Salı , Ekim 30 2018

Anasayfa / Krediler / Mediamarkt Telefon Kredisi

Mediamarkt Telefon KredisiMediamarkt Telefon Kredisi

Teknoloji ürünlerinin özellikle de cep telefonu ve tabletlerin taksit ile satışına getirilen yasakla, alım gücü olmayan insanlar oldukça zor duruma düştüler. Neyse ki Mediamarkt telefon kredisi sayesinde insanlar artık daha rahat telefon ve tablet alabilmekteler. Denizbank ile anlaşma yoluna giden Mediamarkt teknoloji mağazası, taksitli satışlarda yeni bir dönem başlatmış durumda. Bu telefon kredisini kullanabilmek için önce Denizbank müşterisi olmanız gerekir. Denizbank müşterisi olmak için de Denizbank internet şubesinden, mobil uygulamasından ya da Denizbank şubesine giderek de başvuruda bulunmanız yeterli olacaktır. Denizbank müşterisi olunca kredi için başvuru yapabilirsiniz. Peki hangi adımları takip edeceksiniz? Öncelikle bir Denizbank şubesine giderek Mediamarkt telefon kredisi almak istediğinizi söylediğinizde size, hemen yardımcı olacaklardır. Müşteri hizmetlerini arayarak ya da internet üzerinden başvuru yapabilirsiniz. İnternet üzerinden başvuru yapabilmek için Denizbank internet bankacılığı ile bankacılık işlemlerini seçin. Buradan bireysel bankacılık menüsünden bireysel kredileri seçin. Burada karşınıza çıkacak olan Mediamarkt kredi seçeneğine tıklayarak TC numaranızı ve telefon numarasını yazarak, kullanım koşullarını okuyarak devama tıklayarak işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Başvurunuz bankaya bildirildiğinde size, geri dönüş yapılacaktır.

Mediamarkt – Denizbank İşbirliği

Mediamarkt – Denizbank işbirliği ile Mediamarkt telefon kredisine başvuruda bulunabiliyorsunuz. %1.39’dan başlayan faiz oranları ve 48 aya kadar taksit yapılabilmektedir. SMS ile başvuru yapmak için kredim yazıp bir boşluk bırakın ve TC numaranızı yazarak 3280’e gönderin. Denizbank’tan gelen cevaba göre hareket edebilirsiniz. Eğer başvurunuz olumlu ise gelen mesajla beraber Mediamarkt mağazasına giderek bir yetkili ile görüşebilirsiniz. Krediniz onaylandığında paranız hesabınıza yatırılacaktır. Mediamarkt mağazasında bulunan bir ürünü seçerek alışveriş yapmanız gerekir. Aldığınız ürün kredinizin üstünde olmamalıdır ve belirlenen alt limitin de altında olmamalıdır. Bazen kredi sicili bozukluğu ve kredi notu düşüklüğünden kaynaklanan nedenlerle kredi çıkmayabilir. Bu gibi durumlarda bankanızla görüşerek yapılandırmaya gidebilir ya da borç transferi yaparak kredi borçlarınızı ödeyebilirsiniz.

Telefon Kredisi için Başvuru Seçenekleri

Telefon kredisine başvuruda bulunmak için üç ayrı seçenek arasından size en kolay gelen birini seçebilirsiniz. Mediamarkt telefon kredisi için başvuruda bulunmak isteyenler SMS ile başvuru yapabilir. Bunun için izlemeniz gereken adımlar ise, telefonunuzda mesaj bölümüne girip KREDİM yazıp boşluk bıraktıktan sonra TC numaranızı yazarak 3280’e gönderebilirsiniz. Çok kısa süre içerisinde yanıt gelecektir. Bu bir ön onaydır. Ardından müşteri hizmetleri tarafından aranarak uzaktan başvurunuzu alacaklar ve kredinize onay verip vermeyeceklerini bildirecekler. Diğer bir seçenek ise internet üzerinden yapacağınız başvurudur. Denizbank internet şubesine girerek cep numaranızı ve TC numaranızı yazarak adımları takip edin. Telefonunuza gelen onay kodu ile başvurunuzu yapmak için sizi aramalarını bekleyin. Gelen arama ile uzaktan başvuru işleminiz başlayacaktır. Son seçenek ise personel ile başvuru yapmaktır. Bir Mediamarkt mağazasında bulunan personel ile başvurunuzu yapabilirsiniz. Siz ne istediğinizi belirttikten sonra size yardımcı olarak başvurunuzu beraber de yapabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Bayram Kredisi Veren Bankalar 2018 başlıklı makalemizde Bayram Kredisi, ev kredisi ve Faiz oranları hakkında bilgiler verilmektedir.

Kaçırmayın!

Denizbank sms kredi başvurusu

Denizbank SMS ile Kredi Başvurusu / 3280 Cebimde Kredi

icindekiler1 Denizbank 3280 Cebimde Kredi1.1 Denizbank Cebimde Kredi (SMS Kredi) Özellikleri Nelerdir?1.2 SMS Kredi Faiz …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir