Pazar , Kasım 4 2018

Anasayfa / Krediler / Garanti Bankası Yaz Kredisi Kampanyası

Garanti Bankası Yaz Kredisi KampanyasıGaranti Bankası Yaz Kredisi Kampanyası

Birçok banka zaman zaman kredi kampanyaları düzenlemektedir. Bu kampanyalar düşük faiz oranı ve uygun vade seçenekleri ile müşterilerin dikkatini çekmektedir. Garanti Bankası’ndan da yaz mevsiminde müşterilerin yüzünü güldürecek yaz kredisi kampanyası geldi. Sizlere bu yazımızda Garanti Bankası yaz kredi kampanyası hakkında bilgiler vermeye çalışacağız.

Garanti Bankası yaz kredisi kampanyası ile aslında kastedilmek istenen  aslında uygun seçenekler ile sunulan ihtiyaç kredisidir. Garanti Bankası ihtiyaç kredisi diğer adı ile yaz kredisi faiz oranları %1,14 ‘ den başlamaktadır. Kampanya kapsamında 3-48 ay arasında vadelendirme imkânı sunmaktadır. Faiz oranları ise vade süresine ve kredi tutarına göre değişiklik göstermektedir. Vade süresinin uzaması faiz oranını azaltırken vade süresinin kısa olması faiz oranını arttırmaktadır.

Garanti Bankası yaz kredisi kapsamında kredi başvurusu yapmak isteyenler için farklı başvuru yöntemleri mevcuttur. Bilinen ve en çok kullanılan yöntem Garanti Bankası şubesi aracılığı ile başvuru yapmaktır. Ancak gelişen teknoloji ile birlikte bankacılık sistemleri ve bu duruma ayak uydurmuş ve internet üzerinden bankacılık sistemini yürütmeye başlamışlardır. Garanti Bankası yaz kredisi kampanyasına başvurmak için Garanti cep ve Garanti internet şubelerini kullanabilirsiniz.

Maaşını Garanti Bankası’ndan almayan müşteriler için yararlanabilecekleri en üst sınır yaz kredisi 25.000 TL ‘ dir. Garanti internet ve Garanti Cep’ten yapılan kredi başvuruları onaylanan tutar kadar ödenir.

Garanti Bankası yaz kredisi en çok 50.000 TL olup vadesi de en çok 48 aydır. Eski düzenlemede ihtiyaç kredisi için en çok 36 ay olarak verilmekteydi. Yeni düzenleme ile bu süre 48 aya çıktı.

Her ne sebeple olursa olsun kredi başvurusu yaparken dikkat etmeniz gereken bazı önemli durumlar vardır. Garanti Bankası yaz kredisi diğer adı ile ihtiyaç kredisi başvurusu yaparken de bankaların kontrol ettiği ilk durum kredi notudur. Kredi notu kredi başvurusu yapan kişilerin kredi geri ödemelerini yapıp yapamayacağınızı gösterir. Kredi notu düşük olanların maalesef kredi başvurusu çoğu zaman olumsuz sonuçlanmaktadır. Kredi notunu yükseltmek için ise kredi kartı ve kredi borcunuzu ödemeniz gerekmektedir. Daha kötü durum ise kara listeye girmektir. Kara listeye girenler için ise durum tüm borçlarınızı ödeseniz dahi en iyi ihtimalle üç yıl listeden çıkamazsınız.

Bir önceki yazımız olan Masrafsız Kredi başlıklı makalemizde en az masraflı kredi, en düşük masraflı kredi ve masrafsız kredi akbank hakkında bilgiler verilmektedir.

Kaçırmayın!

Denizbank sms kredi başvurusu

Denizbank SMS ile Kredi Başvurusu / 3280 Cebimde Kredi

icindekiler1 Denizbank 3280 Cebimde Kredi1.1 Denizbank Cebimde Kredi (SMS Kredi) Özellikleri Nelerdir?1.2 SMS Kredi Faiz …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir