Perşembe , Kasım 1 2018

Anasayfa / Bankalar / QNB Finansbank KrediGo

QNB Finansbank KrediGoQNB Finansbank KrediGo Nedir? Ne İşe Yarar?

Günümüzde gelişen teknoloji ile hemen hemen bütün tüketiciler akıllı telefonlar kullanmakta ve bankaların mobil uygulamaları sayesinde bir çok işlemlerini saniyeler içinde halledebilmektedirler. Banka şubelerine gitmeden, ATM’lerde veya müşteri temsilcisini arayarak zaman kaybetmenize gerek olmayan bir çok işleminizi kolayca yapabilmektesiniz. Kredi go uygulaması hayata geçiren QNB Finansbank, hangi bankanın müşterisi olursanız olun kredigo uygulamasını ios veya android telefonunuzdan indirmeniz ve kullanmanız için imkan sağlamaktadır.

Kredigo nedir sorunuza verilebilecek cevap olarak, anında, güvenilir ve hızlı bir şekilde kredi başvurusu yapmanıza olanak sağlayan bir sistemdir diyebiliriz. QNB Finansbank müşterisi olanların, bankada hesapları olacağından saniyeler içinden kredileri hesaplarına aktarılabilmektedir. Yapılan bu uygulama, ilerleyen zamanlarda dahada gelişeceği muhtemeldir. İhtiyaç kredisinin yanı sıra araç kredisi, konut kredisi veya ticari kredi gibi bir çok alternatif seçeneklerde uygulamanın içeriğine güncellemeler ile eklenerek daha zengin bir kredi go uygulamasına kavuşulacaktır.

Uygulamaya girecek olduğunuz TC kimlik numarası gibi kişisel bilgileriniz açısından herhangi bir güvenlik kaygınızın olmasına gerek yoktur. Kredigo ile kredi başvurusu yapmanız durumunda bütün altyapı ve sistemin güvenliği QNB Finansbank tarafından yapıldığı için öyle sıradan bir uygulama değildir. Güvenlik açısından kaygınız olmadan gönül rahatlı içinde uygulamayı telefonunuza indirebilir ve hangi bankanın müşterisi olursanız olun, anında kredi başvurusunu uygulama sayesinde kolayca ve tamamen ücretsiz bir şekilde yapabilirsiniz.

Kredigo kredi başvurusu, kredi faiz oranları konusunda da banka, tüketicinin kredi skoruna yani kredi notuna göre faiz uygulamaktadır. En fazla 48 ay vadeli olarak yapılabilen kredi başvurunuzun sonrasında kendinize uygun ödeme planınızı belirleyerek, ödemelerinizi yapabilirsiniz.

Kredigo uygulaması nedir, ne işe yarar, nasıl kullanılır, hesaplaması nasıldır, faiz oranları nedir gibi bir çok konu hakkında sorularınızı veya düşüncelerinizi yorum kısmı aracılığı ile tarafımıza iletebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Kefilsiz Kredi Veren Bankalar 2018 başlıklı makalemizde İpotek Karşılığı Kredi, Kefilsiz Kredi ve kredi çekmek hakkında bilgiler verilmektedir.

Kaçırmayın!

ODEABANK Oksijen Hesap ile %26 ya Varan Mevduat Faiz Oranları

ODEABANK Oksijen Hesap ile %26 ya Varan Mevduat Faiz Oranları

icindekiler1 ODEABANK Oksijen Hesap ile %26 Faiz Oranı1.1 ODEABANK Oksijen Hesap Özellikleri Nelerdir?2 ODEABANK Oksijen …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir