Pazar , Nisan 5 2020

Anasayfa / Bankalar / Yapı Kredi Bankası Hesap Özeti

Yapı Kredi Bankası Hesap ÖzetiArtık internetten veya mobil uygulamalar üzerinden işletim ücreti olmaksızın hesap işlemlerinizi çok daha kolay bir şekilde yapı krediyle yapabilmektesiniz. Bankacılık işlemlerinizi gerçekleştirebilmek için internet şubesine ve ya mobil uygulama üzerinden kredi kartı şifrenizin olması yeterlidir.

Kart İşlemlerime Nasıl Giriş Yapabilirim?

İnternetten ve ya herhangi bir mobil aygıt üzerinden kart işlemlerine giriş yapmak artık çok daha kolaydır. Eğer internet üzerinden giriş yapıyorsanız bu konu da tek yapmanız gereken yapı kredi web adresine girerek ekranın sağ üst köşesinde bulunan internet şubem kısmına tıklayarak işlemlerinizi gerçekleştirmenizdir.

Yapı krediyle hesap işlemlerinizi gerçekleştirebilmeniz için gerekli olan kredi kartı ya da hesap kartınızın son 4 hanesi ve şifrenizdir. Aynı şekilde mobil cihazınıza indirdiğiniz uygulama sayesinde gerçekleştirebilmektesiniz.

İnternet Veya Mobil Cihaz Aracılığıyla Sunulan Hizmetler

Kart işlemlerinize giriş yaptıktan sonra internetten ve ya mobil cihazınızdan size sunulan hizmetler, borç/ekstre takibinizin yapılması, akıllı asistan oluşturma ve sanal kart cihazının aktif hale getirilmesi gibi bir çok aktiviteden faydalanabilmektesiniz.

İnternet ve ya mobil cihazınızın üzerinden kolaylıkla yapabileceğiniz birkaç işlem şunlardır; Kredi kartınızla yaptığınız ödemelerin takibini size sunulan bu hizmetler sayesinde borç ödeme ve güncel dönem işlemlerinizi çok kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.
Hesap özeti işlemlerinizi internetten ve ya mobil cihazınıza indirmiş olduğunuz uygulama ile istediğiniz gibi kontrol edebilirsiniz.
Aynı zamanda güncel kart bilgilerinden yararlanabil ve puan bilgilerinize de çok rahat bir şekilde ulaşabilirsiniz.
Otomatik ödeme işlemlerinizi artık bankamız tarafında istediğiniz gibi bir talimatla istediğiniz şekilde gerçekleştirebilir ve yıllık ödeme işlemlerini de yakından takip edebilirsiniz.

Sanal kart nedir?

İnternet ya da mobil cihazınız üzerinden yapmış olduğunuz işlemleri artık bankamız tarafından çıkartılan bir sanal kartla çok daha güven li bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Bu işlemle aynı zamanda internet üzerinden yapmış olduğunuz alışverişlerde de kullanabilirsiniz. Ayrıca bu karınızın limitini de istediğiniz gibi düzenleyebilirsiniz.

Müşteri Hizmetleri Nelerdir?

Hesap kesim tarihinin değişikliğinden harcama ve nakit avans itirazı gibi bir çok bilgiye kolaylıkla ulaşabilmektesiniz. Yapı kredi hesap özeti işlemlerinizi de müşteri temsilcilerimizden gerçekleştirebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Yapı Kredi Bankası Hesap Sorgulama başlıklı makalemizde hesap sorgulama, sanal kartı ve yapı kredi hakkında bilgiler verilmektedir.

Kaçırmayın!

ODEABANK Oksijen Hesap ile %26 ya Varan Mevduat Faiz Oranları

ODEABANK Oksijen Hesap ile %26 ya Varan Mevduat Faiz Oranları

icindekiler1 ODEABANK Oksijen Hesap ile %26 Faiz Oranı1.1 ODEABANK Oksijen Hesap Özellikleri Nelerdir?2 ODEABANK Oksijen …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir