Cumartesi , Nisan 4 2020

Anasayfa / Krediler / 240 Ay Vadeli Konut Kredisi Ne Zaman Verilmeye Başlayacak?

240 Ay Vadeli Konut Kredisi Ne Zaman Verilmeye Başlayacak?240 Ay Vadeli Konut Kredisi Ne Zaman Verilmeye Başlayacak?

Ev sahibi olmak isteyen vatandaşlar tarafından evden daha çok konut kredisi faiz oranları ve vadelendirme imkanları önemli hale gelmiştir. Düşük maaş alan ülke genelinde milyonlarca tüketici bulunmakta ve aldıkları maaşlarla dar vadelendirme imkanlarında yüksek çıkan taksit tutarlarını ödeyememektedirler. 240 Ay vadeli konut kredisi ne zaman verilmeye başlayacak o zaman konut satışlarında inanılmaz bir artış olacaktır.

20 Yıllık konut kredisi verilmeye başlandığında kişiler tarafından yoğun ilgi görmesi beklenmektedir. Çünkü kişiler gerek çocukları için olsun gerekse kendileri için olsun uzun sürede olsa 240 aylık konut kredilerini kullancaklardır ve konut edineceklerdir.

Konut kredilerindeki mevcut durum 120 ay yani 10 yıllık vadelendirmelerle sınırlı tutulmaktadır. Konut kredilerindeki faiz oranlarının düşmesi ve 240 ay vadeli konut kredilerindeki faiz oranlarınında uygun olması halinde, bir çok konut kredisi kullanmış olan kişide mevcut kredisini 120 aydan 240 aya yapılandıracaktır. Ödemelerinde sıkıntı yaşayan ve evini aldıktan sonra ödeyemediği kredi taksiti sonucunda satan binlerce kişi bulunmaktadır. Ödediklerininde konut kredisi faizine gitmesi sonucunda zarar ederek evini satma noktasına gelmiştir. Satarak ödeyemedikleri konut kredilerini kapatmaktadırlar.

240 Ay vadeli konut kredisi bu aralar gündemdedir. Emlak Konut ve diğer bir kaç firma tarafından bankalarla anlaşmalar yapılarak 240 ay vadelendirme imkanının verilmesi ilerleyen zamanda gerçekleşecek. Bu sayede dar bütçelerle bile konut alınabilecek.

Konut kredileri konusunda yapılacak olan faiz ve vadelendirme imkanları sürekli olarak kredikartiyapilandirma.com internet sitemiz üzerinden duyurulmaya devam edecektir. Görüşleriniz ve konut kredileri hakkında sormak istediklerinizi yorum kısmı aracılığı ile tarafımıza iletebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Masrafsız Kredi başlıklı makalemizde en az masraflı kredi, en düşük masraflı kredi ve masrafsız kredi akbank hakkında bilgiler verilmektedir.

Kaçırmayın!

Denizbank sms kredi başvurusu

Denizbank SMS ile Kredi Başvurusu / 3280 Cebimde Kredi

icindekiler1 Denizbank 3280 Cebimde Kredi1.1 Denizbank Cebimde Kredi (SMS Kredi) Özellikleri Nelerdir?1.2 SMS Kredi Faiz …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir