Salı , Ekim 30 2018

Anasayfa / Kredi Kartları / Telefonla Kredi Kartı Taksitlendirme

Telefonla Kredi Kartı TaksitlendirmeTELEFONLA KREDİ

KARTI TAKSİTLENDİRME

Bir telefonla kredi kartı taksitlendirme yapılabileceğinizi biliyor musunuz? Yoksa siz hala kara kara, kredi kartı borcunuzdan nasıl kurtulabileceğinizi mi düşünüyorsunuz?

Kart borçlarınız birikmiş ve nasıl kapatacağınızı bilmiyorsunuz; dert etmeyin. Sitedeki iletişim kanallarından ulaşacağınız firma temsilcisi, size yardımcı olabilmekten memnuniyet duyacaktır. Firmalar sayesinde, sadece telefonla kredi kartı taksitlendirme yapabiliyorsunuz. Siz kredi kart bilgilerinizi veriyorsunuz, firma kalan işlemleri sizin için hallediyor. Dilediğiniz her yerden başvuru yapabilme şansınız var. Dilerseniz işlemleri firmayı ziyaret ederek yaptırabilirsiniz, dilerseniz temsilciler size ziyarette bulunur, dilerseniz de internet üzerinden, güvenli ödeme sistemleri aracılığıyla, kredi kartınızdan çekim yapılabilir. Siz borçtan kolaylıkla kurtulabilmek için kararlı olun yeter.

Telefonla kredi kartı taksitlendirme işleminizin yapılabilmesi için, kredi kartınızın kullanıma açık ve kartınıza bloke konulmamış olması gerekir.Hem bütçenizi, bankanın işlettiği yüksek faizlerin etkisinden korumak için, hem de firma avantajlarından yaralanabilmek için, buna dikkat etmenizde fayda olacaktır.

Sizden kefil, senet gibi evrak talep etmeyen firma temsilcileri, kart borcunuzu bankanıza, sizin adınıza vakit kaybetmeden yatırır. Dilerseniz, birden fazla kredi kart borcunuz için de başvurunuzu yapabilirsiniz. İşlem basittir; borcunuz az miktarda bir komisyonla beraber, kredi kartınızdan 9 eşit taksit olarak tahsil edilir. Her ay ekstrenize yansıyacak olan kredi kartı taksitlerinizi, bankanıza yatırarak, değişmeyen borç taksit rakamınızı kolaylıkla kapatabilirsiniz.

Kredi kartı taksitlendirmelerinizde, kartınıza bloke de konmaz. Siz ödeme yaptıkça, kartınızın limitleri de açılır. Bu şekilde, ihtiyacınız olduğu zamanlarda, kredi kartı limitinizden yararlanma fırsatınız da olacaktır. Tabi gereksiz harcamalardan kaçınmanız, sizin tekrar aynı sıkıntılı sürece düşmenize engel olacaktır.

Bir kahve içimlik sürede halledilen kart yapılandırma hizmeti ile borçlarınızı dert etmekten kurtulun. Firmalar başvurun, kredi kartı borçlarınız, kolaylıkla, yıpranmadan ödeyin.

Bir önceki yazımız olan QNB Finansbank 2273 SMS Kredi Kartı Başvurusu başlıklı makalemizde 2273 kredi kartı başvurusu, en avantajlı finansbank kartı ve finansbank 2273 kart başvurusu hakkında bilgiler verilmektedir.

Kaçırmayın!

KREDİ KARTI LİMİTİ

Kredi kartı limiti 2014 yılından bu yana kaç adet kredi kartınız olduğuna bakılmaksızın limit tanımlanması …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir