Çarşamba , Ekim 31 2018

Anasayfa / Kredi Kartları / Kredi Karti Taksitlendirme İşlemleri

Kredi Karti Taksitlendirme İşlemleriKredi Kartı Taksitlendirme İşlemi

Günümüzde bir çok insanın kredi kartlarına olan borçlarından dolayı kredi kartı taksitlendirme işlemleri her geçen gün artmaktadır.

Alışverişlerimizde veya özel ihtiyaçlarımızda çok sık şekilde kullandığımız kredi kartları bizler için oldukça tercih edilen bir ödeme türüdür. Nakit ödeme yapmaktan daha avantajlı hale geldiği kredi kartlarının geri ödemeleri daha önceden belirlenen tarihler arasında gerçekleşmektedir. Bu tarihlerin aksaması halinde bankalar faiz işleterek borcun artmasına neden olmaktadır. Daha sonra ödemeleri yine aksatmamız durumunda ise bu sefer borçlarımız katlanarak çoğalır ve ödeyemeyecek duruma gelebiliriz. Böyle bir durumda kalmamak için kredi kartı taksitlendirme işlemleri konusunda mutlaka yardım almamızda fayda vardır.

Günümüzde bir çok kredi kartı taksitlendirme işlemleri yapan firmalar vardır. Bu firmalar sayesinde kredi kartlarına olan borçlarımızı taksitlendirebilir ve bankaların bize uygulayacağı yüksek oranlı faiz işlemlerinden kurtulabiliriz. Bankalar uyguladıkları faiz oranları ile kredi kartına olan borçlarımız katlanarak çoğalmaktadır. Oysa ki kredi kartını taksitlendiren firmalar bankalardan çok daha düşük bir faiz oranı kullanarak borcunuzu taksitlendirmektedirler. Tek yapmanız gereken sitede yer alan telefon numarasından bu firmaya ulaşmak ve kredi kartı borcunuzu anında taksitlendirmektir. Öncelikle bankanızdan kredi kartınıza olan borcunuzu öğrenip, borcunuzun tamamı veya bir bölümü için yardım alabilirsiniz. Firmamız kredi kartınızın borcunu anında bankaya ödeyerek tüm borcunuzu kapatmaktadır. Daha sonra ise borçları temizlenen kredi kartınıza bankaların uyguladıkları faizlerden çok daha düşük bir oranı üstüne koyarak tüm borcunuzu tekrar çekerek 9 taksite bölmekteyiz. Böylece tek seferde ödemekte olacağınız tüm borcunuzu taksitlendirip 9 eşit taksitle rahat rahat ödemeniz sağlanmaktadır. Böylece bankaların sizin için düzenleyecek yasal işlemler ile karşı karşıya kalmaz, bankaların kara listesine girmez, son dönemde uygulanan kredi notu uygulamasında notunuz düşmez ve tüm kredi işlemlerinden rahatlıkla yararlanabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan QNB Finansbank 2273 SMS Kredi Kartı Başvurusu başlıklı makalemizde 2273 kredi kartı başvurusu, en avantajlı finansbank kartı ve finansbank 2273 kart başvurusu hakkında bilgiler verilmektedir.

Kaçırmayın!

KREDİ KARTI LİMİTİ

Kredi kartı limiti 2014 yılından bu yana kaç adet kredi kartınız olduğuna bakılmaksızın limit tanımlanması …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir