Pazartesi , Mayıs 14 2018

Anasayfa / Genel / QNB Finansbank Kredi Kartı Başvurusu, Sorgulaması Yapma

QNB Finansbank Kredi Kartı Başvurusu, Sorgulaması YapmaQNB Finansbank Kredi Kartı Başvurusu, Sorgulaması Yapma

Tüketiciler tarafından milyonlarca kredi kartının kullanıldığı ülkemizde her geçen gün yeni kredi kartı çıkmaktadır ve avantajları, taksit imkanlarının farklı olması neticesinde kişiler bankalara başvuru yaparak yeni kredi kartı çıkarttırmaktadırlar. Kredi kartları, nakit ihtiyacımızı karşılamak adına ve alışverişlerimizde taksit yapmak adına önemli bir finansal araçtır. QNB Finansbank kredi kartı başvurusu, sorgulaması yapma konusunda size yardımcı olmak adına bu konuyu yazıyorum.

QNB Finansbank kredi kartları için ayrı ayrı internet siteleri kurmuştur ve her kredi kartını ayrı takip edebileceği sistemler yapmıştır. Kredi kartı başvurusu yapmak için ister internet üzerinden ister mobil şubesi üzerinden yapabileceğiniz kart başvurularını, dilersenizde en yakın QNB Finansbank şubesine giderekte yapabilirsiniz.

qnb kredi karti
qnb kredi karti

QNB Finansbank Kredi Kartı Başvurusu İçin

sitesini tıklayarak altta yazan kredi kartı başvurusu bölümüne telefon numaranızı (11 haneli olarak) yazarak anında kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz. Buradan yapılacak olan kredi kartı başvurusundan sonra kısa sürede banka yetkilileri tarafından belirttiğiniz telefon numarası ile iletişime geçilecektir. Aynı zamanda sms yoluylada bilgilendirme yapılacaktır.

Genel olarak QNB Finansbank kredi başvuru sitesi http://www.cardfinans.com.tr/ bu şekildedir. Aynı internet sitesi üzerindende, alt kısımda bulunan kredi kartı sorgulama bölümündende daha önce başvuru yaptığınız kredi kartınızın durumunu sorugulamanız mümkündür.

QNB Finansbank Kredi Kartı Başvurusu Sorgulama

QNB Finansbank’ın sunmuş olduğu kartlar arasındaki Fix kredi kartında kesinlikle yıllık aidat yoktur. Diğer kartlarının bir çok avantajı bu kredi kartı içinde geçerlidir. Finansbank’ın sunmuş olduğu ayrıcalıklardan faydalanmak istiyorsanız bu kredi kartıda size uygun olacaktır.

Finansbank kredi kartları ile yapılacak olan Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemelerinizi vergikolay.com.tr internet adresinden, gib.gov.tr internet adresinden veya bankanın internet şubesinden, cep şubesinden yapabileceğiniz gibi QNB Finansbank şubelerindende kredi kartı ile yapmanız halinde otomatik olarak MTV ödemeniz 2 eşit taksite bölünecektir ve bu işlem için herhangi bir şey yapmanıza gerek olmadığı gibi ekstra bir faiz ödemesi ilede karşılaşmayacaksınızdır.

Finansbank kredi kartlarından kullanacak olduğunuz acil nakit ihtiyaçlarınızada anında kredi faizi uygulanmakta 9 taksit yaparak nakit ihtiyaçlarınızı kredi kartından yapabilirsiniz.

 

Bir önceki yazımız olan İş Bankası Borç Transferi Kredisi başlıklı makalemizde borç transferi iş bankası, iş bankası 72 ay yapılandırma ve iş bankası kredi yapılandırması hakkında bilgiler verilmektedir.

Kaçırmayın!

2018 Yılı Devlet Destekli 100.000 TL Sıfır Faizli Hayvansal Krediler

2018 Yılı Devlet Destekli 100.000 TL Sıfır Faizli Hayvansal Krediler  Tarım sektöründe yapılan hayvansal üretimin …

One comment

  1. kredikartıistiyorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir