Pazar , Nisan 22 2018
Anasayfa / Genel / Kredi Kartı taksitlendiren Şirketler

Kredi Kartı taksitlendiren ŞirketlerKREDİ KARTI TAKSİTLENDİREN
ŞİRKETLER

Günümüzde artık kredi kartı taksitlendiren şirketler sayısı hızla artmaktadır. Bunun en önemli sebebi içinde bulunduğumuz ve sürekli değişkenlik gösteren ekonomik durumlardır.

Giderek artan kredi kartı kullanımı hayatımıza bir çok avantaj getirdiği gibi düzenli olarak yaptığımız ödemelerin aksaması durumunda bazı sıkıntılara girebiliriz.

Bankalar her kişiye özel, ayrı limitlerde kredi kartı imkanı tanımaktadırlar. Bu limitler tamamen kişilerin gelir düzeyi ile doğru orantılıdır. Adımıza belirlenen bu kredi kartları ile de gıdadan tekstile, turizmden sağlığa, beyaz eşyadan eğitime kadar hemen hemen hayatımızın her alanında alışveriş ve harcama yapmamız mümkündür. Bu harcamaların sonrasında ise gelir düzeyimizde yaşanan düşmelerden veya ani çıkan acil durumlardan dolayı bazen ödemelerimizi aksatırız. Bu da kredi kartlarına olan borçlarımızın birikmesine neden olur ve bir süre sonra borç katlanarak çoğalır ve ödeyemez duruma gelebiliriz. İşte tam bu esnada kredi kartı taksitlendiren şirketler yardımımıza koşmaktadırlar. Bu şirketler bankaların uygulamış olduğu kredi taksitlendirme uygulamalarından çok daha düşük bir faiz uygulayarak bizlerin borçlarını temizleyip taksitlendirme işlemi yapmaktadırlar.

Kredi kartı taksitlendiren şirketler bizim karta olan borcumuzun tamamını tek seferde kendileri ödemektedir. Üzerine çok az bir faiz uygulayarak borcumuzu taksitlendirirler ve bizi tüm borçlarımızı taksitle rahatça ödememizi sağlamaktadırlar. Böylece bankaların yasal işlemlerinden, avukat masraflarından veya adımızın kara listeye geçmesinden de kurtulmuş oluruz. Borcumuzu ödediğimiz takdirde bankaların kredi notu uygulamalarından eksik not almayız ve ileride doğacak herhangi bir ihtiyaç durumunda tekrar kredi çekebiliriz.

Sizin de birikmiş kredi kartı borcunuz var ise ve kredi kartınızı taksitlendirme işlemleri için bu şirketlere başvurabilir senetsiz, kefilsiz herhangi bir risk almadan güvenle kredi kartı borcunuzu taksitlendirebilirsiniz. Tek yapmanız gereken sitede yer alan telefon numaralarından bu firmaya ulaşmak ve müşteri temsilcilerinin size yardımcı olmasını istemektir.

Bir önceki yazımız olan İş Bankası Borç Transferi Kredisi başlıklı makalemizde borç transferi iş bankası, iş bankası 72 ay yapılandırma ve iş bankası kredi yapılandırması hakkında bilgiler verilmektedir.

Kaçırmayın!

2018 Yılı Devlet Destekli 100.000 TL Sıfır Faizli Hayvansal Krediler

2018 Yılı Devlet Destekli 100.000 TL Sıfır Faizli Hayvansal Krediler  Tarım sektöründe yapılan hayvansal üretimin …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir