Perşembe , Kasım 1 2018

Anasayfa / Kosgeb / Garanti’den %1,15’ten KOBİ’lere 3 Ay Ertelemeli Esnaf Kredisi

Garanti’den %1,15’ten KOBİ’lere 3 Ay Ertelemeli Esnaf KredisiGaranti’den %1,15’ten KOBİ’lere 3 Ay Ertelemeli Esnaf Kredisi

Garanti Bankası, yüzde 1,15’ten başlayan faiz oranları ile KOBİ‘lere ve esnaflara özel olarak hazırladığı kredi kampanyasını açıklamış bulunmaktadır. Kullanılacak olan KOBİ ve esnaf kredisinin ödemelerini yapmayada 3 ay sonra başlayacaksınız.

Şimdi kullanarak, 3 ay sonraya ertelebileceğiniz Garanti KOBİ kredisini, 48 aya varan vadelendirme imkanları ile ödeyebileceksiniz. Kullanılacak olan kredinizi yaklaşık olarak şubat ayı gibi ilk taksitini ödemeye başlayacaksınız. Nakit ihtiyacı duyan KOBİ ve esnafa ilaç gibi olacak bu krediyi Garanti Bankası yeni yıl kampanyası olarak duyurmuştur. Esnafa kredi veren bankalardan biri de Garanti Bankasıdır.

Garanti KOBİ ve Esnaf Kredisine Nasıl Başvurulur

Garanti müşterisi olanlar için oldukça kolay olan kredi başvurusu için bankanın mobil uygulaması olan GarantiMobil aracılığı ile veya internet şubesine giriş yaparak başvuru yapmanız, bir dakikanızı almayacaktır. Anında değerlendirilecek olan kredi başvurunuz, olumlu sonuçlanırsa, ihtiyacınız olan paranız hemen hesabınıza yatacak ve kullanmaya başlayabileceksiniz.

Garanti KOBİ Kredisi Şartları Nelerdir?

  • 3 Ay ertelemeli olarak kullanacağınız krediniz için en az 12 ay, en fazla 48 ay vadelendirme imkanınız bulunmaktadır,
  • Aylık eşit taksitlerle ödenmesi halinde ise en az 1 ay en fazla 48 ay vadelendirme şansınız vardır,
  • En az kullanılabilecek limit 10 bin lira iken maksimum tutar yoktur,
  • Aylık eşit taksitli kredi için ise alt limit 1000 liradır ve üst limit yine yoktur,
  • 3 ay ertelemeden sonra aylık taksitler eşit olacak şekilde kredi ödemeleri oluşturulacaktır,
  • Bireysel olarak kullanılamayacak krediler sadece ticari taksitli kredi olarak verilmektedir,
  • Kampanya ay sonu sona erecektir,
  • Faiz oranları, ücretler, talebiniz olan kredi tutarları tamamen piyasa koşullarına göre değişiklik gösterebilmektedir.

Garanti Bankası’nın KOBİ ve esnafa sunmuş olduğu bu avantajlı krediden yararlanmak istiyorsanız biraz acele etmeniz gerekecek. Banka kampanya koşullarını ve şartlarını değiştirme hakkını kendinde saklı tutmaktadır. Başvuru yapılması halined, sicilinizde herhangi bir olumsuzluk yoksa krediniz onaylanarak kesin krediye dönüşecektir. Diğer ayrıntıları ve kredi ücretlerini öğrenmek isterseniz, bankanın internet sitesinden ayrıntılı bilgi alabileceğiniz gibi, bütün şubelerinden veya telefon bankacılığındanda bilgi almanız mümkündür.

Bir önceki yazımız olan 2017 Sıfır Faizli 50 Bin TL KOSGEB Kredisi başlıklı makalemizde 2017 kosgeb faizsiz kredi, kosgeb faizsiz kredi ve kosgeb kredisi ne zaman verilecek hakkında bilgiler verilmektedir.

Kaçırmayın!

KOSGEB Destekleri Ve Başvuru İşlemleri

icindekiler1 KOSGEB Destekleri1.1 KOSGEB Veri Tabanı1.2 KOSGEB Veri Tabanına  Nasıl Kayıt Olurum?1.3 KOSGEB Veri Tabanına …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir