Pazartesi , Mayıs 14 2018

Anasayfa / Genel / Kredi Kartı İstiyorum En Hızlı Şekilde Nasıl Alırım?

Kredi Kartı İstiyorum En Hızlı Şekilde Nasıl Alırım?Kredi Kartı İstiyorum En Hızlı Şekilde Nasıl Alırım?

Tüketicilerin piyasada nakit yerine en çok kullandığı finansal araç kesinlikle kredi kartlarıdır. Kredi kartlarıyla yapılan alışverişlerin artması, taksitli veya taksitsiz kullanılan nakit avanslar, her geçen gün artmaktadır. Milyonlarca kredi kartının kullanıldığı ülkemizde de bankalar sürekli kredi kartları ile ilgili kampanyalar yapmaktalar ve avantajlı taksitlendirmeler sunmaktalardır. Kredi kartı istiyorum nasıl alabilir veya en hızlı şekilde kart sahibi nasıl olabilirim gibi sorularınıza gelin birlikte cevap bulalım.

Öncelikle daha önce hiç kredi kartı kullanmadıysanız, şunu bilmeniz gereklidir ki kart almak isteğiniz hangi banka olursa olsun en yakın şubesine giderek başvuru yapmadığınız zaman kredi kartı alamassınız. Çünkü bankalar arası sistemde her hangi bir kredi notunuz bulunmayacak ve sicilinizi bilemeyeceklerdir. Bu yüzden telefon bankacılığı ile olsun, internet üzerinden yapacağınız başvurular olsun kredi kartı almanız mümkün olmayacak ve ret cevabı ile karşılaşacaksınız. Bu sadece kredi kartı için değil kredi kullanımınız içinde geçerli olan bir durumdur.

Kart almak istiyorsanız ve kredi notunuz mevcutsa, kartı almak istediğiniz bankanın telefon bankacılığını arayarak en hızlı şekilde kredi kartı alabilirsiniz. Tabi bunda daha acil bir çözüm arıyorsanız ilk etapta başvuru yapacağınız banka, daha önce çalıştığınız veya çalışmaya devam ettiğiniz bankaya başvuru yapmak önemlidir. Çünka müşterisi olduğunuz banka size sunduğu hizmetler ve sizden kazandığı paraları göz önüne alarak acil kredi kartı ihtiyacınızı hemen gidermek isteyecektir.

Kredi kartınızın hemen size ulaşmasını istiyorsanız, kartınızı teslim alma olarak şube belirtmenizde fayda vardır. Çünkü basılacak olan kredi kartınız şubeye hızlı bir şekilde ulaşacaktır. Kurye ile adrese gelmesini isterseniz işleminiz biraz daha uzun sürecektir. Çünkü kurye ile teslimlerde adrese göre toplu dağıtımlar yapılmakta olup bir kaç gün bekletilebilmektedir.

Kredi kartları düzenlemesine göre kredi kartı limitleri gelire göre belirlenmekte olup, yüksek tutarlarda kredi kartı limiti talep etmeniz halinde olumsuz cevapla karşılaşacaksınızdır. Limiti yüksek kredi kartı almak için gelirinizin yüksek olduğunu bankaya kanıtlayacak evrak sunmanız gereklidir. Aksi takdirde kredi kartları düzenlemesi gereği yüksek limitli kredi kartı alamayacaksınızdır.

Bir önceki yazımız olan İş Bankası Borç Transferi Kredisi başlıklı makalemizde borç transferi iş bankası, iş bankası 72 ay yapılandırma ve iş bankası kredi yapılandırması hakkında bilgiler verilmektedir.

Kaçırmayın!

2018 Yılı Devlet Destekli 100.000 TL Sıfır Faizli Hayvansal Krediler

2018 Yılı Devlet Destekli 100.000 TL Sıfır Faizli Hayvansal Krediler  Tarım sektöründe yapılan hayvansal üretimin …

One comment

  1. kredikartıihtiyacımvaresnafımverirmisiniz

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir