Cuma , Ağustos 17 2018

Anasayfa / Bankalar / Yapı Kredi World Kart Hesap Özeti

Yapı Kredi World Kart Hesap ÖzetiYapı Kredi ile artık internet şubesinden işletim ücreti ödemeden işlemleriniz gerçekleştirmeniz çok daha kolay. İnternet şubesine giriş için artık sadece kart bilgileriniz olması yeterlidir. Bu sayede isterseniz mobil üzerinden isterseniz internet üzerinden işlemlerinizi rahatlıkla gerçekleştirebilmektesiniz.

Yapı Kredi World Kart İşlemlerime Nasıl Giriş Yapabilirim?

Kart işlemlerinize giriş yaparak kart bilgilerinize ulaşmanız artık çok kolay ve tek yapmanız gereken internet üzerinden Yapı Kredi web adresine girerek girmiş olduğunuz sitede sayfanın sağ üst kısmındaki linke tıklamaktır.

Bundan sonrasında istediğiniz gibi işlemlerinizi rahatlıkla gerçekleştirebilmektesiniz.

Kart işlemlerine giriş yapmak sadece internet üzerinden değil aynı zamanda da mobil cihazınıza indirmiş olduğunu yapı kredi mobil uygulamasıyla da mümkündür. Bu uygulama ile yapı kredi internet şubesine bağlanmış olup kredi kartınızla ve ya hesap kartınızla ilgili işlemleriniz, EFT, havale, nakit avans gibi işlemlerinizi rahatlıkla gerçekleştirebilmektesiniz. Tek yapmanız gerek kredi kartınızın ya da hesap kartınızın son 4 hanesiyle giriş yaparak kartınızın şifresini girmektir.

İnternet Şubesinden Kart İşlemlerimle Size Sunulan Hizmetler

Bu işlemler sayesinde hesabınızla ilgili isterseniz Yapı Kredi World kart hesap özeti ve ya hesap özeti işlemlerini, sanal kart işlemleri, hesap asistanı gibi aktivasyonlarımızdan da faydalanabilmektesiniz.

Bu işlemlerden bir kaçı;

Kredi kartları için geçerli olan borç ödeme işlemlerini, güncel dönem işlemlerinizi, hesap özeti ve güncel kart bilgileri işlemlerinizi rahatlıkla gerçekleştirebilir ve bu işlemleri çok yakında takip ederek bilgi edinebilirsiniz.

Puan bilgilerinize ulaşarak bankamızın size sunduğu birçok kampanyadan faydalanabilmektesiniz.
Fatura ve hesap belgesi işlemlerinizden sıkıldıysanız onların hepsini biz yapalım. Otomatik ödeme talimatı vererek artık çok daha kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Sanal Kart Nedir?

Sanal kart sizin internet üzerinden yapacağınız ve ya gerçekleştireceğiniz işlemlerin hepsini kolaylık sunan bir sistemdir. Bu sistem sayesinde artık çevrimiçi alışverişlerinizi ve ya internetten yapmış olduğunuz işlemleri çok daha güvenilir bir şekilde yapabilmektesiniz.

Müşteri Temsilcilerimiz Hakkında

Müşteri temsilcilerimiz hakkında istediğiniz her türlü konuda yardımcı olmaktayız ve doğrudan çözümlere ulaştırabilecek işlemleri gerçekleştirmeyiz. Bunların yanında hesap kesim tarihi değişikliği, elektronik hesap işletim özetleri gibi birçok işlemlerde size en yakın hizmeti vermekteyiz.

Bir önceki yazımız olan Halk Bankası Kredi Kartı Hesap Özeti başlıklı makalemizde halk bankası, hesap özeti ve kredi kartı hesap özeti hakkında bilgiler verilmektedir.

Kaçırmayın!

QNB FİNANSBANK KREDİ KARTI BAŞVURUSU

QNB Finansbank kredi kartı konusunda diğer bankalarla ortak paylaşım gibi görünse de bol çeşit hitap …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir