Salı , Aralık 12 2017


Anasayfa / Kredi Başvurusu / Hangi Bankalar En Kolay Kredi Veriyor?

Hangi Bankalar En Kolay Kredi Veriyor?
Hangi Bankalar En Kolay Kredi Veriyor?

Günümüzde bankalar, geçmiş yıllara oranla daha kolay kredi vermektedir. Önceden bir kredi çekmek için haftalarca beklemek gerekirdi. Hangi Bankalar En Kolay Kredi Veriyor yazımıza ise bugün cevap bulmaya çalışacağız. Kolay kredi veren bankaları inceleyeceğiz. Ülkemizde bankacılık sektöründeki gelişmeler sayesinde bir rekabet ortamı oluşmuştur. Bu rekabet ise, bazı şartları hafifletmelerine neden olmuştur. Böylece bankalar, öğrenciye kredi, gelir belgesiz kredi, ev hanımlarına kredi gibi birden fazla kredi seçenekleri ile karşımıza çıkmaktadır. Bu anlamda kredi veren bankaları araştırarak size en uygun kredi veren bankayı bulabilirsiniz. Bu kredilerden faydalanabilmek için kara listeye girmemeye çalışmalısınız. Bankalardan kredi çekebilmek için gerekli olan ilk şart elbette ki gelir belgesidir. Ancak bankalar artık gelir belgesi olmaksızın da kredi verebilmektedir. Bu krediler bankalar arasında değişiklik gösterebilmektedir.

Hangi Bankalar En Kolay Kredi Veriyor sorusunun en önemli cevabı öncelikle kredi notunuzun yüksek olmasıdır. Bu şekilde notu yüksek olanlara, her banka kredi vermektedir. Kredi notu yüksek değilse, bankadan bankaya değişmekle beraber, farklı belgeler isteyebilmektedirler. Kolay kredi veren bankaların istedikleri belgeleri sizler için listeledik. Çalışan biriyseniz maaş bordrosu, şirketiniz varsa firma belgesi, kira geliriniz varsa kira belgesi, çiftçiyseniz çiftçi belgesi, emekliyseniz emekli belgesi, faiz geliriniz varsa hesap cüzdanı istenmektedir. Burada yapmanız gereken çok iyi bir banka araştırması yaparak, size en cazip gelen banka tekliflerini iyi değerlendirmek olacaktır. İnternet sitelerinden, bankaların kendi sitelerine girerek bir araştırma yapabilir ya da bankaları tek tek gezerek bir fikir sahibi olabilirsiniz. Böylece sizin için en uygun kredi veren bankayı bilerek işe başlayabilirsiniz.

Hangi Bankalar En Kolay Kredi Veriyor sorusuna kolay kredi veren bankaların listesini hazırladık.

Odeabank: Özel sermayeli bir banka olan Odeabank, bankacılık sektöründe oldukça yenidir. Yeni bir banka olması müşterilerini çoğaltabilmek adına, kredi verirken kolaylıklar sağladığından, müşterilerin çokça tercih ettiği bankalar arasına girmektedir.

Finansbank: Dosya masrafsız, gelir belgesiz ve kefilsiz banka kredisi denildiğinde akla ilk gelen bankadır. Şubeden başvuru yapılabildiği gibi sms ile de kolayca başvuru yapılmaktadır. Özellikle öğrencilerin en çok tercih ettiği bankalardandır.

ING Bank: Yabancı ve Türk sermayeli bir bir banka olan ING Bank, karı yüksek finansman sağlamaktadır. Düşük faiz ve uygun kredi seçenekleri ile tercih sebebi olmaktadır.

Denizbank: Yaptığı kampanya ve atılımlar ile kolay ve hızlı kredi veren bankalar arasında oldukça dikkat çekiyor. 5 bin tl’den 30 bin tl’ye kadar kredi seçenekleri ile müşterilerine uygun krediler vermektedir. Gelir belgesiz, kefilsiz kredi veren bankalar arasında en ekonomik olanıdır.

Şekerbank: Şekerbank’ta aynı diğer bankalarda olduğu gibi kredi vermektedir. Bu bankanın müşterisi iseniz işlemleriniz daha da hızlanmaktadır.

HSBC Bank: Kolay kredi veren banklardan biride HSBC’dir. Öğrencilere sağlanan kolaylıklarla öne çıkmaktadır.

Bir önceki yazımız olan Kredi Garanti Fonu KGF Faiz Oranları başlıklı makalemizde en uygun kgf kredisi, kgf faiz oranları ve kgf kredisi hesaplama hakkında bilgiler verilmektedir.

Kaçırmayın!

kredi garanti fonu kgf kredisi faiz oranlari bankalar

Kredi Garanti Fonu KGF Faiz Oranları

Kredi Garanti Fonu KGF Faiz Oranları Kredi Garanti Fonu destekli olarak işletmelere bankalar aracılığı ile …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir