Salı , Eylül 19 2017


Anasayfa / Bankalar / QNB Finansbank Kredi Kartı Hesap Sorgulama

QNB Finansbank Kredi Kartı Hesap Sorgulama
Artık internet üzerinden ve mobil cihazınızdaki uygulamadan bankacılık işlemlerinizin yapılması çok daha güvenli ve kolay bir şekilde gerçekleşmektedir. Bu işlemlerin internet bankacılığı üzerindeki etkisi de büyük ölçüde bir rol oynamaktadır. Hesap özetinin kontrol edilmesi, kart borcunuzun takibi gibi işlemlerin çok daha kolay bir şekilde gerçekleşmesi artık internet şubesi bankacılığıyla çok daha hızlı ve sizin daha yakından takip edeceğiniz bir şekilde gerçekleşmektedir.

QNB FinansBank Ayrıcalıkları Ve Hesap İşlemleri

Artık QNB Finans bank ve kart finans sahipleri çok daha avantajlı internet bankacılığı sayesinde artık şilemlerini ve hesap kontrolünü çok daha hızlı bir şekilde gerçekleştirebileceksiniz.

Ödeme Ve Faiz Bilgilendirmesi

Size bilgilendirme için gönderilen hesap özetinizin/ekstrenizin ödeme tarihine bakarak belirtilen borcunuzun tamamının son ödeme tarihine kadar herhangi bir sorun oluşmadan ödediğiniz takdirde, bir önceki dönemden devreden herhangi bir borcunuz bulunmamaktaysa ve ya alış verişlerinizden kaynaklanan bir borcunuz bulunmamaktaysa bu işlemler için herhangi bir faiz işletilmez. Fakat önceki dönemden belirli bir miktarda borcunuz bulunmaktaysa son ödeme tarihine kadar belirli bir faiz uygulanarak bu faiz ödemesi kartınızın bir sonraki ekstresine yansıtılmaktadır.

Faize faiz uygulanmaz ve sadece faiz ana para üzerinden uygulanarak size yansıtılmaktadır.

Hesap kesim tarihi: hesap özetinin size gönderilmek üzer hazırlandığı tarihtir. Son ödeme tarihi: dönem borcunuz ve ya asgari ödeme işleminizi gerçekleştirmeniz gereken son ödeme tarihi olarak geçmektedir.

Asgari ödeme tutarı: son ödeme tarihine kadar yapmanız gereken minimum ödeme tutarıdır.

İnternet üzerinden QNB Finans Bank kredi kartı hesap sorgulama işlemleriniz gerçekleştirebilmeniz için size sağlanmış kolaylıklardan bir tanesidir. Bu kolaylıkların içinde para puanınız hakkındaki bilgileri daha net ve iyi bir şekilde bankanın belirlediği işlemler doğrultusunda hesaplanmaktadır ayrıca banka bu para puan uygulaması üzerinde istediği gibi değişiklikler ve düzenleme yapma hakkına sahiptir.
Hesap özetinde yer alan işlemlere, son ödeme tarihinden itibaren ilk 10 gün içinde işlem yapmanız gerekmekte ve bu işlemler sırasında hesap özetinin hangi sorunlarına ilişkin bir itiraz talebi hazırlanması ve bu itirazın gerçekleşmesini de talep ederek itiraz etmek zorundasınız.

Bir önceki yazımız olan QNB Finansbank Fix Card Hesap Sorgulama başlıklı makalemizde Alışveriş Faiz Oranı, card finans ve Fix Card hakkında bilgiler verilmektedir.

Kaçırmayın!

fibabanka internet bankaciligi

Fibabanka İnternet Bankacılığı

Fibabanka İnternet Bankacılığına Giriş Ve Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır? Gelişen teknoloji ile bir çok tüketici …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir