Salı , Ekim 30 2018

Anasayfa / Kredi Kartları / TEB Bankası Kredi Kartı Borcu Sorgulama

TEB Bankası Kredi Kartı Borcu SorgulamaTürk Ekonomi Bankası, bankacılık sektörünün dünyadaki en büyük güçlerinden biri olmasına karşın, ülkemizde de bir uzantısı çalışan ve arkasında güçlü bir desteği almış olan bir banka kuruluşudur. Dünyanın çok sayıda değişik ülkelerinde hizmet veren TEB son yıllarda yatırımın karşılık gördüğü müthiş bir potansiyele sahip olan ülkemizde de aktif göreve başlarken, geçen zaman zarfını da çok iyi değerlendirmiş ve insanların güvenini kazanma konusunda önemli adımlar atmıştır. TEB bankası borcu sorgulama ve ödeme işlemini diğer bankaların standart yöntemleri ile halleden, bunun için bankamatik, banka şubesi ve internet bankacılığı yollarını açan banka her anlamda avantajlı fırsatları sunumlarıyla yanımızda olmuştur.

2015 Mart ayı sonuna kadar kampanyalar inanılmaz bir şekilde devam eden TEB, Mart fırsatlarını kaçırmamanızı önerir. Migros ve Tansaş’ta market alışverişinizi TEB kredi kartıyla yaptığınız sürece, her 100 liralık alışveriş temizle size hediyeli ürünler sunma konusunda işletmelerle anlaşmış ve bu işletmelerde bu ay sonuna kadar sürpriz hediyeler kazanma şansını siz değerli müşterilerine sunmuştur. Bununla da hizmetlerini sınırlı tutmayan TEB, kredi kartı borcunu düzenli ödeyen banka kartı sorgulama ve ödeme konusunda titiz davranan müşterilerine teknoloji ürünlerini de en uygun fiyatlarda sunmanın alternatiflerini aramış ve bu konuda değişik ürünler bulmuştur. Nisan ayının ilk haftasına kadar sürecek olan ve halen devam eden kampanya gereği vatan bilgisayardan alacağınız 1000 lira üzeri ürünlerde 50 lira hediye çeki bankanın özel hizmetleri arasında yer alırken, 6 ila 9 taksit vade farksız sunumu ile de alım kolaylığını da destek sağlayacaktır.

Bir banka müşterisi olmanın zorunlu olduğu mevcut şartlar içerisinde, size bu konuda en avantajlı sunumları gerçekleştiren bankalar ilk tercihiniz olmalıdır. Sermayesi ve gücü ile arkanızda dimdik duran TEB Türkiye’nin ekonomi bankası olarak size her alanda destek vermeye devam edecektir. Uygun şartlarda kredi kullanımına olanak tanıyan ve kredi kartı borçlarınızı yapılandırma konusunda değişik alternatifler sunan bankanız, doğru seçiminiz olarak finansal sektörde temsil edecektir.

Bir önceki yazımız olan QNB Finansbank 2273 SMS Kredi Kartı Başvurusu başlıklı makalemizde 2273 kredi kartı başvurusu, en avantajlı finansbank kartı ve finansbank 2273 kart başvurusu hakkında bilgiler verilmektedir.

Kaçırmayın!

KREDİ KARTI LİMİTİ

Kredi kartı limiti 2014 yılından bu yana kaç adet kredi kartınız olduğuna bakılmaksızın limit tanımlanması …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir