Perşembe , Kasım 1 2018

Anasayfa / Krediler / Aylık %1.11’den Başlayan Faiz Oranlarıyla İhtiyaç Kredisi

Aylık %1.11’den Başlayan Faiz Oranlarıyla İhtiyaç KredisiAylık %1.11’den Başlayan Faiz Oranlarıyla İhtiyaç Kredisi

İhtiyaç kredisi konusunda son aylarda bankalar arasında bir faiz indirimi yarışı sürmekte. Merkez Bankası’nında faiz arttırımına gitmemesiyle birlikte faiz oranları her ay düşmekte ve bankalar arasında yaşanan rekabetten kaynaklı olarakta kredi verme yarışı hızlanmaktadır. QNB Finansbank, ihtiyaç kredisi olarak müşterilerine ve tüketicilere bir çok farklı ihtiyaç kredisi kampanyası sunmaktadır. Online kredi başvurusu, cepten 5030’a mesaj atarak kredi başvurusu, ertelemeli ihtiyaç kredisi, sonbahar kredi kampanyası gibi bir çok imkanı müşterilerine sunmuş bulunmaktadır.

%1,11 Oranından vermiş olduğu ihtiyaç kredisi fırsatı ile müşterilerine en iyi faiz oranı sunmuş bulunmakta. Kredi kartı kullanarak yüksek faizler ödemektense ihtiyaç kredisi çekerek acil nakit ihtiyaçlarınızı gidermek bu bağlamda sizin için en az faiz ödeyerek nakit ihtiyacınızı karşılayabileceğiniz bir avantajdır.

QNB Finansbank müşterilerine kredi başvurularında ve anında hemen kredisine ulaşması konusunda teknolojik alt yapısını her zaman güçlendirmekte ve yeniliklere hızlı ayak uydurmaktadır. Kredi notu veri tabanı verilerine göre bir kaç saniye içinde kişinin SMS ile 5030’a kredi başvurusunda bulunmasını değerlendirmekte ve kredi cevabını aynı şekilde tüketiciye iletmesi bunu gösteren en büyük kanıttır.

Bankadan kullanacak olduğunuz 3000 liralık bir ihtiyaç kredisi başvurusundan sonra onaylanması halinde yüzde 1.11 faiz oranı ile ister 3 ay ertelemeli ödemelere başlayabilirsiniz istersenizde hemen. Hemen ödemelere başlar ve 12 ay vadeli olarak kullanırsanız, aylık ödeme tutarınız 272.00 TL olacaktır. Kullanacak olduğunuz 3 bin liralık ihtiyaç kredisi için 3 ay erteleme seçeneğini seçerseniz vadelendirmeyi 15 ay yapmış olacaksınız ve kredinin 12 ayda ödenmesiyle aylık ödeme tutarınız, 279.00 TL olacaktır.

QNB İhtiyaç kredisine internet şubesi üzerinden başvuru yapabileceğiniz gibi 5030‘a TC kimlik numaranızı sms göndererek bankadan ön onayınızı alabilirsiniz. Ön onay aldıktan sonra en yakın QNB Finansbank şubesine giderek kredi için gerekli olan kredi sözleşmesini imzalayarak kredinizi kullanmaya başlayabilirsiniz. Eğerki bankanın müşterisi iseniz yapacağınız başvurudan sonra bu işlemleri yapmadan hemen kredinizi kullanmaya bile başlayabilirsiniz.

Müşterisi olmayan kişilerden banka, nüfus cüzdanı fotokopisi, ikametgah adresini gösteren belge ve gelir belgesi istemektedir.

QNB Finansbank, bütün kampanya şartlarını ve koşullarını değiştirme hakkını kendinde saklı tutmaktadır.

Bir önceki yazımız olan Aktif Bank Kredi Yapılandırma başlıklı makalemizde aktif bank 72 ay yapılandırma, aktif bank idari takip ve aktif bank kredi kartı yapılandırma hakkında bilgiler verilmektedir.

Kaçırmayın!

Denizbank sms kredi başvurusu

Denizbank SMS ile Kredi Başvurusu / 3280 Cebimde Kredi

icindekiler1 Denizbank 3280 Cebimde Kredi1.1 Denizbank Cebimde Kredi (SMS Kredi) Özellikleri Nelerdir?1.2 SMS Kredi Faiz …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir