Cuma , Kasım 2 2018

Anasayfa / Bankalar / Vakıfbank Hediye Bonus ve ParaPuan Sorgulama

Vakıfbank Hediye Bonus ve ParaPuan SorgulamaTürkiye Vakıflar Bankası T.A.O 1954 yılında kuruldu. 2014 yılında Türkiye Bankalar Birliği raporuna göre aktif büyüklük cinsinden Türkiye’nin en büyük yedinci bankası unvanını taşıyor. Vakıfbank sermayesinin %25 i 2005 yılında halka arz edildi. ABD’de New York’ta bir, Bahreyn’de Off-Shore ve Erbil’de şubesi bulunan Vakıfbank’ın yurtdışında da iştirakı bulunmaktadır. Avusturya’da Viyana şubesi ve Almanya’da ise Frankfurt ve Köln’deki şubeleri Vakıfbank International AG’ye aittir.

Para puan aslında ‘para’ yerine kullanabildiğiniz Vakıfbank’ın bize sunduğu bir sürprizdir. Alışveriş esnasında özellikle ihtiyaç duyduğumuz ve her alışverişte de tekrar bize dolu dolu döner. Vakıfbank üye iş yerlerini tercih edip daha fazla para puan kazanılır.

Peki kazandığınız para puan ile nasıl alışveriş yapabilirsiniz ve Vakıfbank parapuan sorgulama işleminizi nasıl yapabilirsiniz?

Kasaya geldiğinizde kasa görevlisine ödeme işlemini parapuan ile yapmak istediğinizi belirttiğinizde, POS makinesinden geçirerek kredi kartıyla normal alışveriş sürecindeki gibi işlemle alışverişinizi tamamlamış olacaksınız.

Vakıfbank Parapuan sorgulama ve kullanım detaylarına;

Kredi kartı hesap özeti desteğiyle,
internet bankacılığı ile online olarak ve
Telefon bankacılığından

Alışveriş sonrası POS cihazlarından verilen satış işlem belgeleri

Para puan desteğinin en ilginç örneğine ise sanal alışveriş limitinizle internet üzerinden yapacağınız alışverişlerde rahatça kullanabileceksiniz. Kişiye özel belirlenen sanal limitler dahilinde yapılan işlemler limit üzerinden düşülür.

İnternet alışveriş sürecinde kredi kart kullanımlarına daha fazla adapte olan teklifler çapını genişletti. Kredi kartlarına özel para puan düzenlemesi ve sunulan cazip fırsatlar alışverişi daha çekici hale getirdi. Örnek vermek gerekiyorsa; bankalar genellikle 50-100-150 TL değerlerinde para puanlar yüklüyor. Herkesin bildiği üzere akaryakıt istasyonlarında daha fazla işlem gören para puanlar internette odak noktası genişletilerek çok kullanıcıya ulaşılmaya çalışılıyor.

Vakıfbank Türkiye’nin en çok tercih edilen güvenilir bankanın sunduğu para puan seçeneği, 200.000’den fazla üye iş yerlerinde yapılan alışveriş sonrasında kazanmayı da destekliyor. Ayrıca üye firmaları ve iş yerlerini çoğaltan Vakıfbank Turkcell’le gittiği işbirliğinde TL/ dakika da kazandıracak. Para puanlarınızı alışveriş dışında değerlendirmek isteyen bireyler için de akıllı Adım Bireysel Emeklilik Planı’nıza da aktarmayı tercih edebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Yapı Kredi Hesap Ekstresi Öğrenme başlıklı makalemizde YAPI KREDİ HESAP SORGULAMA hakkında bilgiler verilmektedir.

Kaçırmayın!

ODEABANK Oksijen Hesap ile %26 ya Varan Mevduat Faiz Oranları

ODEABANK Oksijen Hesap ile %26 ya Varan Mevduat Faiz Oranları

icindekiler1 ODEABANK Oksijen Hesap ile %26 Faiz Oranı1.1 ODEABANK Oksijen Hesap Özellikleri Nelerdir?2 ODEABANK Oksijen …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir