Salı , Nisan 14 2020

Anasayfa / Krediler / Aktifbank En Kolay Kredi Başvurusu

Aktifbank En Kolay Kredi BaşvurusuAktifbank En Kolay Kredi Başvurusu

Öncelikle herhangi bir krediye başvurabilmeniz için 18 yaşını doldurmuş olmak gerekir. Aktifbank en kolay kredi başvurusu yapmak istediğinizde N Kolay Kredi tarafından başvurunuz değerlendirilir ve size onay bilgisi gelir. N Kolay Kredi, Aktifbank tarafınca oluşturulan, resmi olarak kurulmuş dijital bir bankacılık sistemidir. Bu sistem bankaya gitmeden de her yerden, sadece internet üzerinden kredi başvurusu yaparak kredinizi anında kullanmanıza olanak sağlayan, onaylanan kredinin kartınıza yüklenmesini ve istediğiniz yerden çekmenizi sağlayan bir sistemdir. Bu sistemin birçok avantajı bulunmaktadır. En güzel özelliği de kredi notu düşük olanlara, başka bankalardan kredi alamazken dahi kredi çıkabilmesidir. Kredi çekerken N Kolay ile sigorta yaptırmanıza gerek kalmaz. Sigorta yaptırmadan da kredi kullanabilirsiniz. Bir diğer kolaylığı da banka şubesine gitmeye gerek kalmadan, bir sürü evrak, belge, sigorta gibi işlerle uğraşmadan kredi çekebilmektir. N Kolay Krediye internet üzerinden başvurduğunuzda krediniz adresinize gönderilmektedir. 3 aydan başlayarak 48 aya kadar vade seçeneği bulunmaktadır. 2 bin TL ile 25 bin TL’ye kadar da kredi çekebilirsiniz. Kredi taksitlerini bankamatiklerden, PTT şubelerinden ve EFT ile yapabilmektesiniz.

Başvuru Nasıl Yapılır?

Aktifbank en kolay kredi başvurusu yapmak için eğer ilk defa kredi çekecek iseniz TC numaranız, cep telefonunuz ve e-posta adresiniz ile internet üzerinden başvurabilirsiniz. Kredi başvurusunda bulunurken karşınıza çıkan sayfada telefonunuza gelecek olan şifreyi ekrandaki ilgili yere girip başvuru yapabilirsiniz. Eğer krediniz onaylanırsa sayfadaki sorulan sorulara doğru bilgileri girmeniz gerekmektedir. Sayfada bulunan bankacılık hizmetleri ile belirli süreli tüketici kredisi sözleşmesi, kredi şartlarına dair bilgiler ile geri ödeme planı, bankacılık hizmetleri ve belirli süreli tüketici kredisi sözleşme öncesi hizmetleri bilgilendirme formu, ihtiyaç kredisi ürün bilgi formu, temel bankacılık ürün ve hizmetleri bilgi formunu okuyup onaylamanız yeterli olacaktır. Daha sonra bankacılık hizmetleri sözleşmesi ve N Kolay kartınız adresinize gönderilecektir. Sözleşmeyi imzaladığınıza dair bilgi kurye tarafından iletildiğinde ise hesabınıza paranız yatırılacaktır.

Daha Önceden Aktifbank Müşterisi İseniz

Eğer daha önceden Aktifbank müşterisi iseniz N Kolay kredi müşterisi iseniz Aktifbank en kolay kredi başvurusu yapmak için yine internet aracılığı ile TC numarası, posta adresi, bankada kayıtlı olan telefon numarasını girerek başvuruda bulunabilirsiniz. Yine yukarıdaki gibi eğer krediniz onaylanırsa sayfadaki sorulan sorulara doğru bilgileri girmeniz gerekmektedir. Sayfada bulunan bankacılık hizmetleri ile belirli süreli tüketici kredisi sözleşmesi, kredi şartlarına dair bilgiler ile geri ödeme planı, bankacılık hizmetleri ve belirli süreli tüketici kredisi sözleşme öncesi hizmetleri bilgilendirme formu, ihtiyaç kredisi ürün bilgi formu, temel bankacılık ürün ve hizmetleri bilgi formunu okuyup onaylamanız yeterli olacaktır. N Kolay krediye ya da Passolig banka kartı için imzalamış olduğunuz bankacılık hizmetleri sözleşmesi var ise hesabınızın aktif olması ve paranızı almanız için bildirdiğiniz adrese bankacılık hizmetleri ve N Kolay kartı gönderilerek imzalamanız sağlanıyor. İmzaladığınız bilgisi bankaya gittiği takdirde paranız hemen hesabınıza yatırılıyor.

Bir önceki yazımız olan Bayram Kredisi Veren Bankalar 2018 başlıklı makalemizde Bayram Kredisi, ev kredisi ve Faiz oranları hakkında bilgiler verilmektedir.

Kaçırmayın!

Denizbank sms kredi başvurusu

Denizbank SMS ile Kredi Başvurusu / 3280 Cebimde Kredi

icindekiler1 Denizbank 3280 Cebimde Kredi1.1 Denizbank Cebimde Kredi (SMS Kredi) Özellikleri Nelerdir?1.2 SMS Kredi Faiz …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir