Cumartesi , Nisan 4 2020

Anasayfa / Bankalar / Ziraatbank İnternet Bankacılığı

Ziraatbank İnternet BankacılığıZiraatbank İnternet Bankacılığı

Tüketicilerin artan ihtiyaçlarına karşılık bulmak isteyen bankalarda araştırma geliştirmelerle çeşitli yeniliklere imza atmaktadırlar. Gelişen teknolojiye en hızlı şekilde ayak uyduran bankalardan birisi olan Ziraatbank internet bankacılığı ile müşterilerine hizmet vermeye çalışmaktadır.

En güncel kredi kamyanyaları, kredi kartı hizmetleri gibi bir çok yenilikler internet sitesi üzerinden tüketicilere duyurulmaktadır. Ziraatbankası maaş müşterileri sunduğu hizmetler ile gerek emekliler gereksede memurlara vermiş olduğu avantajlar ile ülkemizde birinci sırayı almaktadır.

Bireysel ve kurumsal internet bankacılığı hizmetleri ile müşterilerine ulaşan Ziraatbankası, android veya ios uygulamaları ilede tüketicilerin cep telefonları ile havale, eft, hesap açma, kapatma gibi bir çok işlemin yapılmasına imkan vermektedir.

Yatırımcılara, girişimcilere, çiftçilere, emeklilere, işçilere, memurlara ve bir çok alanda iş yapan kurum ve kuruluşlara büyük kredi desteği veren banka bu alanda da devlet sermayeli olmasının avantajıyla ilk sıraları başka bankalara vermemektedir. En geniş şube ağına sahip olan banka hemen hemen bütün ilçelerde şubeye sahiptir.

Miniklere, gençlere ve çalışanlara sunduğu artı hizmetlerle her kişiye göre ihtiyaca göre hizmet internet sitesi üzerinden ulaşılabilmektedir.

Ziraatbank internet sitesi üzerinden hesaplama yapabileceğiniz kredi türleri olarak en uygun faizleri internet üzerinden yapılacak olan kredi başvurularına vermektedir. Kredi türleri olarak;

 • Masrafsız Tüketici Kredisi
 • Tüketici Kredisi
 • İpotekli Bireysel Finansman Kredisi
 • Tüketici Ürün Paketi
 • Masrafsız Tüketici Ürün Paketi
 • Çalışanın Artısı Tüketici Kredisi
 • Çalışanın Artısı Masrafsız Tüketici Kredisi
 • Emeklinin Artısı Tüketici Kredisi
 • Emeklinin Artısı Masrafsız Tüketici Kredisi
 • Oyak Üyelerine Özel Tüketici Kredisi
 • Arsa Kredisi
 • Eğitim Kredisi

Ziraat Bankası yeni nesil internet şubesi aracılığı ile banka hesapları arasında işlem yapma, durumu izleme hesapların hareketleri ve kredi kartı işlemleri bir kaç tıklama ile halletmek çok kolay olmaktadır. Yeni nesil internet şubesi olarak hazırlanmış olan yazılım ile aklınızın alamayacağı kadar yenilikler ve imkanlar vardır. İşlem yapmak için dakikalarca uğraştığınız işlemlerin bir kaç saniye içinde hallolduğunu öğrenmek isterseniz Ziraat Bankası müşterileri için videolu anlatım imkanlarıda sunmuştur. Bütün bunlardan yararlanmak için Ziraatbank internet bankacılığı sistemine girmeniz yeterli olacaktır.

Bir önceki yazımız olan Sicil Affını Uygulayan-Uygulamayan Bankalar başlıklı makalemizde iş bankası sicil affı, sicil affı uygulayan banka ve sicil affı ziraat hakkında bilgiler verilmektedir.

Kaçırmayın!

ODEABANK Oksijen Hesap ile %26 ya Varan Mevduat Faiz Oranları

ODEABANK Oksijen Hesap ile %26 ya Varan Mevduat Faiz Oranları

icindekiler1 ODEABANK Oksijen Hesap ile %26 Faiz Oranı1.1 ODEABANK Oksijen Hesap Özellikleri Nelerdir?2 ODEABANK Oksijen …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir