kredisi için yapmanız gereken ise mesaj bölümüne girerek KREDİM yazıp bir boşluk bırakın, TC numaranızı da yazarak 3280’e yollayarak işleminizi tamamlıyorsunuz. Başvurunuzun cevabı ise beş dakika içerisinde size mesaj olarak gönderilmektedir. Başvurunuz olumlu ise çekebileceğiniz kredi tutarı ve vade seçeneği ayrıntılı olarak size gönderilir. Daha sonra ise Denizbank şubesine giderek işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Denizbank Cebimde Kredi

Cebimde kredi başvurunuzu cep telefonu ile yaptıktan sonra, Denizbank sms kredi başvurusu için Denizbank şubesine gideceksiniz. Bankaya giderken nüfus cüzdanı ve fotokopisini yanınızda götürmeniz gereklidir. Cebimde kredi için faiz oranları vadeye ve çekilen para miktarına göre değişebilir. 10 bin TL için 12 ay vade yapıldığında %1.63 faiz oranı, 24 ay vade yapıldığında %1.73 faiz oranı, 36 ay vade yapıldığında %1.83 faiz oranı uygulanır. Kredi kullanırken dikkat etmeniz gereken şey toplam maliyet oranına bakmaktır. Size en uygun kredi vadesini seçmekte fayda vardır. Vade uzadıkça geri ödeme maliyeti de artacaktır. SMS ile başvuru yaptığınızda yalnızca 5 dakika için de, faiz oranı, taksit tutarı, toplam ödeme tutarı, dosya masrafı, komisyon, yıllık maliyet, kredilendirme oranı, kefil sayısı gibi bilgiler ayrıntılı olarak gelir.

Denizbank Kredi Çeşitleri

Denizbank sms kredi başvurusu başlıklı yazımızda bir de kredi çeşitlerine bakalım. Bunlar, hava yollarında çalışanlara ihtiyaç kredisi, kamu çalışanlarına ihtiyaç kredisi, Zorlu Holding çalışanlarına ihtiyaç kredisi, Denizbank maaş müşterilerine ihtiyaç kredisi, emekli müşterilere özel ihtiyaç kredisi desteği vermektedir. İhtiyaç kredileri için gerekli evraklar ise, gelir belgesi, nüfus cüzdanı ve fotokopisi, faiz geliri gösterilmişse yatırım hesabının dokümanı, kira geliri gösterilmişse tapu fotokopisi ve kira kontratı, yerleşim belgesi, serbest meslek çalışanı iseniz son üç yıla ait vergi levhası gibi belgeler istenmektedir. Eğer özel bir durum söz konusu ise bankalar ek belgeler isteyebilirler. Kredi başvurunuz olumsuz sonuçlandı ise bilin ki kredi notunuz düşüktür. Bunun için bankanızla görüşerek bir çıkar yol bulabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Bayram Kredisi Veren Bankalar 2018 başlıklı makalemizde Bayram Kredisi, ev kredisi ve Faiz oranları hakkında bilgiler verilmektedir.

Kaçırmayın!

Denizbank sms kredi başvurusu

Denizbank SMS ile Kredi Başvurusu / 3280 Cebimde Kredi

icindekiler1 Denizbank 3280 Cebimde Kredi1.1 Denizbank Cebimde Kredi (SMS Kredi) Özellikleri Nelerdir?1.2 SMS Kredi Faiz …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir