Pazartesi , Nisan 6 2020

Anasayfa / Krediler / Odeabank İhtiyaç Kredisi

Odeabank İhtiyaç KredisiOdeabank İhtiyaç Kredisi

İnsanlar hayatları boyunca nakit veya kredi ihtiyacı içerisinde olabilirler. Çocukların eğitimi, evlilik hazırlıkları, araba ihtiyacı ya da birine borç olsun yani her zaman için paraya ihtiyaç mutlaka vardır.  Özellikle de günümüz koşullarında artan masraflar ile mücadele etmek gerçekten çok zor. Böyle zamanlarda bankalar imdadımıza yetişiyorlar. Her türlü ihtiyacımızda hemen bir bankaya koşuyoruz.  Eskiden paraya ihtiyaç duyulduğunda ya bir arkadaşa ya da bir aile yakınına gidilirdi. Fakat son yıllarda bu borç isteme durumları pek de mümkün olmamaktadır. Hemen herkes bir bankaya gidip ihtiyaca yönelik kredi çekmek için başvuruda bulunuyor. Özellikle de bankaların yaptığı kampanyalar sayesinde birbirinden farklı seçeneklerle karşımıza çıkmaktalar. Bu da elbette ki tüketicinin işine yaramaktadır. Bu bankalardan birisi de Odeabank’tır. Türkiye’nin yeni bir bankası olan Odeabank, çok cazip kredileri ile insanların en çok tercih ettiği bankalar arasında. Gerek faiz oranları gerekse vade seçenekleri ile tüketicilere oldukça cazip gelmektedir. Eğitim ihtiyacı, nakit ihtiyacı, tatil ve evlilik ihtiyacına kadar her türlü ihtiyaca yönelik krediler mevcut. Odeabank ihtiyaç kredisi denildiğinde akla ilk gelen şey uygun faiz oranlarıdır. Bir diğer özelliği de kredilerin her bütçeye uygun olmasıdır. Odeabank vade ve faiz oranları, ihtiyaç kredisi, acil kredi, ek masraflar, kredi için istenen belgeler gibi ayrıntıları bu yazımızda bulabilirsiniz.

Odeabank ihtiyaç kredisinin özellikleri

Odeabank, şubelere dahi gitmeden ihtiyaç kredisi olanağı sunmaktadır. Odeabank ihtiyaç kredisi için başvurunuzu internet üzerinden de yapabilirsiniz. Bu işlemi SMS ile de yapmanız mümkündür. Aylık faiz oranı %1,24’ten başlayarak %1,79’a kadar çıkmaktadır. 48 ay vade seçeneği bulunmaktadır. 100 bin TL’ye kadar kredi çekme olanağı vardır. İhtiyaç kredisinin içinde nakit hazır, eğitim kredisi, Odeabank PTT kredisi, bireysel finansman kredisi ve ev tadilat kredisi vardır. İhtiyaç kredileri için ek masraflarda hayat sigortası prim ücreti ve tahsis ücreti olarak masraf alınmaktadır. Tahsis ücreti ise çektiğiniz kredinin miktarına göre değişebilmektedir. Mesela bin tl için beş tl gibi bir ücret kesilmektedir. Hayat sigortası ve kredi için prim ücreti de 83 tl alınmaktadır. Bu ücret çekeceğiniz krediye göre değişiklik göstermez. Şubelerden Odeabank ihtiyaç kredisi çekebilmek için bazı belgeler istenmektedir. Gerekli olan belgeler ise kimlik, pasaport ya da sürücü belgesinin aslı aslı veya fotokopisi, gelir belgesi, başvuru yapan kişinin adına kayıtlı bir fatura, ücretli çalışanlar için de maaş bordrosu, serbest meslek sahiplerinden ise ticaret sicil gazetesi ile kayıt belgesi ve son bir yıla ait olan vergi levhası istenmektedir. Ayrıca SMS ile de krediye başvurulabilmektedir. Bunun için, KREDİM yazarak bir boşluk bırakın ve TC no’sunu yazarak 8444’e mesaj atmanız yeterli olacaktır. Bu şekilde başvurulan kredi için limit 15 bin TL’dir. Aylık faiz ise %0.99’dan başlamaktadır. Bütün miktarlar için de 150 TL dosya masrafı alınmaktadır. Odeabank’ın nakit hazır kredisi ile 9 ay vade ile 3 bin TL ihtiyaç kredisi için 0.99 faiz ödenmektedir. Aylık ödemesi ise 353 TL’dir.

Bir önceki yazımız olan Sicili Bozuk Olana Kredi Çıkartılır başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Kaçırmayın!

Denizbank sms kredi başvurusu

Denizbank SMS ile Kredi Başvurusu / 3280 Cebimde Kredi

icindekiler1 Denizbank 3280 Cebimde Kredi1.1 Denizbank Cebimde Kredi (SMS Kredi) Özellikleri Nelerdir?1.2 SMS Kredi Faiz …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir