Pazar , Ocak 21 2018


Anasayfa / Kredi Başvurusu / Hoşgeldin Faizi Veren Bankalar

Hoşgeldin Faizi Veren Bankalar
Hoşgeldin Faizi Veren Bankalar

Eskiden altın alınıp yastık altına konulurdu. Bu kadar banka da yoktu. Dolayısıyla paralar fazla değer kazanmaz ve bu kadar güvende olmazdı. Fakat artık günümüzde bankaların çoğalması, aralarındaki rekabet ortamı, güvenliklerinin çok iyi olması insanları bankalara yöneltmiştir. Özellikle de internet bankacılığı sayesinde işlemler daha hızlı olduğundan zamandan tasarruf yapma imkanı da doğmuştur. Böylece bankaya dahi gitmeden, sıra beklemeden hemen hemen bütün işlemler web üzerinden rahatlıkla yapılabilmektedir. Birikim ve yatırım yapmak istiyorsanız mutlaka bir banka ile çalışmalısınız. Her bankanın birçok kampanyası bulunmaktadır. Müşteri potansiyellerini arttırmak adına büyük bir rekabet içinde olan bankaların bu çalışmaları en çok da müşterilerin işine yaramaktadır. Bu kampanyaların en avantajlı olanı ise Hoş geldin faizi kampanyasıdır. Bugünkü yazımızda Hoş geldin faizi veren bankalara bir bakalım.

En Uygun Hoşgeldin Faizi Veren Bankalar

Denizbank Hoşgeldin Faizi: Özel sermayeli bir banka olan Denizbank, Türkiye’de çokça tercih edilen bir bankadır. Birçok kampanya yaparak müşterileri kendisine çekmeyi başaran bir bankadır. Denizbank Hoş geldin faizi uygulamasından faydalanmak istiyorsanız bir hesap açtırarak %11.5 faiz oranından istifade edebilirsiniz.

Akbank Hoş geldin Faizi: Türkiye’nin en büyük bankaları arasında yer alan Akbank, özel sermayeli bir bankadır. Akbank tercihleriniz arasında ise %9.2 oranında uygulanan Hoş geldin faizinden yararlanabilirsiniz.

Vakıfbank Hoş Geldin Faizi: Devlet bankası olma özelliğine sahip olan Vakıfbank, her türlü ihtiyacını karşılayabileceğiniz bir bankadır. Paranızı burada değerlendirmek istiyorsanız %9.6 oranında olan faiz ile bu olanaktan yararlanabilirsiniz.

Odeabank Hoş Geldin Faizi: Hoş geldin faizi veren bankalar arasında olan Odeabank, yine müşterileri kendisine çekmek için büyük kampanyalar yapmaktadır. Çok uygun faiz seçenekleri bulunan bir banka olan Odeabank, %11.25 oranında Hoş geldin faizi vermektedir.

ING Bank: Dolar, Euro ve Türk Lirası gibi birikimlerinize 1 yıl boyunca Hoş geldin faizi vermektedir. Yukarı ve aşağı yönde güncellenen Hoş geldin faizi, piyasa şartlarına göre değerlendirilir. İnternet ve mobil bankacılığı kullandığınızda daha fazla faiz kazanırsınız. Hesap işletim ücreti ve havale-eft ücreti ödemezsiniz. Faiz kazançları günlük olarak hesaba geçer. İstediğiniz zaman para yatırma ve çekme işlemi yapabilirsiniz.

Fibabanka Hoş Geldin Faizi: Hoş geldin faizi veren bankalardan biri de Fibabanka’dır.  Fibabanka’da hesap açtırmak için alt 3 bin TL’dir. Vadeli hesaplarda alt limit 1000 TL, üst limit 500 bin TL’dir. Fibabanka kiraz hesabınız varsa hoş geldin faizinden 60 gün boyunca yararlanırsınız. Kiraz hesap açtırmak için ise gerçek kişi olmak gereklidir. Bir kişi yalnızca bir tane kiraz hesap açtırabilir. Otomatik ödeme talimatı verebilir, faturalarınızı ödeyebilir ve havale ile eft işlemi yapabilirsiniz. Fibabanka hoş geldin faizi yıllık olarak %11.75’tir ve yeni hesaplar için ise 60 gün geçerlidir. Devam faizi yıllık olarak %9.75’tir ve 60 günlük olan hoş geldin faizinden sonra devam faizi işlemeye başlar.

Bir önceki yazımız olan Kredi Garanti Fonu KGF Faiz Oranları başlıklı makalemizde en uygun kgf kredisi, kgf faiz oranları ve kgf kredisi hesaplama hakkında bilgiler verilmektedir.

Kaçırmayın!

kredi garanti fonu kgf kredisi faiz oranlari bankalar

Kredi Garanti Fonu KGF Faiz Oranları

Kredi Garanti Fonu KGF Faiz Oranları Kredi Garanti Fonu destekli olarak işletmelere bankalar aracılığı ile …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir