Salı , Ekim 30 2018

Anasayfa / Krediler / Vatan Bilgisayar Telefon Kredisi

Vatan Bilgisayar Telefon KredisiVatan Bilgisayar Telefon Kredisi Alma

Dünya geneline bakıldığı zaman, teknoloji ürünleri özellikle de akıllı cep telefonları hayatımızın bir parçası olmuş durumda. Her zaman ve her yerde yanımızda olan cep telefonları, gençler için daha önemli. En yeni telefonları takip ederek ailelerine aldırmak isteyen gençler önceki telefonlarının taksitleri bitmeden yenisine gözlerini dikmekteler. İnternet alışverişlerinin de artması ile birlikte satışları iyice artan cep telefonlarının hızına yetişmek imkansız. Geçtiğimiz senelerde bankacılık ve denetleme kurulu ile devletin ortaklaşa altığı bir karar sonucunda taksit ile tablet ve telefon alımını durdurmuştu. Böylelikle birçok kişi pahalı olan cep telefonlarını peşin alamadığı için istedikleri telefona kavuşamadı. Fakat artık Vatan Bilgisayar telefon kredisi ile cep telefonu almak bir hayal olmaktan çıkmış durumda. Bu anlamda Vatan Bilgisayar ve Odeabank işbirliği yaparak cep telefonu alma konusunda insanlara olanak sağlamış durumda. Fakat unutmamak gerekir ki bu şekilde telefon almanın bazı önemli noktaları var. Telefon kredisi ile cep telefonu aldığınızda %3.9 fark ile 12 ay vade ile alabileceksiniz. Yani 1000 TL olan bir cep telefonuna 1039 TL’ye sahip olacaksınız. Vatan Bilgisayar’dan Odeabank kredisi ile cep telefonu kampanyası genellikle tüm mağazalarında geçerlidir.

Odeabank kredisi ile Vatan Bilgisayar’dan Taksitle Cep Telefonu Almak

Vatan Bilgisayar telefon kredisi ile cep telefonu alabilmek için sadece bir kısa mesaj atmak yeterlidir. Mesaj bölümüne başvuru yapacak kişinin Vatan yazıp bir boşluk bırakarak ürünün tutarını yazın ve 8444’e gönderin. Mesaj ulaştıktan sonra ise Odeabank müşteri temsilcisi tarafından dönüş yapılır ve ön onay verilmek üzere işlemler başlatılır. Böylece Odeabank tarafından kredi işlemi için gerekli olan belgeler teslim alınır. Daha sonrasında ise Odeabank cep telefonunun ücretini peşin olarak Vatan Bilgisayar’a öder ve telefon alımı peşin olur. Bütün bu işlemlerin başından sonuna kadar başvuran kişi ilgilenir ve Odeabank ile Vatan Bilgisayar birbiri ile temas kurmaz. Bu da cep telefonunun taksitlerini bankaya yapacağınız anlamını taşır. Bu kampanyanın geçerli olduğu şubeler ise Bostancı şubesi, Topkapı şubesi, Bursa Nilüfer şubesi, Ankara Söğütözü şubesi, Adana şubesi ve İzmir Bornova şubesidir. Bu kampanya 2017 yılında da devam edecektir.

Odeabank Kredisi ile Cep Telefonu Almanın Şartları

Aslında Vatan Bilgisayar telefon kredisi ile telefon almanın Vatan Bilgisayar ile tam anlamı ile bir ilgisi yoktur. Cep telefonu için gerekli olan tüm işlemlerinizi Odeabank ile yapıyorsunuz. Daha önce söylediğimiz işlemleri yerine getirdikten sonra nüfus cüzdanınızla beraber Vatan Bilgisayar’a giderek telefonunuzu alıyorsunuz. Krediniz onaylandıktan sonra banka tarafından Vatan Bilgisayar’a bilgi veriliyor. Şunu belirtmekte fayda var. Cep telefonu kredisinin en az 600 TL olması gerekiyor. Bu fiyatın altındaki rakamlar kabul edilmez. Ayrıca kara listede iseniz, kredi kartı ya da kredi borcunuz varsa ve kredi notunuz düşükse kredi başvurunuz kabul edilmeyecektir. Bütün bu olumsuzluklar sizde mevcut değilse rahatlıkla kredinizi çekebilir, cep telefonunuzu alabilirsiniz. Tekrar belirtmekte fayda var. Kredi işlemleriniz sadece sizinle banka arasındadır. Faizler günün koşullarına göre değişiklik göstermekle beraber %3.9 civarındadır.

Bir önceki yazımız olan Bayram Kredisi Veren Bankalar 2018 başlıklı makalemizde Bayram Kredisi, ev kredisi ve Faiz oranları hakkında bilgiler verilmektedir.

Kaçırmayın!

Denizbank sms kredi başvurusu

Denizbank SMS ile Kredi Başvurusu / 3280 Cebimde Kredi

icindekiler1 Denizbank 3280 Cebimde Kredi1.1 Denizbank Cebimde Kredi (SMS Kredi) Özellikleri Nelerdir?1.2 SMS Kredi Faiz …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir