Cumartesi , Nisan 4 2020

Anasayfa / Krediler / İş Bankası İhtiyaç Kredisi Kampanyası

İş Bankası İhtiyaç Kredisi Kampanyasıİş Bankası İhtiyaç Kredisi Kampanyası

Her yıl binlerce kişi bankaların ihtiyaç kredisi kampanyalarını dört gözle beklemektedir. İhtiyaç kredileri kampanyalı seçenekleri ile müşterilerine normal faiz oranı altında bir oran sunmaktadır. Üstelik vade seçenekleri de bu kampanlara göre değişiklik göstermektedir.

Biz de sizlere İş Bankası ihtiyaç kredisi kampanyası hakkında bilgiler vermeye çalışacağız.

Sonbaharın gelmesi ile birlikte İş Bankası kredi kampanyalarına başlamıştır. İş Bankası ihtiyaç kredisi kampanyası kasım ayı boyunca ilgililerini bekliyor. Bu ayın sonunda süresi bitecek olan İş Bankası ihtiyaç kredisi kampanyası %1,15′ ten başlayan faiz oranı ile dikkat çekiyor.

İş Bankası İhtiyaç Kredisi Kampanyasına Nasıl Başvuru Yapılır?

İş Bankası’nın sonbahara özel ihtiyaç kredisi kampanyasından yararlanmak için farklı başvuru kanalları mevcuttur.

İnternet şubesi , bankamatikler,İş-cep ya da İş-tablet uygulamaları ile İşBankası ihtiyaç kredisi kampanyasına başvurabilirsiniz. Yine cep telefonu ile kampanyaya başvurmak için NAKİT boşluk kimlik numaranız, talep ettiğiniz tutar,aylık gelirinizi ile ilgili bilgileri 4402‘ye gönderebilirsiniz. Başvurunuzu hangi kanal üzerinden yaparsanız yapın cevapları cep telefonunuza gelmektedir. Gönderilen her bir mesaj için hattınızdan 1 SMS ücreti kesilmektedir.

İş Bankası ihtiyaç kredisi kampanyası dahilinde en çok 48 ay vade ve en çok 50.000 TL kredi tutarı verilmektedir. Kampanya dahilinde kefil ön koşulu yoktur. Ancak banka gerekli görürse kefil talep edebilir. İş Bankası ihtiyaç kredisi kampanyası süresi içinde banka kampanya ile ilgili değişiklik yapma hakkını saklı tuttuğu için kredi alma durumu da değişiklik göstermektedir.

İş Bankası ihtiyaç kredisi kampanyasından asgari 5.000 TL ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen bir kişinin aylık geri ödeme tutarı 458 liradır. Vade süresi 12 ay olarak hesaplanmıştır. Faiz oranı ise %1,25’tir. Kredi tutarı 10.000 TL olan kredi için 24 ay vade imkânı mevcuttur. Aylık geri ödeme tutarı 499 liradır. İhtiyaç kredisi 15.000 TL ise faiz oranı %1,20 ‘ye düşmektedir. İş bankası ihtiyaç kredisi kampanyası kapsamında alınabilecek en yüksek tutarlı kredi miktarı olan 50.000 tl için faiz oranı %1,15’ e kadar düşmekte olup vade süresi de 48 aya kadar çıkmaktadır. En yüksek tutardan alınan ihtiyaç kredisinin geri ödeme tutarı ise 1.431 TL olarak hesaplanmıştır. Krediye ek olarak sigorta ve tahsis ücreti de alındığını unutmayın.

Bir önceki yazımız olan Masrafsız Kredi başlıklı makalemizde en az masraflı kredi, en düşük masraflı kredi ve masrafsız kredi akbank hakkında bilgiler verilmektedir.

Kaçırmayın!

Denizbank sms kredi başvurusu

Denizbank SMS ile Kredi Başvurusu / 3280 Cebimde Kredi

icindekiler1 Denizbank 3280 Cebimde Kredi1.1 Denizbank Cebimde Kredi (SMS Kredi) Özellikleri Nelerdir?1.2 SMS Kredi Faiz …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir