Pazartesi , Mayıs 14 2018

Anasayfa / Genel / Kredi Karti Taksitlendirme İşi

Kredi Karti Taksitlendirme İşiKREDİ KARTI TAKSİTLENDİRME İŞİ

Çağın gerekleri değiştikçe, bu ihtiyaçlara uygun yeni iş alanları da oluşmaya başladı ve kredi kartı borçluları için, yeni bir umut kaynağı da bu şekilde hayatımıza girmiş oldu. Firmaların sunduğu kredi kartı taksitlendirme işi, çoğu kişi için, etkili bir çözüm yolu olarak sunulmaktadır. İster zorunlu nedenlerden, isterse kendimizi biraz alışverişe kaptırmamızdan olsun, kredi kartı borçlarının yüksek seviyelere ulaşması, ciddi bir sorundur. Zamanında müdahale edilmezse, çok ciddi sonuçlara yol açabilir. İcralık aşamalara gelen kredi kartı borçluları, hem ana borcu, hem borcun ödenmeyen kısmına günlük işletilen faizleri, hem de dosya ve avukat masraflarını ödemek zorunda kalarak, bütçelerinde büyük bir yara oluşmasına izin vermek durumunda kalır ve bu durumu toparlayabilmek için, çok ciddi sıkıntılara girer.

Bir ayı zar zor atlatmanıza ancak yeten gelirleriniz, kredi kartınızın biriken borçlarını ödemeye yetmiyorsa, kredi kartı taksitlendirme işi ile firmalar hizmetinizde. Firmalar, sitedeki telefon hattının ucunda, sizin başvurularınızı bekliyor. Sağdan soldan borç aramak durumunda kalmayın; vakit geçirmeden, kartınız banka tarafından kullanıma kapatılmadan önce, başvurunuz yapın, kart borcunuzu taksitle kolaylıkla ödeyin.

Firmalar, kredi kartı taksitlendirme işi ile kart borçlarınızı bir noktada sabitler. Başvurunuzla aynı anda, kart borcunuz sizin adınıza bankanıza yatırılır. Bankanıza ödenerek kapatılan borcunuza, ufak bir komisyon farkı eklenerek, kredi kartınızdan 9 eşit taksitle tahsilat yapılır. Ne kefil aramak zorunda kalırsınız, ne de evrak hazırlama peşinde koşarsınız. Yarım saatlik bir süreçte, kart ya da kartlarınızın borçları yapılandırılır.

Siz borçlarınızın zamanla, belli miktarda yapacağınız ödemelerle kapanacağı yanılsamasına kapılmayın. Asgari ödemeleriniz, sizi ancak yasal işlemlere takılma riskinden korur. Borcun kalan kısmına işletilen yüksek gecikme faizleri, borcunuzun azalmasının önüne geçer. Zamanında vereceğiniz kararlar, sizin boş yere faizlere para yatırmanızı engeller.

Bir önceki yazımız olan İş Bankası Borç Transferi Kredisi başlıklı makalemizde borç transferi iş bankası, iş bankası 72 ay yapılandırma ve iş bankası kredi yapılandırması hakkında bilgiler verilmektedir.

Kaçırmayın!

2018 Yılı Devlet Destekli 100.000 TL Sıfır Faizli Hayvansal Krediler

2018 Yılı Devlet Destekli 100.000 TL Sıfır Faizli Hayvansal Krediler  Tarım sektöründe yapılan hayvansal üretimin …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir