Cumartesi , Nisan 4 2020

Anasayfa / Bankalar / Yapı Kredi Bankası Hesap Sorgulama

Yapı Kredi Bankası Hesap SorgulamaArtık işlemlerinizi mobil cihazınızdan ve ya internetten çok daha kolay bir şekilde gerçekleştirebileceksiniz. İnternet şubesine girişiniz için sadece kredi kartınız ve ya hesap kartınızın bilgilerinin olması yeterlidir. Hesap özeti gönderme, kart borcu ödeme gibi işlemlerinizi herhangi bir üyelik gerekmeden sadece kredi kartınızın ya da hesap kartınızın bilgileriyle çok daha kolay bir şekilde gerçekleştirmeniz mümkündür.

Kart İşlemlerime Nasıl Giriş Yapabilirim?

Kart işlemlerime girerek kart bilgilerinize ulaşmak artık çok daha hızlı ve kolaydır. Tek yapmanız gereken Yapı Kredi web adresine girerek bu sayfada sağ üst tarafta sizi yönlendirebilecek olan bir link bulunmaktadır o linke tıklaya işlemleriniz çok hızlı bir şekilde gerçekleştirebilmektesiniz. Mobil şubeye girerken de aynı hızda ve kalitede güvenli bir işlem gerçekleştirebilirsiniz.

Kart işlemlerine giriş adımında kredi kartınızın ve ya hesap kartınızın son 4 hanesine ve şifrenize ihtiyaç olmaktadır.

İnternet Şubesinde Kart İşlemlerimle Sunulan Hizmetler

Kart işlemlerinizle giriş yaparak borç/hesap özeti işlemlerinizi gerçekleştirebilir, internet şubesi asistanı oluşturabilir, sanal kart oluşturabilir ve bu işlemlerle çok daha kolay bir şekilde internet bankacılığı yapı kredi hesap sorgulama işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Ayrıca kredi kartlarınızla ilgili yapabileceğiniz işlemlerden birkaçı;
Kredi kartınızdaki borç ödeme tarihleri hakkındaki bilgileri, güncel dönem işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz

Hesap özeti hakkında bilgi edine bilir ve güncel kart bilgileri hakkında daha yakından bir takip elde edebilirsiniz.

Puan bilgilerinize çok daha kısa sürede ulaşabilir, otomatik ödeme talimatı verip işlemlerinizi çok daha kısa sürede gerçekleştirebilirsiniz.

Dekontlarınız hakkında bilgi edinebilir ve yıllık kart ve ya hesap ücretlendirme bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Sanal Kart Nedir?

Sanal kart sizin internet üzerinden gerçekleştireceğiniz etkinlikleri çok daha rahat bir şekilde gerçekleştirmenizi sağlamaktadır. Aynı zamanda bu işlemler sayesinde internet üzerinden alışveriş yapabilir ve bu işlemlerinizi ayrı bir hesap üzerinden çok daha güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. İstediğiniz gibi limit koyup çok daha iyi bir sonuç elde edebilirsiniz.

Müşteri Temsilcilerimiz Hakkında Merak ettikleriniz?

Herhangi bir konu hakkında çok daha ayrıntılı bir bilgi almak için müşteri temsilcilerimize ulaşabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Yapı Kredi Borç Sorgulama başlıklı makalemizde yapı kredi ve Yapı Kredi internet bankacılığı hakkında bilgiler verilmektedir.

Kaçırmayın!

ODEABANK Oksijen Hesap ile %26 ya Varan Mevduat Faiz Oranları

ODEABANK Oksijen Hesap ile %26 ya Varan Mevduat Faiz Oranları

icindekiler1 ODEABANK Oksijen Hesap ile %26 Faiz Oranı1.1 ODEABANK Oksijen Hesap Özellikleri Nelerdir?2 ODEABANK Oksijen …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir