Salı , Ekim 30 2018

Anasayfa / Krediler / Bayram Kredisi Veren Bankalar 2018

Bayram Kredisi Veren Bankalar 2018Bayram Kredisi Veren Bankalar 2018

Banka Kredi faizlerinin 2018 yılında düşmesiyle birlikte Ramazan Bayramı ve Kurban Bayramında faizi düşük krediler çekilebilecek. Türkiye’de hizmet veren bankalar Bayram Kredisi vermek için çeşitli kampanyalar düzenlemektedir. Taşıt kredisi, ev kredisi, ihtiyaç kredisi gibi birçok kredi çeşidi bulunmaktadır. Kredi kullanımındaki artış ve kolay kredi çekilebilmesi bankalar arasındaki rekabeti de arttırmaktadır. İnsanlar yüklü miktar gerektiren ihtiyaçlarını karşılayamadıklarında bankalara gitmekte ve daha çok bankanın açılmasına sebep olmaktadır, bu da rekabet ortamının gelişmesine neden olmakta. Ramazan Bayramı ve Kurban Bayramında insanlar ya tatile gitmek için ya da kurban kesmek için kredi çekebilmekte. Bankalar da farklı kampanyalar düzenleyerek insanların dikkatlerini üzerlerine çekmektedir. Hızlı kredi, günlük ödemeli kredi, düşük miktarlı kredi ve düşük faizli kredi seçenekleri sunmaktalar. Böyle durumlarda bankalara koşan insanlar ihtiyacını karşılamakta ve bankalar da müşteri sayılarını artırmaktalar. Bu durum her iki taraf için de olumludur.

Bayram Kredisi nasıl çekilir?

Bayram kredileri artık gelenek haline gelmiş durumdadır. Bayram kredisi bankalar arasında değişiklik göstermekle beraber genellikle aynı şartlarla verilmektedir. Faiz oranları vade seçenekleri ve ödemeler kendi politikaları dahilindedir. Bazı bankalar küçük vadeli, bazıları uzun vadeli, bazıları da günlük vadeli kredi vermektedir. Bayram kredisi kullanmak için kredi notunuzun iyi olması gerekir. Kredi notunuz düşükse ve kredi siciliniz bozuksa kredi çekmeniz oldukça zordur. Kredilerin zamanında ve tam olarak ödenmesi sizin lehinize olacaktır. Bayramın yaklaşması ile beraber, bankalar da çeşitli kampanyaların hazırlıklarına başlamış durumdalar. Her banka düzenlediği kampanyalarla müşterileri kendilerine çekmek için adeta yarış halindeler. Dolayısıyla bu da rekabet ortamını oluşturmakta ve bütün bunlar müşterilerin işine yaramaktadır. Bayrama özel olarak sunulan kampanyalarda vade seçenekleri günlük kredilerde ön plana çıkmaktadır. 15 TL gibi günlük ödeme ve üç ay ertelemeli seçenekler sunarak büyük kolaylıklar yapılmaktadır.

Yapı Kredi Bankası: Türkiye’de akıllara ilk gelen bankalar arasında bulunan Yapı Kredi Bankası her bayram olduğu gibi bu bayram da bir kampanya ile karşımızda. Günlük 10 TL karşılığında 9 bin TL kredi çekme imkanı sunmaktadır. Her müşteriye özel vade seçeneği ve faiz oranı uygulanmaktadır. Bireysel ihtiyaç kredilerinde toplam masraflara aylık ve yıllık faiz oranına katkı payı, kredi tahsis ücreti, fonlar ve vergiler dahil edilmiş olmakla beraber, kişinin talep edeceği miktara, kişini yaşına ve kredi vadesine göre farklılık gösteren sigorta tutarları eklenmemiştir.

Türkiye Ekonomi Bankası (TEB): TEB her sene olduğu gibi bu sene de 3 ay ertelemeli olarak ihtiyaç kredisi vermektedir.

Finansbank: Bayram kredisi denildiğinde akıllara gelen bir diğer banka ise QNB Finansbank’tır. Bankaya kredi başvurusunda bulunabilmek için banka şubesine giderek ve SMS ile işlem yapabilirsiniz. Dosya masrafsız ve %1,15 den başlayan faiz oranlarıyla bayram kredinizi kullanabilirsiniz.

ING Bank: 2017 yılında olduğu gibi bu yıl da düşük faizler ile bayrama özel kampanyalar yapmaktadır.

Denizbank: Denizbank en düşük faizli (%1,80) kampanya düzenleyerek ön sıraya yerleşmiştir.

Şekerbank: %2,16 faizle 48 ay vade seçeneği ile 50 bin TL kredi vermektedir. %2,05 faiz ile 24 ay vade yapmaktadır.

Bir önceki yazımız olan Sicili Bozuk Olana Kredi Çıkartılır başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Kaçırmayın!

Denizbank sms kredi başvurusu

Denizbank SMS ile Kredi Başvurusu / 3280 Cebimde Kredi

icindekiler1 Denizbank 3280 Cebimde Kredi1.1 Denizbank Cebimde Kredi (SMS Kredi) Özellikleri Nelerdir?1.2 SMS Kredi Faiz …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir