Pazar , Nisan 12 2020

Anasayfa / Bankalar / DenizBank Borç Öğrenme

DenizBank Borç Öğrenme‘’ Hayat Deniz’de Güzel’’ sloganını reklamlar da duymayanımız kalmamıştır. Ülkemizin en genç bankalarından bir tanesi olan Deniz Bank’ın müşterileri için hazırlamış olduğu slogandır. DenizBank A.Ş. , Eylül 2012’den beri %99.85 oranında hisse ile Rusya’nın en büyük bankası olan Sberbank of Russia bankasına ait Türkiye’de kurulu özel mevduat bankasıdır. Bankanın eski sahipleri Avrupa’nın en büyük kamu bankalarından biri olan Belçika – Fransız menşeili Dexia grubudur. DenizBank 1938’de o zamanlar gelişmekte olan Türk denizcilik sektörüne finansman sağlamak amacıyla kurulmuş bir devlet bankasıdır. 1992 yılında hükümet devlete ait belli başlı bankaları konsoli de etmeye karar vermesiyle birlikte Emlak Bank’la birleşmiştir. Bu süreç bu şekilde uzayıp gitmiştir. Fakat kuruluş tarihi olarak 1938 yılını kabul etmekteyiz.
Denizbank ülkemiz de son yıllarda gelmiş olduğu nokta ile banka müşterilerinin takdirini toplamayı başarmıştır. Yazımızın başında da bahsetmiş olduğumuz gibi televizyon ekranlarında sürekli dönen reklamları ile de çok sayıda kullanıcıya ulaşmayı başarmıştır. DenizBank ülkemiz de kısa sürede yaygınlaşan ve Türkiye’nin her yerinde bir şubeye sahip olan güçlü bir bankadır. Bankanın halka vermiş olduğunu güvenin bir sonucu olarak da banka müşterilerinin kredi çekme veya kredi kartı alma gibi konularda ilk tercih ettiği bankaların başında gelmektedir.
Bugün hayatımızı idame ettirmek ve yüksek standartlar da bir hayat sürebilmemiz için bankalardan mutlaka faydalanmalıyız. Özellikle de nakip para kullanımının tamamen ortadan kalkması bizleri hepimizi bir nevi bankalara mecbur etmektedir. Çünkü nakit para ile gerçekleştiremediğimiz birçok işlemimizi kredi kartları ile gerçekleştirmek durumunda kalıyoruz. Bu kredi kartı kullanımı da bizlere bankalara mecbur kılmaktadır.
Ülkemiz de bilinçsizce Kredi kartı kullanan kişilerin başlarına gelenler hepimizin malumudur. Bu durumlara düşmemek ve kredi kartı kullanımını hakkıyla yerine getirmek için yapmamız gereken tek işlem DenizBank Borç Öğrenme sistemi ile kredi kartı borçlarımızı takibe almaktır. Ayrıca DenizBank Borç Öğrenme ile sadece kredi kartlarınızın borçları hakkında da bilgi almakla kalmazsınız, aynı zaman da fatura ödemeleri, borç sorgulamaları, kredi kartı limit bilgileri, hesaba giren ve çıkan paraların listesi vs derken bir çok işlemi gerçekleştirmiş olursunuz. DeniBank müşterisi olarak sürekli Denizbank üzerinden işlemlerinizi gerçekleştiriyorsanız, kesinlikle sizin de DenizBank internet bankacılığı hesabınız olmalıdır. Çünkü Denizbank internet bankacılığı hesabınız olmadan DenizBank Borç Öğrenme işlemini gerçekleştiremezsiniz. Bu işlemi gerçekleştiremediğiniz takdirde borç dengeniz konusunda bilgi sağlayamazsınız ve sizi zora sokacak durumlarla karşı karşıya kalabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan İş Bankası Borç Transferi Kredisi başlıklı makalemizde borç transferi iş bankası, iş bankası 72 ay yapılandırma ve iş bankası kredi yapılandırması hakkında bilgiler verilmektedir.

Kaçırmayın!

ODEABANK Oksijen Hesap ile %26 ya Varan Mevduat Faiz Oranları

ODEABANK Oksijen Hesap ile %26 ya Varan Mevduat Faiz Oranları

icindekiler1 ODEABANK Oksijen Hesap ile %26 Faiz Oranı1.1 ODEABANK Oksijen Hesap Özellikleri Nelerdir?2 ODEABANK Oksijen …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir