Çarşamba , Ekim 31 2018

Anasayfa / Kredi Kartları / Şekerbank Kredi Kartı Borç Sorgulama

Şekerbank Kredi Kartı Borç SorgulamaŞu bilinen bir gerçektir ki, insanların hemen hemen tamamı teknolojiden olabildiğince faydalanıyor. Cep telefonları, tabletler, bilgisayarlar ve en önemlisi de internet gibi büyük bir hizmet, hayatımızı kolaylaştıran teknolojik gelişim ve ürünlerden yalnızca bazıları. Ülkemizin her geçen gün başarılara attığı imzalar neticesinde hepimiz bu hizmetlerden faydalanıyoruz.

Banka Mağduriyetlerinizin Önüne Geçebilirsiniz

Her gün haberlerde dinlediğimiz, gazetelerde okuduğumuz banka mağdurları sayısı artarken, teknolojik bir çözüm ile bu problemleri ortadan kaldırmanın mümkün olduğunu görüyoruz. Türkiye’nin en köklü alt yapıya sahip bankalarından birisi olan Şekerbank, online işlem hizmetine geçiş yaparak bankacılık sektörü adına büyük bir adım attı.

İnternet İle Yeni Dönem Bankacılık

Hizmetten yararlanmak ve Şekerbank kredi kartı borç sorgulama işlemini gerçekleştirmek için ihtiyacınız olan tek şey internet bağlantılı bir cep telefonu, tablet pc veya bilgisayar. Dilerseniz cep telefonundan dilerseniz bilgisayardan internet bağlantınız olması şartı ile, hızlı ve kolay bir şekilde işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey Şekerbank internet bankacılığı web sitesine girmek ve sizden istenen bilgileri doğru bir şekilde tamamlamak.

Sisteme Giriş Nasıl Yapılıyor?

Web sitesine girdikten sonra sizden istenecek bilgileri vermeniz yeterli olacaktır. Bu bilgiler, görüntületmek istediğiniz hesabın size ait olduğunu doğrulamak için istenmektedir. Sorulacak soruların sizin kimliğiniz ve kredi kartınız ile ilgili sorular olacağı için cevaplamak çok basit olacaktır. Öncelikle bankaya kayıtlı cep numarası vereceksiniz. Sonrasında adınız, soyadınız, kartınızın numarası ve kartın son kullanma tarihini gireceksiniz. İşlem sonunda ise numaranıza bir kod gönderilecek ve bu kodu girmeniz istenecektir. Tüm bunların sonunda Şekerbank kredi kartı borç sorgulama işleminiz tamamlanacaktır.

Neden İnternet Bankacılığı

Bankacılık işlemlerinizi internet üzerinden yapmakla birçok avantaja sahip olacaksınız. Hiç şüphe yok ki en büyük avantaj, zamandan edilecek olan tasarruf. İnterneti kullanmadan bir banka şubesi ya da bir ATM’ye gittiğinizde uzun kuyruklar ile karşılaşmanız muhtemel görünüyor. Çünkü artan nüfusun beraberinde getirdiği problemlerden birisi de bankalarda oluşan kalabalıktır. Bu kalabalık içerisinde işleminizi yapmak için minimum on dakikanızı ayırmanız gerekiyor. Oysa internet üzerinden bu süre iki dakikaya kadar düşebiliyor. Bu ve bunun gibi sebeplerden dolayı internet bankacılığı eskiye nazaran sizin için daha faydalı.

Bir önceki yazımız olan Vakıfbank Kredi Kartı Limit Sorgulama başlıklı makalemizde kredi kartı limiti, limit sorgulama ve vakıfbank kredi kartı hakkında bilgiler verilmektedir.

Kaçırmayın!

KREDİ KARTI LİMİTİ

Kredi kartı limiti 2014 yılından bu yana kaç adet kredi kartınız olduğuna bakılmaksızın limit tanımlanması …

One comment

  1. güzel bir uygulama ellerinize sağlık

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir