Cumartesi , Şubat 24 2018


Anasayfa / Bankalar / QNB Finansbank KrediGo

QNB Finansbank KrediGo
QNB Finansbank KrediGo Nedir? Ne İşe Yarar?

Günümüzde gelişen teknoloji ile hemen hemen bütün tüketiciler akıllı telefonlar kullanmakta ve bankaların mobil uygulamaları sayesinde bir çok işlemlerini saniyeler içinde halledebilmektedirler. Banka şubelerine gitmeden, ATM’lerde veya müşteri temsilcisini arayarak zaman kaybetmenize gerek olmayan bir çok işleminizi kolayca yapabilmektesiniz. Kredi go uygulaması hayata geçiren QNB Finansbank, hangi bankanın müşterisi olursanız olun kredigo uygulamasını ios veya android telefonunuzdan indirmeniz ve kullanmanız için imkan sağlamaktadır.

Kredigo nedir sorunuza verilebilecek cevap olarak, anında, güvenilir ve hızlı bir şekilde kredi başvurusu yapmanıza olanak sağlayan bir sistemdir diyebiliriz. QNB Finansbank müşterisi olanların, bankada hesapları olacağından saniyeler içinden kredileri hesaplarına aktarılabilmektedir. Yapılan bu uygulama, ilerleyen zamanlarda dahada gelişeceği muhtemeldir. İhtiyaç kredisinin yanı sıra araç kredisi, konut kredisi veya ticari kredi gibi bir çok alternatif seçeneklerde uygulamanın içeriğine güncellemeler ile eklenerek daha zengin bir kredi go uygulamasına kavuşulacaktır.

Uygulamaya girecek olduğunuz TC kimlik numarası gibi kişisel bilgileriniz açısından herhangi bir güvenlik kaygınızın olmasına gerek yoktur. Kredigo ile kredi başvurusu yapmanız durumunda bütün altyapı ve sistemin güvenliği QNB Finansbank tarafından yapıldığı için öyle sıradan bir uygulama değildir. Güvenlik açısından kaygınız olmadan gönül rahatlı içinde uygulamayı telefonunuza indirebilir ve hangi bankanın müşterisi olursanız olun, anında kredi başvurusunu uygulama sayesinde kolayca ve tamamen ücretsiz bir şekilde yapabilirsiniz.

Kredigo kredi başvurusu, kredi faiz oranları konusunda da banka, tüketicinin kredi skoruna yani kredi notuna göre faiz uygulamaktadır. En fazla 48 ay vadeli olarak yapılabilen kredi başvurunuzun sonrasında kendinize uygun ödeme planınızı belirleyerek, ödemelerinizi yapabilirsiniz.

Kredigo uygulaması nedir, ne işe yarar, nasıl kullanılır, hesaplaması nasıldır, faiz oranları nedir gibi bir çok konu hakkında sorularınızı veya düşüncelerinizi yorum kısmı aracılığı ile tarafımıza iletebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Kredi Garanti Fonu KGF Faiz Oranları başlıklı makalemizde en uygun kgf kredisi, kgf faiz oranları ve kgf kredisi hesaplama hakkında bilgiler verilmektedir.

Kaçırmayın!

kredi garanti fonu kgf kredisi faiz oranlari bankalar

Kredi Garanti Fonu KGF Faiz Oranları

Kredi Garanti Fonu KGF Faiz Oranları Kredi Garanti Fonu destekli olarak işletmelere bankalar aracılığı ile …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir