Cuma , Ağustos 17 2018

Anasayfa / Bankalar / Yapı Kredi Hediye Bonus ve ParaPuan Sorgulama

Yapı Kredi Hediye Bonus ve ParaPuan SorgulamaYapı kredi sayesinde artık işlemleriniz çok daha kolay bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Bu işlemlerinizi hiçbir üyelik almadan yâda iletişim deri olmaksızın çok rahat bir şekilde sadece kredi kartınızın ya da hesap kartınızla çok kolay bir şekilde gerçekleştire bilirsiniz.

Kart İşlemlerime Nasıl Giriş Yapabilirim?

Kart işlemlerinize giriş yaparak kart bilgilerinize ulaşmak çok kolay. Tek yapmanız gereken mobil cihazınızdaki uygulamadan veya internet üzerinden internet şubenize girerek buradan birçok etkinliklerden faydalanabilirsiniz. Tek yapmanız gerek kredi kartınızın ya da hesap kartınızın numarasının son 4 hanesini ve kart şifrenizi girmektir. Bu işlemi gerçekleştirdikten sonra aşağıdaki gibi birçok aktiviteden faydalanabilirsiniz. Bunlar;

Borç ödenmesi işlemleri sayesinde artık çok daha yakın bir takipten işlemleriniz gerçekleştirebilirsiniz. Güncel dönem bilgilerinizi kontrol ederek bunları daha düzenli bir hale sokabilirsiniz.

Aynı zamanda buradaki işlemlerle birlikte hesap kesim tarihindeki işlemlerinizi, hesap belgesi işlemlerinizi, otomatik ödeme ve puan baki işlemlerinizi de kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Yapı Kredi Puan Kazanım Kriterleri Nelerdir?

Kazanmış olduğunuz puanlarınızı daha yakından takip edebilmek için işlemlerinizde alternatif dağıtım kanallarını kullanın hem daha kazançlı hem de daha çok zaman kazanmanızı sağlar. Bankacılık işlemlerinizden kazanmış olduğunuz yapı kredi para puan öğrenme, varsa sahip olduğunuz herhangi bir World kartınıza doğrudan devredilmektedir.

Aynı zamanda World puanlarınızı istediğiniz gibi TL ye çevirerekten doğrudan alışverişlerinizde kullanabilirsiniz.

Aynı zamanda kazanmış olduğunuz World puanlarınızla da hisse senedi alım satım işlemlerinizde gerçekleştirebilmektesiniz. Hisse senedi alım satım işlemlerinizde şube ve genel müdürlük hariç sitede verilen alım dağıtım alternatif kanallarından yararlanarak çok rahat bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Müşteri Temsilcilerimiz Hakkında

İnternet üzerinden ve ya mobil aygıtınızla gerçekleştirmiş olduğunuz işlemlerde herhangi bir sorun yaşadığınızda direk müşteri temsilcimize bağlanabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimizin olabildiğince geniş bir çözüm kapsamına sahip olduğunu da unutmadan bunların birkaçı şu şekildedir;

Kartınızdaki hesap kesim tarihinin değişikliğinde rahatlıkla iletişime geçebilirsiniz, elektronik hesap özeti işlemlerinizi düzenleye bilirsiniz.
Alışveriş sigortası talep formunuzu istediğiniz gibi düzenleyebilirsiniz, anı zamanda kazanmış olduğunuz para puanlarınız hakkında ayrıntılı bilgi edine bilirsiniz.

Harcamalarınızdaki sorunları ve nakit avans işlemleriniz hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Yapı Kredi World Kart Hesap Özeti başlıklı makalemizde sanal kart nedir, world kart ve world kart hesap özeti hakkında bilgiler verilmektedir.

Kaçırmayın!

QNB FİNANSBANK KREDİ KARTI BAŞVURUSU

QNB Finansbank kredi kartı konusunda diğer bankalarla ortak paylaşım gibi görünse de bol çeşit hitap …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir