Salı , Ekim 30 2018

Anasayfa / Krediler / Vakıfbank İhtiyaç Kredisi

Vakıfbank İhtiyaç KredisiVakıfbank İhtiyaç Kredisi

Vakıfbank devlet bankası olması sebebi ile insanlara çok fazla güven vermektedir. Yaptığı kampanyalarla her zaman ve her ihtiyaca yönelik kredi imkanı sunmaktadır. Vakıfbank ihtiyaç kredisi de bunlardan birisidir. Birçok bankaya kıyasla daha avantajlı olan ihtiyaç kredisi başvurusunu ise isterseniz internet üzerinden isterseniz de Vakıfbank şubesinden yapabilirsiniz. Başvurunuzu SMS ile yapabilmek için ise KREDİ yazıp boşluk bırakarak TC no yazın ve aylık gelirinizi yazarak 5724’e mesaj atın. Sizden gerekli durumlar haricinde kefil istenmemektedir ve yine gerek duyulursa değişiklik yapma hakkına sahiptir. Başvurunuzu internet şubesinden yapacaksanız sizden istenen bilgileri kesinlikle doğru girdiğinizden emin olmalısınız. Ayrıca kredi notunuz kredi çekerken oldukça önemlidir. Çekeceğiniz kredinin oranına göre değişiklik olabileceğini belirtmek gerekir. Buna göre 10 bin TL için faiz oranı %1.17 ve vade ise 48 aydır. 10 bin ile 50 bin arası faiz oranı %1.15 ve vade ise 48 aydır. 50 bin TL için faiz %1.25 ve vade 48 aydır. İsterseniz vade süresini daha kısa tutabilirsiniz.

Vakıfbank Taksitli İhtiyaç Kredisi

Vakıfbank’ın sunduğu avantajlardan birisi de taksitli ihtiyaç kredisidir. Vakıfbank ihtiyaç kredisi başlıklı yazımızda şimdi de Vakıfbank taksitli ihtiyaç kredisinin özelliklerine bakalım. Mobilyadan beyaz eşyaya, evlilik masraflarından eğitim masraflarına kadar tüm ihtiyaçlarınıza yönelik bir kredi çeşididir. 48 aya varan vade seçenekleri ile %1.75 oranında faiz uygulanmaktadır. Kredi çekecek kişiye hayat sigortası ile beraber teminat karşılığı verilmektedir. Bu krediden faydalanmak için düzenli ve belirli bir gelirinizin olması ile birlikte kredi çekme şartlarına uygun olmanız gerekir. Yani kredi notu ve kredi sicilinizin temiz olması gerekir. Gerekli olan belgeler ise, kimlik ya da ehliyet, gelir belgesi gerekir. Gerekli durumlarda farklı belgeler de istenebilir. Kredinizi hesaplamak için de Vakıfbank hesaplama araçlarını kullanabilirsiniz. İnternet üzerinden Vakıfbank resmi sayfasına giriş yaparak ve adımları takip ederek hesaplama yapabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi alabilmek için Vakıfbank şubesine de gidebilirsiniz.

Vakıfbank Yıl Dönümü Kredisi

Vakıfbank ihtiyaç kredisi demişken Vakıfbank 63. yıl dönümü kredisinden bahsetmeden olmaz. Yıl dönümü dolayısıyla hazırlanan kampanya ile serbest meslek sahiplerine, emeklilere, devlet memurlarına ve özel sektör çalışanlarına %1.15’ten başlayan faizlerle ve 48 aya varan vadelerle kredi imkanı sunmaktadır. Eşit taksitli olan ihtiyaç kredisi hariç, diğer krediler başlangıçta düşük taksitlerle başlayıp daha sonra taksitleri arttırabilirsiniz. Yine 48 ay vade yapabilirsiniz. 3 bin tl kredi çekerek 48 ay vade ile ayda 88 TL ödemeniz mümkün. 5 bin TL çekerseniz ve aynı şartlarda ayda 147 TL, 7 bin 500 TL için ise ayda 220 TL, 10 bin TL için 294 TL, 30 bin TL için 881 TL, 50 bin TL için 1490 TL ve 90 bin TL için 2644 TL ödeyerek kredi kullanabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Bayram Kredisi Veren Bankalar 2018 başlıklı makalemizde Bayram Kredisi, ev kredisi ve Faiz oranları hakkında bilgiler verilmektedir.

Kaçırmayın!

Denizbank sms kredi başvurusu

Denizbank SMS ile Kredi Başvurusu / 3280 Cebimde Kredi

icindekiler1 Denizbank 3280 Cebimde Kredi1.1 Denizbank Cebimde Kredi (SMS Kredi) Özellikleri Nelerdir?1.2 SMS Kredi Faiz …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir