Cuma , Kasım 2 2018

Anasayfa / Kredi Kartları / QNB Finansbank Fix Card Hesap Sorgulama

QNB Finansbank Fix Card Hesap SorgulamaKredi kartı kullanımının ivme kazandığı günümüz dünyasında QNB Finansbank’ın “fix” kartı müşterileri memnun ediyor. 27 yıldır banka sektöründe yer alan ve müşterilerinin yoğun ilgisini bilen QNB Finansbank Fix Cardı müşterilerinin sağ kolu oluyor. Fix Card alışverişlerde tercih edilen ve alışveriş sonrası para puan kazandıran önemli bir aktör. Fakat QNB Finansbank’ın diğer kredi kartları gibi Fix Card’da ticari amaçlı kullanımlarda para puan kazandırmaz. Fix Card’ın kredi kartı uygulamalarında para puan transferi de gerçekleştirilemiyor.

İstediğini seçerek işlem yapma özelliği bulunan Fix Card, hem yurtiçinde hem de yurdışında kredi kartı veya banka kartı olarak seçme özgürlüğünü kullanıcılara devrediyor. Bu sayede iki hesabı aynı karta taşıyan özelliği ile kargaşa ve kart yoğunluğundan müşteriyi koruyor. İki farklı kart özelliği taşıyan tek kartınıza tek şifre ile ulaşabiliyorsunuz. En son olarak da Fix Card’a ‘temassızlık’ özelliğinin eklenmesi oldu. 50 TL altında gerçekleştirilen alışverişlerinizde kredi kartınızı temassız ödeme yapma imkanınız bulunuyor. Banka kartı ile üye anlaşmalı iş yerleriden taksitli alışveriş deneyimi yaşayabilirsiniz. Hesapta yer alan kullanılabilir bakiye ile en az 2 aydan 36 aya kadar taksitli alışverişinizi geçekleştirebilirsiniz. Fix Card kullanıcılarının sahip olduğu bir diğer avantaj ise, her iki hesap için ayrı ayrı ekstrelerin gönderilmesi.

QNB Finansbank Fix Card sahiplerinin kart kullanımı ve yasal düzenlemeler hakkındaki bilgiler;

Gecikme Faizi: TCMB tarafından belirlenen asgari tutarının ödenmemesi veya eksik ödenmesi halinde, ödenmeyen kısım baz alınarak işletilen faiz tutarıdır.

Alışveriş Faiz Oranı: TCMB tarafından belirlenen borca uygulanacak net faiz oranıdır.

Nakit Avans Faizi: Karttan nakit avans çekildiği tarihten ödeme tarihine kadar işleyen faizdir.

Geçmiş Dönem Hesap Özeti Gönderim Ücreti: 1 yıldan eski hesap özetinin istenilmesi sonucunda alınan ücreti ifade eder.

Hesap özetinde yer alan borcun tamamı ödenmiş olduğu takdirde borsa dair herhangi bir faiz işlemi olmaz fakat devreden bir borç mevcut ise o devreden kadar faiz değerlendirmesi yapılır.

“Tek kart taşıma” özelliği ile QNB Finansbank Fix Card kullanan müşteriler temassızlık özelliği ile hayatınıza hız katacaktır.

Bir önceki yazımız olan QNB Finansbank 2273 SMS Kredi Kartı Başvurusu başlıklı makalemizde 2273 kredi kartı başvurusu, en avantajlı finansbank kartı ve finansbank 2273 kart başvurusu hakkında bilgiler verilmektedir.

Kaçırmayın!

KREDİ KARTI LİMİTİ

Kredi kartı limiti 2014 yılından bu yana kaç adet kredi kartınız olduğuna bakılmaksızın limit tanımlanması …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir