Çarşamba , Ekim 31 2018

Anasayfa / Kredi Kartları / Yapı Kredi Hediye Bonus ve ParaPuan Sorgulama

Yapı Kredi Hediye Bonus ve ParaPuan SorgulamaYapı kredi sayesinde artık işlemleriniz çok daha kolay bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Bu işlemlerinizi hiçbir üyelik almadan yâda iletişim deri olmaksızın çok rahat bir şekilde sadece kredi kartınızın ya da hesap kartınızla çok kolay bir şekilde gerçekleştire bilirsiniz.

Kart İşlemlerime Nasıl Giriş Yapabilirim?

Kart işlemlerinize giriş yaparak kart bilgilerinize ulaşmak çok kolay. Tek yapmanız gereken mobil cihazınızdaki uygulamadan veya internet üzerinden internet şubenize girerek buradan birçok etkinliklerden faydalanabilirsiniz. Tek yapmanız gerek kredi kartınızın ya da hesap kartınızın numarasının son 4 hanesini ve kart şifrenizi girmektir. Bu işlemi gerçekleştirdikten sonra aşağıdaki gibi birçok aktiviteden faydalanabilirsiniz. Bunlar;

Borç ödenmesi işlemleri sayesinde artık çok daha yakın bir takipten işlemleriniz gerçekleştirebilirsiniz. Güncel dönem bilgilerinizi kontrol ederek bunları daha düzenli bir hale sokabilirsiniz.

Aynı zamanda buradaki işlemlerle birlikte hesap kesim tarihindeki işlemlerinizi, hesap belgesi işlemlerinizi, otomatik ödeme ve puan baki işlemlerinizi de kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Yapı Kredi Puan Kazanım Kriterleri Nelerdir?

Kazanmış olduğunuz puanlarınızı daha yakından takip edebilmek için işlemlerinizde alternatif dağıtım kanallarını kullanın hem daha kazançlı hem de daha çok zaman kazanmanızı sağlar. Bankacılık işlemlerinizden kazanmış olduğunuz yapı kredi para puan öğrenme, varsa sahip olduğunuz herhangi bir World kartınıza doğrudan devredilmektedir.

Aynı zamanda World puanlarınızı istediğiniz gibi TL ye çevirerekten doğrudan alışverişlerinizde kullanabilirsiniz.

Aynı zamanda kazanmış olduğunuz World puanlarınızla da hisse senedi alım satım işlemlerinizde gerçekleştirebilmektesiniz. Hisse senedi alım satım işlemlerinizde şube ve genel müdürlük hariç sitede verilen alım dağıtım alternatif kanallarından yararlanarak çok rahat bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Müşteri Temsilcilerimiz Hakkında

İnternet üzerinden ve ya mobil aygıtınızla gerçekleştirmiş olduğunuz işlemlerde herhangi bir sorun yaşadığınızda direk müşteri temsilcimize bağlanabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimizin olabildiğince geniş bir çözüm kapsamına sahip olduğunu da unutmadan bunların birkaçı şu şekildedir;

Kartınızdaki hesap kesim tarihinin değişikliğinde rahatlıkla iletişime geçebilirsiniz, elektronik hesap özeti işlemlerinizi düzenleye bilirsiniz.
Alışveriş sigortası talep formunuzu istediğiniz gibi düzenleyebilirsiniz, anı zamanda kazanmış olduğunuz para puanlarınız hakkında ayrıntılı bilgi edine bilirsiniz.

Harcamalarınızdaki sorunları ve nakit avans işlemleriniz hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan QNB Finansbank 2273 SMS Kredi Kartı Başvurusu başlıklı makalemizde 2273 kredi kartı başvurusu, en avantajlı finansbank kartı ve finansbank 2273 kart başvurusu hakkında bilgiler verilmektedir.

Kaçırmayın!

KREDİ KARTI LİMİTİ

Kredi kartı limiti 2014 yılından bu yana kaç adet kredi kartınız olduğuna bakılmaksızın limit tanımlanması …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir