Salı , Ekim 30 2018

Anasayfa / Kredi Kartları / Kredi Karti Taksitlendirme Danismanlik

Kredi Karti Taksitlendirme DanismanlikKREDİ KARTI TAKSİTLENDİRME
DANIŞMANLIK

Kredi kartı borçlularının, borçlarını ödemek için ilk akla gelen çözümleri banka kredileridir. Başlangıçta, ideal çözüm yolu olarak görünen bu seçenek, yola çıkıldığında bir o kadar da zorlu bir seçenek olduğunu da gösterir. Öncelikle bir dolu evrak hazırlamak zorunda kalırsınız. Ardından genellikle bir kefil talep edilir banka tarafından ve bütün bunlar tamamlanınca değerlendirilmeye alınırsınız. Değerlendirme sonucunun olumlu olacağının garantisi yoktur. Gelir durumunuza, gelirinizin devamlılığına, geçmiş kredi notunuza bakılır. Kredi notu daha önceki dönemlerdeki hesap hareketlerinizden, kredi borcu geri ödemelerinizden, kredi kartı ödemelerinizden yapılan bir değerlendirmedir. Notunuz yüksekse krediniz onaylanır. Sayfalarca evrak imzalamanız sonucunda, birkaç gün sonra nakdinize ancak ulaşırsınız.

Alınan kredi, beraberinde de büyük bir faiz yükü getirir. Kredi kart borcunuzu ödemeye çalışırken, daha da büyük bir borç yükü altına girmiş olursunuz. Bütçenizi sarsmadan, kart borcunuzu geri ödemek istiyorsanız, kredi kartı taksitlendirme danışmanlık hizmeti veren firmalar, size büyük bir destek sağlayacaktır. Firmalara ulaşım, sitedeki telefon hattı ve iletişim formu kanalıyla yapılabilmektedir.

Zamanında, yani borçlarınız faizlerle daha da artmadan yapılan başvurularınız, hem kartınızın kullanıma kapatılmasını engeller, hem de bu şekilde kredi kartı taksitlendirme danışmanlıkhizmeti veren firmaların kart borcunuzu yapılandırmasına imkan tanır.

Kredi kartı taksitlendirme danışmanlık hizmeti, size işleyiş açısından, komisyon oranları açısından bilgi verilme süreciyle başlar. Siz hizmetten yararlanmak istediğinizde, önce kartınızın güncel borcu tespit edilir ve ardından bankanıza sizin adınıza ödeme yapılır. Kartınızın ödenen borcu, küçük bir komisyon işletimiyle, kartınıza 9 eşit taksit olarak yansıtılır. Kefil ve evrak peşinde koşmadan, senet imzalamadan, sadece kullanıma açık bir kredi kartınızla yapacağınız bu işlem, bütçenizi oldukça rahatlatacaktır. Sabitlenen borcunuzu, her ay bankanıza düzenli taksitlerle ödeyerek, kısa sürede tüm kart borcunuz temizleyebilmeniz bu derece hızlı, kolay ve güvenlidir.

Bir önceki yazımız olan QNB Finansbank 2273 SMS Kredi Kartı Başvurusu başlıklı makalemizde 2273 kredi kartı başvurusu, en avantajlı finansbank kartı ve finansbank 2273 kart başvurusu hakkında bilgiler verilmektedir.

Kaçırmayın!

KREDİ KARTI LİMİTİ

Kredi kartı limiti 2014 yılından bu yana kaç adet kredi kartınız olduğuna bakılmaksızın limit tanımlanması …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir