Perşembe , Şubat 22 2018


Anasayfa / Bankalar / Vakıfbank Hesap Ekstresi Öğrenme

Vakıfbank Hesap Ekstresi Öğrenme
VakıfBank olarak her zaman müşterilerimizin memnuniyeti ve güvenliği için çalışmaktayız. Bizimle çalışmayı tercih eden müşterilerimizin hesap bilgileri bankamız tarafından korunmaktadır. Bankamızla ilgili öğrenmek istediğiniz veya sorun yaşadığınız herhangi bir durumda VakıfBank şubelerimize gelerek veya müşteri hizmetlerimizi arayarak sorununuzu halledebilir ve her türlü bilgiyi edinebilirsiniz. İnternet bankacılığımız sayesinde işlemlerinizi daha kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

İsteğiniz doğrultusunda banka hesap hareketlerinizi otomatik olarak gerçekleştirebilirsiniz. Bankamızın uluslararası bir hesap ekstre formatını destekleyen ve MT940’ı uygulayabilen hesap ekstre mutabakat sistemi sayesinde hesaplarınızda oluşan bütün işlemleri, açılış-kapanış bakiyelerini doğru ve eksiksiz bir şekilde gün içerisinde istediğiniz saatlerde günlük, haftalık ya da aylık olacak şekilde temin edebilirsiniz. MT940 formatında elinize ulaşan hesap ekstre hareketlerinizi kendi sisteminizde otomatik olarak muhasabeleştirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

VakıfBank hesap ekstresi öğrenme işleminizi gerçekleştiremiyorsanız eğer girmiş olduğunuz adres, telefon veya e-mail bilgilerinde eksiklik veya yanlışlık olabilir. Başvuru formunda doldurduğunuz bilgilerde herhangi bir sıkıntı yoksa ve hala hesap ekstrelerinizi öğrenmekte sıkıntı yaşıyorsanız, bu sıkıntının sebebi hesap özetlerinizin son ödeme tarihinden sonra sizin elinize geçmiş olmasıdır. Bu tür sıkıntılarla karşılaşan müşteriler hesap ekstrelerini internet üzerinden öğrenmeye çalışıyorlar. Hesap ekstrelerinize internet bankacılığı ile ulaşmak istiyorsanız internet bankacılığı hesabınız olmalıdır. Eğer internet bankacılığında hesabınız yoksa telefon bankacılığını kullanarak işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. VakıfBank hesap ekstresi öğrenme işlemini telefon bankacılığından gerçekleştirmek isteyen müşterilerimiz 444 0 724 nolu telefonu arayarak işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Müşteri hizmetlerini aradıktan sonra sesli yanıt sistemindeki adımları takip ederek ve kart bilgilerinizi girerek hesap özetinizi kolay ve güvenli bir şekilde öğrenebilirsiniz. Bankada çalışan personel hiçbir zaman sizden kart şifrenizi istemez. Bankada çalışan personel dahil hiç kimseye kart şifrenizi vermeyiniz.

Kartınızı aldığınız andan itibaren bütün sorumluluk size geçmiş bulunmaktadır. Kartınızla ilgili yaşadığınız herhangi bir sorun karşısında VakıfBank şubelerimize gelerek veya müşteri hizmetlerimizi arayarak sorununuzu halledebilirsiniz. VakıfBank olarak her daim müşterilerimizin yanındayız ve sorunlarına çözüm üretmek için kendimizi geliştirmekteyiz. Gelişen teknoloji sayesinde yapılan işlemler bankamızın bilgisayarlarında güvenli bir şekilde saklanmaktadır.

Bir önceki yazımız olan Vakıfbank Hediye Bonus ve ParaPuan Sorgulama başlıklı makalemizde vakıfbank bonus öğrenme, vakıfbank bonus sorgulama ve vakıfbank kredi kartı hakkında bilgiler verilmektedir.

Kaçırmayın!

aktif bank yapilandirma

Aktif Bank Kredi Yapılandırma

Aktif Bank Yapılandırma Tüketiciler tarafından kullanılmakta olan krediler veya kredi kartları ülkemiz genelinde her geçen …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir