Salı , Ekim 30 2018

Anasayfa / Krediler / Teknosa Telefon Kredisi

Teknosa Telefon KredisiTeknosa Telefon Kredisi Nasıl Alınır?

Türkiye’nin en büyük teknoloji marketlerinden birisi olan Teknosa, teknolojik anlamda aradığınız her şeyi bulabileceğiniz bir adres haline gelmiştir. Cep telefonundan, buzdolabına kadar ihtiyacınız olan her şeyi bulabilmektesiniz. En yeni modeller, her türlü marka ve ürün çeşitliliği konusunda oldukça geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Haliyle teknoloji mağazası olmasından dolayı her türlü yeniliği de sıkı bir şekilde takip etmektedir. Bu yeniliklerden birisi de Teknosa telefon kredisidir. Hiç kimsenin taksitle telefon veya tablet alamadığı dönemde dahi ING Bank ile yaptığı anlaşma ile müşterilerine taksitli alışveriş imkanı sağlamıştır. Bildiğiniz üzere birkaç yıl öncesine kadar bazı teknoloji ürünlerinde taksitli alışveriş yasaktı. Artık Teknosa-ING Bank anlaşması ile bu sıkıntılı durum ortadan kalkmış durumda. Üstelik komisyon ödemeden, kredi masrafı yapmadan ve kredi kartınız bile olmadan bu imkandan yararlanabiliyorsunuz. Ancak bu alışverişlerin alt limiti 500 TL, üst sınırı ise 15 bin TL’dir. Bu kampanyadan faydalanabilmek için öncelikle Teknosa telefon kredisine başvuru yapmanız gerekmektedir.

Teknokredi ile Taksitli Alışveriş Nasıl Yapılır?

Teknosa’nın internet şubesinden taksit ile telefon alabilmek için yapmanız gereken ilk iş telefonu seçmek ve sepete atmaktır. Bunun ardından ING Teknokredi sekmesine tıklayarak, kredi tutarını ve vade süresini seçerek başvuru yapıyorsunuz. En az 3 gün içinde ING Bank şubesine giderek imza atacaksınız. Gerekli işlemler tamamlandıktan sonra istediğiniz kredi tutarı hemen hesabınıza aktarılacak ve istediğiniz cep telefonu kredi kartı dahi olmadan taksitli bir şekilde size yollanacaktır. Teknosa telefon kredisi için diğer bir seçenek ise Teknosa başvuru kodu ve TC numaranızla beraber aralarında bir boşluk bırakarak 2229’a yollamaktır. Arkasından gelecek olan mesajla beraber Teknosa Mağazasına giderek oradaki yetkiliye kimliğinizi göstererek kredinizi onaylatın ve krediniz hesabınıza aktarılsın.

Başvuru Koşulları

Teknosa Teknoloji Mağazalarına gidip başvuru yapabilmek için bazı şartları yerine getirmeniz gereklidir. Mesaj ile başvuru yapıldığında mutlaka TC numaranızı doğru ve eksiksiz girmeniz gerekmektedir. İletişim bilgilerinizi doğru vermelisiniz ki size ulaşmaları kolay olsun. Size gelen mesajla beraber mağazaya gittiğinizde kimliğinizi yanınıza alarak sözleşmeyi imzalamalısınız. İnternet üzerinden başvuru yapacaksanız adımları takip ederek kredi tutarını ve vadesini doğru bir şekilde girmelisiniz. Başvuru işleminizi gerçekleştirdikten sonra en geç 3 gün içinde mutlaka şubeye gitmeli ve nüfus cüzdanınızla beraber başvurunuzu teyit etmelisiniz. Teknosa telefon kredisi ödemeleri için birkaç seçeneğiniz var. Birincisi, ING Bank internet şubesinden, ING Bank ATM’lerinden ya da en yakın şubeye giderek de ödemelerinizi yapabilirsiniz. Ayrıca kredinizi nakit para olarak ve diğer alışverişlerinizde de kullanabilirsiniz. Kredinizi 500 TL ile 15 bin TL’ye kadar çekebilir ve 36 ay vade ile geri ödeyebilirsiniz. Kredi tahsis ücreti ve hayat sigortası gibi zorunluluklar yoktur. Kredi başvurunuzu mağazadan direkt yapacaksanız hafta içi ve hafta sonunda 10:00 ile 22:00 arasında başvuru yapabilirsiniz. Bir de alacağınız ürünün fiyatı alt limitin altında olmamalıdır.

Bir önceki yazımız olan Bayram Kredisi Veren Bankalar 2018 başlıklı makalemizde Bayram Kredisi, ev kredisi ve Faiz oranları hakkında bilgiler verilmektedir.

Kaçırmayın!

Denizbank sms kredi başvurusu

Denizbank SMS ile Kredi Başvurusu / 3280 Cebimde Kredi

icindekiler1 Denizbank 3280 Cebimde Kredi1.1 Denizbank Cebimde Kredi (SMS Kredi) Özellikleri Nelerdir?1.2 SMS Kredi Faiz …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir