Cuma , Nisan 26 2019

Anasayfa / Bankalar / Hangi Bankalar En Kolay Kredi Veriyor?

Hangi Bankalar En Kolay Kredi Veriyor?Hangi Bankalar En Kolay Kredi Veriyor?

Günümüzde bankalar, geçmiş yıllara oranla daha kolay kredi vermektedir. Önceden bir kredi çekmek için haftalarca beklemek gerekirdi. Hangi Bankalar En Kolay Kredi Veriyor yazımıza ise bugün cevap bulmaya çalışacağız. Kolay kredi veren bankaları inceleyeceğiz. Ülkemizde bankacılık sektöründeki gelişmeler sayesinde bir rekabet ortamı oluşmuştur. Bu rekabet ise, bazı şartları hafifletmelerine neden olmuştur. Böylece bankalar, öğrenciye kredi, gelir belgesiz kredi, ev hanımlarına kredi gibi birden fazla kredi seçenekleri ile karşımıza çıkmaktadır. Bu anlamda kredi veren bankaları araştırarak size en uygun kredi veren bankayı bulabilirsiniz. Bu kredilerden faydalanabilmek için kara listeye girmemeye çalışmalısınız. Bankalardan kredi çekebilmek için gerekli olan ilk şart elbette ki gelir belgesidir. Ancak bankalar artık gelir belgesi olmaksızın da kredi verebilmektedir. Bu krediler bankalar arasında değişiklik gösterebilmektedir.

Hangi Bankalar En Kolay Kredi Veriyor sorusunun en önemli cevabı öncelikle kredi notunuzun yüksek olmasıdır. Bu şekilde notu yüksek olanlara, her banka kredi vermektedir. Kredi notu yüksek değilse, bankadan bankaya değişmekle beraber, farklı belgeler isteyebilmektedirler. Kolay kredi veren bankaların istedikleri belgeleri sizler için listeledik. Çalışan biriyseniz maaş bordrosu, şirketiniz varsa firma belgesi, kira geliriniz varsa kira belgesi, çiftçiyseniz çiftçi belgesi, emekliyseniz emekli belgesi, faiz geliriniz varsa hesap cüzdanı istenmektedir. Burada yapmanız gereken çok iyi bir banka araştırması yaparak, size en cazip gelen banka tekliflerini iyi değerlendirmek olacaktır. İnternet sitelerinden, bankaların kendi sitelerine girerek bir araştırma yapabilir ya da bankaları tek tek gezerek bir fikir sahibi olabilirsiniz. Böylece sizin için en uygun kredi veren bankayı bilerek işe başlayabilirsiniz.

Hangi Bankalar En Kolay Kredi Veriyor sorusuna kolay kredi veren bankaların listesini hazırladık.

Odeabank: Özel sermayeli bir banka olan Odeabank, bankacılık sektöründe oldukça yenidir. Yeni bir banka olması müşterilerini çoğaltabilmek adına, kredi verirken kolaylıklar sağladığından, müşterilerin çokça tercih ettiği bankalar arasına girmektedir.

Finansbank: Dosya masrafsız, gelir belgesiz ve kefilsiz banka kredisi denildiğinde akla ilk gelen bankadır. Şubeden başvuru yapılabildiği gibi sms ile de kolayca başvuru yapılmaktadır. Özellikle öğrencilerin en çok tercih ettiği bankalardandır.

ING Bank: Yabancı ve Türk sermayeli bir bir banka olan ING Bank, karı yüksek finansman sağlamaktadır. Düşük faiz ve uygun kredi seçenekleri ile tercih sebebi olmaktadır.

Denizbank: Yaptığı kampanya ve atılımlar ile kolay ve hızlı kredi veren bankalar arasında oldukça dikkat çekiyor. 5 bin tl’den 30 bin tl’ye kadar kredi seçenekleri ile müşterilerine uygun krediler vermektedir. Gelir belgesiz, kefilsiz kredi veren bankalar arasında en ekonomik olanıdır.

Şekerbank: Şekerbank’ta aynı diğer bankalarda olduğu gibi kredi vermektedir. Bu bankanın müşterisi iseniz işlemleriniz daha da hızlanmaktadır.

HSBC Bank: Kolay kredi veren banklardan biride HSBC’dir. Öğrencilere sağlanan kolaylıklarla öne çıkmaktadır.

Bir önceki yazımız olan İş Bankası Borç Transferi Kredisi başlıklı makalemizde borç transferi iş bankası, iş bankası 72 ay yapılandırma ve iş bankası kredi yapılandırması hakkında bilgiler verilmektedir.

Kaçırmayın!

ODEABANK Oksijen Hesap ile %26 ya Varan Mevduat Faiz Oranları

ODEABANK Oksijen Hesap ile %26 ya Varan Mevduat Faiz Oranları

icindekiler1 ODEABANK Oksijen Hesap ile %26 Faiz Oranı1.1 ODEABANK Oksijen Hesap Özellikleri Nelerdir?2 ODEABANK Oksijen …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir