Cuma , Ocak 19 2018


Anasayfa / Genel / QNB Finansbank Kredi ve Kredi Kartı Borcu Öğrenme

QNB Finansbank Kredi ve Kredi Kartı Borcu Öğrenme
QNB Finansbank Kredi ve Kredi Kartı Borcu Öğrenme

Ülkemizde gelişen bankacılık sektörü ile birlikte iş dünyasında yükü de oldukça azalmış ve rahatlamıştır. Eskiden en çok sıkıntı yaşanan sektör bankacılıktı. Para alış verişi ve evrak işlemlerimi son derece yavaş ilerlerdi. Buda bankacılık sektörü ile sürekli iş yapmak zorunda olan iş dünyasını çok zor bir duruma sokmaktaydı. Oysa günümüzde en son teknoloji ile donatılmış olan bankacılık sektörü beklide en hızlı teknoloji akışına sahiptir. Böyle olunca da insanların bankalar üzerinden gerçekleştirmek istedikleri tüm işleri son derece basit ve kolay bir şekilde gerçekleştirilebilmektedir.
Ülkemizde varlığını sürdürmekte olan bankaları incelediğimizde QNB FinansBank en genç bankalardan olma unvanını taşımaktadır.

QNB Finansbank 26 Ekim 1987 yılında Hüsnü Özyeğin tarafından kurulmuştur. Banka, öncelikle kurumsal bankacılık ve yatırım bankacılığı alanlarında uzmanlaşmıştır. Kuruluşunun ilk yılında İstanbul, Ankara ve İzmir’de 4 şube açmış olup 1995 yılına kadar 4 şubede kalmıştır.2006 yılının Ağustos ayında Yunanistan’ın en büyük bankası National Bank of Greece (NBG) ile yapmış olduğu anlaşma sonucunda hisselerinin bir kısmını NBG’ye devretti. Anlaşma sonucunda Finansbank’ın Türkiye’de bulunan Finans Leasing, Finans Yatırım, Finans Portföy Yönetimi, IBTech iştiraklerinin yanı sıra yurt dışında faaliyet gösteren Finansbank Malta, Finansbank’ın mülkiyetinde kalırken; Hollanda, İsviçre, Rusya ve Romanya’daki bankacılık faaliyetleri dahil olmak üzere diğer tüm yurt dışı faaliyetleri Fiba Holding yönetimine geçti. QNB Finansbank Türkiye’de bulunan şube ve ATM’leri nerdeyse tüm ülkeye yayılmıştır.
‘’Bizce mümkün’’ Sloganını benimseyen Finansbanka’sı müşterilerinin isteklerine öncelik vermeyi de ilke edinmiştir. Finansbank kart kullanıcıları ya da QNB Finansbank’dan kredi çeken banka müşterileri hepsi bankanın hizmet ve kalitesinden memnun kalarak bankadan ayrılmaktadır.
QNB Finansbank internet bankacılığı hesabına sahip olan herkes, QNB Finansbank Borç Öğrenme işlemini banka vasıtasıyla kolaylıkla gerçekleştirebilmektedir. Banka müşterisi olup, banka üzerinden bir çok işinizi halleden biri iseniz mutlaka QNB Finansbank Borç Öğrenme sisteminden faydalanmalısınız. Çünkü banka yetkilileri sizlerin hesaplarını takip edemez. Zaten böyle de bir görevleri bulunmamaktadır. Sizler kendi banka hesaplarınızı takip ederek, girdi çıktı dengesini, kart limitlerinizi, ödemelerinizi ve sonuç olarak elinizde kalan parayı bilmek zorundasınız. Aksi takdirde büyük bir borcun altında ezilirsiniz ve ödemekte de güçlük çekersiniz. Bu duruma düşmemek için banka hesaplarınızı sürekli olarak, QNB Finansbank Borç Öğrenme sistemi ile kontrol altında tutmalısınız. Finansbank internet bankacılığı hesabınız yoksa size en yakın olan banka şubesine giderek bir internet bankacılığı hesabı kendinize açtırabilirsiniz.

Finansbank internet şubesi adresi:
https://internetsubesi.qnbfinansbank.com/Login/LoginPage.aspx

Bir önceki yazımız olan İş Bankası Borç Transferi Kredisi başlıklı makalemizde borç transferi iş bankası, iş bankası 72 ay yapılandırma ve iş bankası kredi yapılandırması hakkında bilgiler verilmektedir.

Kaçırmayın!

iş bankasi refinansman

İş Bankası Borç Transferi Kredisi

İş Bankası Borç Transferi Kredisi Tüketiciler tarafından ihtiyaç duyulan gereksinimlerini veya nakit para ihtiyacını karşılamak …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir