Çarşamba , Ekim 31 2018

Anasayfa / Kredi Kartları / Vakıfbank Worldkart Hesap Sorgulama

Vakıfbank Worldkart Hesap SorgulamaVakıfbank, 876 Şube sayısıyla günümüzde varlığını istikrarlı bir şekilde devam ettiriyor.Vakıfbankın amiral gemisi olan Vakıfbank World kartı bilmeyen yoktur. Ve World kartın düzenlediği kampanya ve indirimler birçok noktada karşımıza çıkmaktadır. “Burası sizin yeriniz işimiz halden anlamak.” sloganıyla yola çıkan Vakıfbank akaryakıt istasyonlarından marketlere , alışveriş merkezlerinden sanal sitelere kadar uzanan bir yolda bizlerle kucaklaşmak istiyor. Günlük ihtiyaçlarının giderilmesinden lüks ihtiyaçlara ulaşmaya kadar bir çok noktada Vakıfbank World kart kullanıcılarına birçok ürün seçeneği ve yeni ürün özellikleriyle kart anlayışına yeni şekil kazandırmaya devam ediyor.

Vakıfbank World kart fırsatlarınından bir kaç tanesinden bahsetmek gerekirse;

Peşine taksit
Nakite taksit
Parapuan ayrıcalığı

Peşin alışverişleri taksitlendirmek için “Peşine Taksit”, “NakiteTaksit” nakit çekimlerde 12 aylık taksitlendirme kullanıcılara alışverişe yeni dünyanın kapılarını açıyor. Ödeme hızı ve temassız ödeme kolaylığı diğer bir artı oluşturan unsur.

Vakıfbank ve World üye işyerlerinin sunduğu tüm fırsatlardan yararlanmak için bu önemli iki gücün bir araya gelmesi Platinum’u oluşturdu. Üye işyerlerinden yaptığımız alışverişlerim yanı sıra yurtiçi ve yurtdışındaki iştirak bankalardan worldpuan kazanabilir, kartınızda biriken puanları Vakıfbank ve üye işyerlerinde harcayabilirsiniz. Ayrıca MilPlus’la seyahatlarde de indirimli uçak biletlerinizi temin edebilirsiniz. Dilediğiniz havayoluyla ister tatil ister iş amaçlı seyahatlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Seyahat sigortası gibi ciddi bir özelliği önemseyen kullanıcılara bunu ücretsiz sunarken kullanıcıları da mutlu edecektir.

Türkiye’deki kredi kart sektöründe zirveyi oynayan World kazandırdığı puanlarla harcamaların geri dönüşümünü de avantajlı hale getiriyor. Vakıfbank’ın World altyapısı ile kullanıcılara sunduğu avantajlar 250.000’den fazla iş yerlerinden yapılan alışverişler worldpuan kazandırıyor. Her 10 tl’lik harcamalara 1 worldpuan kazanma vaadinde bulunan World, biriken paralarıyla kullanıcıları diledikleri gibi harcamalarda bulunduruyor. Vakıfbank’ın özellikle marketlerle yürüttüğü iş birliği de günlük alışveriş ihtiyaçlarımızda kullandığımız World kart ile karşılanabilir. Bu alışverişten kartın sunduğu taksitli harcama, iade işlemleri, alışveriş bazlı diğer tüm detaylar için kampanyalar tercih edilebilir.

Vakıfbank’ın ürünleriyle ilgili detaylı bilgi ve kampanyaları yakından takip etmek ve bu konuda sunulan fırsatları zamanında yakalayıp değerlendirmek için bankanın internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan QNB Finansbank 2273 SMS Kredi Kartı Başvurusu başlıklı makalemizde 2273 kredi kartı başvurusu, en avantajlı finansbank kartı ve finansbank 2273 kart başvurusu hakkında bilgiler verilmektedir.

Kaçırmayın!

KREDİ KARTI LİMİTİ

Kredi kartı limiti 2014 yılından bu yana kaç adet kredi kartınız olduğuna bakılmaksızın limit tanımlanması …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir