Pazar , Nisan 5 2020

Anasayfa / Kredi Kartları / Yapı Kredi World Kart Başvurusu

Yapı Kredi World Kart BaşvurusuYapı Kredi World Kart Başvurusu

Ülkemizde birçok özel banka hizmet vermekte. Yapılan kampanyalar ve aralarındaki rekabet elbette ki müşterilerin işine çok yaramaktadır. Bu bankaların arasında öne çıkanlardan birisi de Yapı Kredi Bankasıdır. Bugünkü yazımızda Yapı Kredi World Kart başvurusu hakkında bilgiler vereceğiz. Yapı Kredi Bankası alışverişlerde ve nakit avanslarda müşterilerine büyük kolaylıklar sağlayan bir banka olma özelliği ile karşımıza çıkıyor. World Kart başvuru yapmak isteyen müşteriler banka şubelerine giderek başvurularını yapabilirler. Kredi kartı için gerekli olan maaş bordrosu ile nüfus cüzdanını yanlarına alarak müşteri hizmetleri yetkilisiyle görüşerek taleplerini iletebilirler. Yapı Kredi World Kart almak isteyen müşterilerin yapabileceği diğer bir seçenek ise internet sitesidir. Resmi internet sitesine girerek başvurularını kolaylıkla buradan da yapabilirler. Ekranda beliren bilgilendirme formunu eksiksiz doldurmaları gerekmektedir. Kredi kartına başvuru yapmanın kolay bir yolu olan SMS seçeneği ile de başvuru yapmanız mümkün. Bunun için WORLD yazıp boşluk bırakarak TC nosu yazın ve 4421’e gönderin. Banka tarafından incelenerek kısa bir sürede dönüş yapılacaktır. Günümüz koşullarında her şeyi taksitle alan müşterilerin en dikkat ettiği özellik ise taksitli alışveriş seçeneğidir. Bu sayede müşteriler rahatlıkla ödemelerini yaparken aynı zamanda bol bol World puan kazanabiliyorlar. Yapı Kredi World Kart’ın bir diğer avantajı da nakit avansı kredi kartından kullandırabilmesidir. Nakit avansınızı dahi kredi çekmeye gerek kalmadan taksitlendirebilirsiniz. Bu özelliği ile en çok tercih edilen kredi kartıdır.

Yapı Kredi Bankası’nın Diğer Kartları

Yapı Kredi World Kart başvurusu başlıklı yazımızda bir de diğer kredi kartı seçeneklerine bakalım.

Adios: Seyahat etmeyi, gezmeyi sevenler için biçilmiş kaftan. Adios kart, kullanıldıkça bedava gemi, otobüs ve uçak bileti kazandırmaktadır. Ayrıca avanspuan da veren bu kart alan vergisi ödetmeyen ve bedava yeme-içme, konaklama imkanı sunan çok avantajlı bir karttır.

Adios Premium: Bütün eğlence ve seyahatlerinizde sizlere tam olarak bir ayrıcalık sağlayan bu kart ile sosyal hayatınızda, seyahatlerinizde ve alışverişlerinizde kendinizi çok özel hissedebilirsiniz. Dünyadaki bütün restoran ve otellerde özel indirimlerle karşılaşacak ve alışverişlerde taksit imkanı ile world puan kazanacaksınız.

Crystal: Crystal kartınız varsa bütün dünyada ayrıcalıklı birisiniz.

Play: Gençler için uyarlanmış olan bu kart ile bütün festivallere katılabilir, gece kulüplerinde doyasıya eğlenebilir, alışveriş yapabilirsiniz.

Taksitçi: Taksitçi kart ile yurt içi ve yurt dışı seyahatlerinizde taksit yapabilirsiniz. 100 TL ve üzerindeki peşin alışverişlerde 3 taksit yapılabilir. World üyesi olan iş yerlerinde yapılan 100 TL ve üstündeki taksitli alışverişlerde taksit sayısı mobilya, eğitim-öğretimde ve beyaz eşyada 12 ay, kuyumda 4 ay, diğer sektörlerde ise 1,2 ve 3 taksit ile ek taksit olanağından faydalanabilirsiniz.

TLcard: Bütün dünyada restoran, cafe, mağaza, benzin istasyonu ve sinemalarda para yerine kullanılabilir.

Akıllı Takip Sistemi

Yapı Kredi World Kart başvurusu yazımızda akıllı takip sisteminden de bahsetmekte fayda var. Bu sistemle kredi kartı, konut kredisi, taşıt kredisi ve bireysel ihtiyaç kredileri başvurunuzu internet üzerinden Yapı Kredi Bankası’nın sitesine girerek takip edebilirsiniz. Diğer bir seçenek ise SMS’tir. 4407’ye mesaj atarak da öğrenebilirsiniz. Ayrıca pos başvurunuzu da 4407’ye mesaj atarak takip etme şansınız vardır.

Bir önceki yazımız olan Kredi Kartı Nedir? Nasıl Kullanılır? Ne İşe Yarar? başlıklı makalemizde kredi kartı dikkat edilmesi gereken, kredi kartı işlemleri ve kredi kartı limiti nedir hakkında bilgiler verilmektedir.

Kaçırmayın!

KREDİ KARTI LİMİTİ

Kredi kartı limiti 2014 yılından bu yana kaç adet kredi kartınız olduğuna bakılmaksızın limit tanımlanması …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir