Pazartesi , Nisan 6 2020

Anasayfa / Kredi Kartları / Vakıfbank Kredi Kartı Taksitlendirme

Vakıfbank Kredi Kartı TaksitlendirmeVakıfbank Kredi Kartı Taksitlendirme

Kredi kartları tüketicilerin tercih ettiği ve alışverişlerinde inanılmaz kolaylıklak sağlayan bir finansal araçtır. Kredi kartı taksitlendirmeleri, kampanyaları, avantajları ve para puanları mevcut olan bazı firmalar ile özel anlaşmalarla yapılan ekstra indirimler sunan, kullanılması bilindiği zaman son derece avantajlı bir sistemdir. Vakıfbank kredi kartları kullanan kişiler yapacakları alışverişlered taksitlendirme imkanı ile işlem yapabilirler. Yapılacak olan mal veya hizmet alımlarında Vakıfbank kredi kartlarından herhangi birini kullanmanız halinde banka tarafından taksit yapılmamışsa bankanızı arayarakta taksit talep edebilirsiniz. Bazı mal ve hizmet alımlarında banka faiz oranı ile taksitlendirme yapabilmetedir.

Kredi kartlarındaki taksit sayılarının çok fazla olması aslında tüketici lehine bir durumdur. Ne kadar fazla taksit sayınız olursa, okadar fazla sıkıntı yaşarsınız. Çünkü geniş vadeli taksit imkanı ile yaptığınız alışverişlerde, geçen zamanlarda ihtiyacınız olabilecek yeni gereksinimleride karşılamak amacıyla kredi kartı kullanmanız halinde yeni taksitler ve yeni borçlarla kredi kartı limitiniz dolacaktır ve ödemelerde sıkıntı yaşayacaksınızdır.

Vakıfbank kredi kartı taksitlendirme işlemleri yaptırmak isterseniz bankanın müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz veya en yakın banka şubesine giderek işlem yaptırabilirsiniz. Bazı bankalarda kredi kartından yapılan alışverişlerinizi internet şubesinden veya mobil şubesinden giriş yaparak taksit yapma imkanınız bulunabilmektedir. Vakıfbank tarafından da henüz bu işlemler yoksa bile yakın zamanda sürekli kendini yenileyen bir banka olarak yapılacaktır.

Kart borçlarımı ödeyemiyorum ne yapmalıyım dersenizde, yine bankanız ile görüşerek kredi kartı borcunuza yapılandırma talep edebilirsiniz. Ödemelerinizde aksama yapıyorsanız veya gecikmeli ödeme yapıyorsanız bankanıza başvuru yaparak 72 ay yapılandırma yapmanız ve 72 ay vadeli olarak kredi kartınızın borçlarını ödeyebilirsiniz. Bu fırsatı kredi kartı borçlarını ödeyemeyen kişilerin kaçırmamalır gereklidir.

Vakıfbank kredi kartları ile ilgili olarak bir çok değişik yapılandırmalar mevcut olup ödeyemediğiniz ve taksitlendirme yaptırmak istediğiniz kredi kartı borçlarınız için kredi sicilinizin zedelenmemesi ve kredi notunuzun düşmemesi için yaptırmanız gereklidir.

72 Ay yapılandırma dışında bankanın kendi insiyatifi çerçevesinde yapılan kredi kartı taksitlendirmeleri uygun faiz oranları ile yapılmakta olup, ödemeniz gereken tüm ekstre borcunuzu uygun faizlerle yapılandırma yapabilen banka taksitlere bölünen ekstre borcunuzu yeni bir alışveriş yapmış gibi ekstrenize taksit taksit yansıtmaktadır.

Bir önceki yazımız olan QNB Finansbank 2273 SMS Kredi Kartı Başvurusu başlıklı makalemizde 2273 kredi kartı başvurusu, en avantajlı finansbank kartı ve finansbank 2273 kart başvurusu hakkında bilgiler verilmektedir.

Kaçırmayın!

KREDİ KARTI LİMİTİ

Kredi kartı limiti 2014 yılından bu yana kaç adet kredi kartınız olduğuna bakılmaksızın limit tanımlanması …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir