Salı , Ekim 30 2018

Anasayfa / Bankalar / Yapı Kredi Hesap Ekstresi Öğrenme

Yapı Kredi Hesap Ekstresi ÖğrenmeYapı kredi sayesinde artık internetten ve ya herhangi bir mobil cihaz üzerinden gerçekleştireceğiniz işlemler hem çok daha kısa hem de bir o kadar kolaydır. Hesap işletim ücretlendirmelerinden tutunda birçok işleme kadar her şeyi çok kolay bir şekilde gerçekleştirebilmektesiniz.

İnternet şubesine herhangi bir mobil cihaz üzerinden ve ya doğrudan internete bağlanarak giriş yapabilmeniz için sadece kredi kartınızın ve ya hesap kartınızın son 4 hanesine ve kartınızın şifresini bilmeniz yeterlidir.

Kart İşlemlerime Nasıl Giriş Yapabilirim?

İnternet şubesine giriş yapabilmeniz için bilgisayarınızdan girmiş olduğunuz yapı kredi sitesinde sağ üst tarafta bulunan linke tıklayarak çok rahat bir şekilde ulaşabilmektesiniz. Kart işlemlerinize giriş yapabilmeniz için herhangi bir üyeliğe de gerek yoktur.

İnternet Şubesinde Size Sunulan Hizmetler Nelerdir?

Kart işlemlerim ile giriş yapmış olduğunuz linkte size sunulan yapı kredi hesap ekstresi öğrenme ve ödeme işlemleri ve ya talimatları, sanal kart tanımlama ve akıllı asistan tanıtımı işlemleri ve daha birçok işlemler sizlerle birliktedir. Kredi kartınızla yapacağınız işlemlerden bir kaçı şunlardır;

Borç ödeme işlemlerinizi artık internet üzerinden çok daha kolay yönetebilirsiniz ve güncel dönem işlemlerinizi de çok yakından takip edebilirsiniz.

Hesap özetinizi çok daha ayrıntılı bir şekilde inceleye bilirsiniz. Bu işlem sayesinde artık ödemelerinizi çok daha düzenli bir hale sokabilir hatta anlık kısa mesajlarla da bilgilendirme alabilmektesiniz.
Güncel kart bilgilerinden yararlanarak kartınızla yâda size daha çok faydası dokuna bilecek puan kartlarını daha yakından takip edebilirsiniz.

Fatura ödemelerinden kira ödemelerinden sıkıldıysanız artık otomatik ödeme işlemlerinizi aktif hale getirerek çok daha kolay bir şekilde bu işlemlerin bankamız tarafında yapılmasına izin verebilirsiniz. Ayrıca hesap belgesi ödemeleri hakkında ve yıllık dönem ücretlendirmelerinden de haberdar olabilmektesiniz.

Müşteri Temsilcileri Hakkında

Yapı kredi bankasının tamamen sağ duyula doğrudan çözümlere yönlendirebileceği müşteri temsilcilerimiz bulunmaktadır. Müşteri temsilcileriyle ilgili olarak elde edebileceğiniz kolaylıklardan bir kaçı;
Hesap kesim tarihi değişiklikleri, elektronik hesap işletim işlemleri, alışveriş sigortası talep formu, harcama ve nakit avans itirazı gibi birçok sorununuza doğrudan çözüm bulunabilecek işlemler gerçekleştirilmektedir.

Bir önceki yazımız olan Yapı Kredi Bankası Hesap Özeti başlıklı makalemizde hesap özeti ve yapı kredi hakkında bilgiler verilmektedir.

Kaçırmayın!

ODEABANK Oksijen Hesap ile %26 ya Varan Mevduat Faiz Oranları

ODEABANK Oksijen Hesap ile %26 ya Varan Mevduat Faiz Oranları

icindekiler1 ODEABANK Oksijen Hesap ile %26 Faiz Oranı1.1 ODEABANK Oksijen Hesap Özellikleri Nelerdir?2 ODEABANK Oksijen …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir