Cuma , Haziran 21 2019

Anasayfa / Krediler / Aktif Bank Kredi Yapılandırma

Aktif Bank Kredi YapılandırmaAktif Bank Yapılandırma

Tüketiciler tarafından kullanılmakta olan krediler veya kredi kartları ülkemiz genelinde her geçen gün artmaktadır. Bu kullanıma karşılık olarak gerek kredi kartı taksit düzenlemesi olsun gereksede faiz düzenlemeleri olsun yasalarla belli kriterler çerçevesinde tutulmaya çalışılmaktadır. İhtiyaç kredilerinin en fazla 48 ay vadelendirilmesi veya konut kredilerinin en fazla vadelendirmesinin 120 ay yapılması gibi bir çok kriter ve engellemeler yasalar gereği tamamen tüketiciler lehine düzenlenmeye çalışılmaktadır.

Kişilerin gelişi güzen kullandıkları kredi kartları ve ödenemeyen ekstreler, aynı şekilde taksit miktarları ve ödeme gücünün iyi analiz edilmeden çekildiği ve ödenmekte zorluk çekilen ihtiyaç kredileri sonucunda kişilerin 90 gün süre sonunda idari takibin başlamasıyla veya başlamadan önce borçlarını yapılandırma hakları vardır. Kredi ve kredi kartı yapılandırması Aktif Bank‘tada mevcuttur. Sonuç olarak bankaya borcunuzu ödemekte zorluk çektiğinizi belirtirseniz ve yapılandırma talep ederseniz, bankada vermiş olduğu borç parayı faizi ile birlikte almak isteyecektir. Bu konuda Aktif Bank müşterilerine kolaylıklar sağlamaktadır. Yapılandırma işlemleri için bankanın müşteri hizmetlerini arayabilir veya internet şubesi üzerinden iletişim kurabilirsiniz.

Konut kredisi yapılandırma veya ihtiyaç kredisi yapılandırmalarında da banka hizmet vermekte olup, işlem hacmine göre kredi başvurularınıda onaylamaktadır. Sicili bozuk olupta kredi çekemeyen bir çok kişi Aktif Bank’tan 2000 lira 2500 lira gibi tutarlarda kredi kullanabilmektedir. Bu sayede hem kredi notunu yükseltme fırsatıda bulunabilmektedir.

Aktif Bank 72 ay yapılandırma kapsamında da yapılandırma işlemlerini yapabilmektedir. Kişiye göre ve sicile bağlı olarak değişik işlemler yapılabilmektedir. Bunun için borcunuzu ödemek adına Aktif Bank ile iletişime geçerek yapılandırma işlemi yapabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Aktifbank İhtiyaç Kredisi Hesaplaması ve Başvurusu başlıklı makalemizde aktif bank kredi başvurusu, aktifbank kredi hesaplama ve avukatlık olana kredi veren banka hakkında bilgiler verilmektedir.

Kaçırmayın!

Denizbank sms kredi başvurusu

Denizbank SMS ile Kredi Başvurusu / 3280 Cebimde Kredi

icindekiler1 Denizbank 3280 Cebimde Kredi1.1 Denizbank Cebimde Kredi (SMS Kredi) Özellikleri Nelerdir?1.2 SMS Kredi Faiz …

2 comments

  1. iyi günler ptt den kullanmış olduğum 6 adet kredimi (şuanki tutarı 21003,34 tl) 25000 tlye tamamlatarak 48 ay vadeyle yapılandırmak istiyorum. öğrenmek istediğim bunun aylık ödemesi nekadar olur. ve faizleriyle toplam kaç tl ödemem gerekecek. beni bu konuda aydınlatırsanız çok memnun olurum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir