Perşembe , Ağustos 16 2018

Anasayfa / Genel / Kredi Kartı Taksitlendirmesi

Kredi Kartı TaksitlendirmesiKREDİ KARTI TAKSİTLENDİRMESİ

Kredi kartı borçları ülkemizde ve tüm dünyada yaygın bir sorun haline gelmiş durumdadır. Ekonomik sıkıntıların her açıdan kendini hissettirdiği günümüzde, kredi kartı ödemesi yaparken çoğumuz zorlanmaktayız. Hele ki, geliriniz çoğu ihtiyaçlarınızı karşılamakta çok geri kaldıysa, kredi kartına yüklenmekten başka çareniz kalmıyor ve ay sonu geldiğinde karşılaştığınız ekstre oldukça ürkütücü olabiliyor. Kredi kartı borcunuz, barınma gibi nakden ödemeniz gereken ihtiyaçlarınız devam ederken, tek seferde kapatılamayacak bir rakam haline geldiyse, kredi kartı taksitlendirmesi yapmak oldukça olumlu bir adım olacaktır.

Kredi kartı borçlularının, ödeme sıkıntılarını hafifletebilmek, kolaylıkla geri ödeme yapmalarını sağlamak üzere, kredi kartı taksitlendirmesi yapan günümüz firmaları bugüne kadar pek çok kişiye destek olmuştur ve hizmet ağları her geçen gün artmaktadır. Firma başvuruları sitedeki telefon hattı ya da iletişim formundan yapılabilmektedir.

Firma başvurunuzu kabul edecek olan yetkili, size yapılacak olan işlemi, tüm detaylarıyla aktarır. Kredi kartı taksitlendirmesi için size sunulacak komisyon oranı, taksir geri ödeme rakamlarınız net bir şekilde size bildirilir. Böylece karar verme sürecinizde aklınıza takılan bir soru kalmaz.

Sizin taksitlendirme kararınızla beraber, kart borcunuz ilgili bankaya, firma tarafından yatırılır. Sadece tek bir kredi kartınıza değil, banka takibi ile bloke konulmamış tüm kredi kartlarınıza taksitlendirme uygulanabilir. Yatan borcunuza, bütçenizi zorlamayacak ve banka faiz oranlarına göre oldukça düşük bir komisyon oranı uygulanır. Oluşan rakam kredi kartınızdan, 9 eşit taksitte tahsil edilir. Böylece, siz belli miktarlar yatırarak kapatmaya çalıştığınızda, bir türlü kapanmayan borcunuz, tamamen sabitlenmiş olur. Siz, her ay, kart ödeme gününüzde bankanıza yatırdığınız taksitlerle, borcunuzu yavaş yavaş kapatırsınız. Güvenli, hızlı ve kolay kredi kartı borcu çözümleri için firmalara başvurun, boş yere vakit kaybetmeyin.

Bir önceki yazımız olan İş Bankası Borç Transferi Kredisi başlıklı makalemizde borç transferi iş bankası, iş bankası 72 ay yapılandırma ve iş bankası kredi yapılandırması hakkında bilgiler verilmektedir.

Kaçırmayın!

Çiftçi Kredisinde Ziraat Bankası Bitkisel Üretim Kredileri

Tarla, bağ, bahçe, örtü altı, topraksız ve su kültürü üretimi yapan çiftçilerimiz üretimleri konu girdi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir