Çarşamba , Ekim 31 2018

Anasayfa / Bankalar / Akbank İnternet Bankacılığı

Akbank İnternet BankacılığıAkbank İnternet Bankacılığı

Dünyada, banka sektöründe ilk 500 arasına giren Akbank, Türkiye’nin tartışmasız en iyi bankaları arasındadır. Artık bütün bankalar sadece şubelerle yetinmeyip internet üzerinden de hizmet vermeye başlamışlardır. Çünkü günümüz teknolojisine ayak uydurmak tüm sektörlerin özellikle bankacılık sektörünün, takip etmesi gereken bir özelliktir. Müşterilerin hemen hemen birçoğu bankacılık işlemlerini internet üzerinden yapmaktadırlar. Akbank internet bankacılığı, bu anlamda kesinlikle çok başarılıdır. İnsanlar dışarı çıkmadan, sıra beklemeden bütün bankacılık işlemlerini yapmak istemektedirler. Akbank mobil bankacılık ve internet bankacılığını sürekli olarak yenilemekte, geliştirmekte ve daha güvenli olması adına çalışmalar yapmaktadır. Siz de bir Akbank internet bankacılığı şifresi almak istiyorsanız hemen Akbank Direkt uygulamasını indirmelisiniz. Eğer Akbank müşterisi değilseniz şifre almanız mümkün değildir. Bunun için hesap açtırmanız gerekir. Hesap açtırdığınız da ise şifre alabilirsiniz. Akbank müşterisi iseniz şifre almanız daha kolay olacaktır.

Akbank Direkt Şifresi alma işlemi

Bunun için Akbank internet şubesine girerek karşınıza çıkan ekranda bulunan Akbank Direkt butonuna tıklayarak şifre al kısmına tıklayın. Karşınıza çıkacak olan formu doldurarak işleme devam etmelisiniz. Sizden istenen bilgiler ise, kartınızın numarası, kartınızın güvenlik numarası, kartınızın şifresi, TC kimlik numaranız ve anne kızlık soyadının ilk ve son harfleridir. İstenen bütün bilgileri doğru ve eksiksiz girerek devam edin. Ardından size gönderilecek olan mesaj ile onay kodu gelecektir. Bu onay kodunu yazarak kendi şifrenizi oluşturabilirsiniz. Akbank internet bankacılığı şifresini alırken aklınızda kolay kalacak bir şifre oluşturun ve arada bir şifrenizi değiştirin. Güncelleme programlarını düzenli olarak yapın. Güvenlik açısından oldukça önemli olan bu güncellemeler ile sanal hırsızlık olaylarından kurtulabilirsiniz. Akbank müşterisi değilseniz şifre alabilmek için bir Akbank şubesine giderek müşteri olmak istediğinizi söyleyebilir ve Akbank’ın bütün avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Akbank İnternet Bankacılığı İşlemleri

En önemli hizmetlerinden birisi olan e- devlet kapısı uygulamasıdır. E-devlet kapısına girebilmek için Akbank Direkt ile e-devlet kapısı butonuna tıklayın. Öğrenmek istediğiniz bütün bilgilere buradan ulaşabilirsiniz. Akbank internet bankacılığı ile yapabileceğiniz diğer işlemler ise anlık borsa portföyünüzü görüntüleyebilirsiniz. Alım ve satım işlemlerinizi yapabilirsiniz. Hisse senedi alım ve satım işlemleri yaparken günlük olarak işlem limitiniz 5 milyon TL’dir. Ayrıca anlık borsa ile vadeli işlem verileri, BIST hisse senedi işlemleri, yurt dışı spot pariteleri işlemleri, para piyasası, şirket haberleri ve bilanço bilgileri, foreks haberleri, fatura ödemeleri, havale ve eft işlemleri, para transferi, otomatik ödeme talimatı, hesap işlemleri, vadeli ve vadesiz hesap işlemleri, altın işlemleri, mevduat birikimleri, nakit akışı, esnek birikimler, kart ve kredi ödemeleri, kart bilgileri, tarifeler, hesap açma işlemleri, çek işlemleri, hesap özeti bilgileri, mil puan ve chip para bakiye gösterimleri, gelecek dönem taksitleri, dönem içi işlemler, bekleyen provizyonlar gibi bütün işlemlerinizi Akbank direkt ile gerçekleştirebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Kefilsiz Kredi Veren Bankalar 2018 başlıklı makalemizde İpotek Karşılığı Kredi, Kefilsiz Kredi ve kredi çekmek hakkında bilgiler verilmektedir.

Kaçırmayın!

ODEABANK Oksijen Hesap ile %26 ya Varan Mevduat Faiz Oranları

ODEABANK Oksijen Hesap ile %26 ya Varan Mevduat Faiz Oranları

icindekiler1 ODEABANK Oksijen Hesap ile %26 Faiz Oranı1.1 ODEABANK Oksijen Hesap Özellikleri Nelerdir?2 ODEABANK Oksijen …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir