Pazar , Nisan 5 2020

Anasayfa / Bankalar / Yapı Kredi Borç Sorgulama

Yapı Kredi Borç SorgulamaKredi kartları artık günümüzde en sık kullanılan bankacılık ürünleri arasında yer almaktadır. Bahsettiğimiz kredi kartları, Yapı Kredi sayesinde, pek çok ürünün satın alınabilmesinde kolaylıkları bizlere sunmaktadır. Uygun taksit plan ve seçeneklerini, vade farkları ve faiz oranları ile de bizlere oldukça fazla yardımcı olan Yapı Kredi, internet bankacılığı sayesinde de borç bilgilerine kolaylıkla erişimin sağlanmasını gerçekleştirmektedir.

Elbette ki bu erişimi sağlayabilmeniz için bazı güvenlik önlemlerinden geçmek zorunda ve bazı bilgilere sahip olmak zorundasınız. Kötüye kullanımı ortadan kaldırabilmek için, sadece kart bilgileri ile internet bankacılığına giriş yapmak mümkün olmamaktadır. Bu yüzden internet bankacılığı şifreleri her bireye özel olarak verilmekte ve kullanımlarına açılmaktadır. Sizlerde yapı kredi kredi kartı borcu sorgulama işlemlerinizi gerçekleştirebilmek için bazı bilgilere sahip olmak zorunda ve internet bankacılığına onay vermeniz gerekmektedir.

İnternet bankacılığı ile borç sorgulama

Bahsettiğimiz gibi internet üzerinden, yapı kredi resmi web sayfasına giriş yaparak, internet şubesi üzerinden, yapı kredi kredi kartı borcu sorgulama işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Sizlere lazım olan bilgiler arasında şunlar yer almaktadır. Bu bilgiler dahilinde, borç sorgulama işlemleri oldukça kolay gerçekleştirilebilmektedir.

TC kimlik numarası
Kart numarası
Müşteri numarası
Şifre

Bu bilgiler ile internet şubesine giriş yaparak, gelen işlemler menüsünden kredi kartı borcunuzu sorgulayabilirsiniz.

Giriş yaptıktan sonra yapılan işlemler

Bu bilgiler ile giriş yaptınız öyle değil mi?

Girişi tamamladıktan sonra sizlere bir menü sunulacaktır.

Bu menü üzerinde, kredi kartı borcu, güncel limit bilgileriniz, taksit planlarınız ve daha pek çok şey sizlerin önüne sunulacaktır.
Yapmak istediğiniz işlemi, işlem menüsünden seçerek işlemlerinizi gerçekleştirebilir ve kredi kartının tüm hareketlerine göz atabilirsiniz.
Elbette ki bu hareketlerin yanı sıra, dönem borcunuzun ne olduğuna, hesap özeti borcunuzun ne olduğuna ve toplam borcunuzun ne kadar olduğuna da göz atabilirsiniz.

Eğer ki internet ile borç sorgulayamayacak durumdaysanız, Yapı kredi telefon bankacılığını kullanarak, 444 0 444 numarasından, güncel borç bilgileriniz hakkında daha detaylı bilgilere sahip olabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Taksitli Nakit Avans başlıklı makalemizde 1000tl nakit avans ve nakit avans hakkında bilgiler verilmektedir.

Kaçırmayın!

ODEABANK Oksijen Hesap ile %26 ya Varan Mevduat Faiz Oranları

ODEABANK Oksijen Hesap ile %26 ya Varan Mevduat Faiz Oranları

icindekiler1 ODEABANK Oksijen Hesap ile %26 Faiz Oranı1.1 ODEABANK Oksijen Hesap Özellikleri Nelerdir?2 ODEABANK Oksijen …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir