Pazartesi , Ekim 29 2018

Anasayfa / Bankalar / QNB Finansbank Para Puan Sorgulama

QNB Finansbank Para Puan Sorgulama27 yıl ara vermeden yükselişine devam eden QNB Finansbank paranızı büyütüyor. QNB Finansbank’ın 2014 çeyrek yılında yakaladığı net karı 588 milyon TL olarak açıklandı. Toplayarak ve çarparak devamlı müşterilerine yeni seçenek sunan QNB Finansbank para puan sorgulama bilgilerine ulaşmanın yolunu da kolaylaştırdı.

Her nerede olursanız olun şanslı CardFinans sahipleri SMS yoluyla hızlı ve güvenilir şekilde şahsi ParaPuan bilgilerinize ulaşabilirsiniz. Ve zamandan tasarruf ederek yaptığınız bu işlem sonucu Card Finans sahipleri hiçbir ödemede bulunmaz. Alışveriş yaparken topladığımız tüm puanlar QNB Finansbank gibi güvenilir bir bankanın çatısı altında birikir. QNB Finansbank’ın anlaşmalı olduğu üye iş yerlerinden kazanılan ParaPuanları özgürce kullanabilirsiniz.

Biriktirilen ParaPuanlar müşterilen yaptığı hem taksitli hem de peşin alışverişler de kullanılabilir. %1 gibi oranlarda para puan kazandıran CardFinans , üyesi olmayan iş yerlerinden kullanıcılar için %0,5 lik bir kazanımı da göz ardı etmiyor.
QNB Finansbank para puan sorgulama işleminden faydalanmak için;

QNB Finansbank internet şubesi

QNB Finansbank’ın herhangi bir ATM’sinden Müşteri Hizmetlerini arayarak Alışverişlerden alınan ekstrelerle Biriktirilen para puanların matematiksel karşılığında bedava alışveriş hakkı kazanmış olursunuz. Kazanılan para puanlar üye iş yerlerinin QNB Finansbank ile yaptığı anlaşma doğrultusunda para puan kazanım oranı da değişebilir. Kullanılar için her ayrıntıyı düşünen QNB Finansbank elde edilen bu kazanımı da iptal etme gibi hakları da saklı tutmaktadır.

QNB Finansbank‘ ın, şahıs hesaplarına bağlı olan CardFinans nakit banka kartlarının ticari kullanılması durumunda kazanılan para puanları geri alma hakkı bulunmaktadır. Nakit banka kartlarından gelen para puanlar nakite çevirilip değerlendirilemez. İptal edilen CardFinans Nakit banka kartlarının üzerinde bulunan para puanların kullanılması ve devredilmesi söz konusu değildir. Ayrıca birden fazla QNB Finansbank kart sahibi olan kullanıcılar için tek tek para puan kullanımı zorunluluğunu ortadan kaldırıp istedikleri CardFinans Nakit banka kartıyla kullanabilir. Ticari amaçlı kullanımlarda para puan kazanımları olmamaktadır.

SMS Servisleri; cep telefonlarından SMS özelliğinden faydalanarak CardFinans Nakit kartlarımız için para puan, bakiye sorgulama ve şifre edinmek gibi işlemleri gerçekleştirebilirsiniz. SMS bilgi servislerinden faydalanan kullanıcılar bu işlemden dolayı herhangi bir ücret ödeme sorumluluğu yoktur.

Bir önceki yazımız olan Garanti Bonus Kart Hesap Sorgulama başlıklı makalemizde bonus kart, garanti bankası ve garanti bonus kart hakkında bilgiler verilmektedir.

Kaçırmayın!

ODEABANK Oksijen Hesap ile %26 ya Varan Mevduat Faiz Oranları

ODEABANK Oksijen Hesap ile %26 ya Varan Mevduat Faiz Oranları

icindekiler1 ODEABANK Oksijen Hesap ile %26 Faiz Oranı1.1 ODEABANK Oksijen Hesap Özellikleri Nelerdir?2 ODEABANK Oksijen …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir