Çarşamba , Ekim 31 2018

Anasayfa / Kredi Kartları / Kredi Kartı taksitlendiren Şirketler

Kredi Kartı taksitlendiren ŞirketlerKREDİ KARTI TAKSİTLENDİREN
ŞİRKETLER

Günümüzde artık kredi kartı taksitlendiren şirketler sayısı hızla artmaktadır. Bunun en önemli sebebi içinde bulunduğumuz ve sürekli değişkenlik gösteren ekonomik durumlardır.

Giderek artan kredi kartı kullanımı hayatımıza bir çok avantaj getirdiği gibi düzenli olarak yaptığımız ödemelerin aksaması durumunda bazı sıkıntılara girebiliriz.

Bankalar her kişiye özel, ayrı limitlerde kredi kartı imkanı tanımaktadırlar. Bu limitler tamamen kişilerin gelir düzeyi ile doğru orantılıdır. Adımıza belirlenen bu kredi kartları ile de gıdadan tekstile, turizmden sağlığa, beyaz eşyadan eğitime kadar hemen hemen hayatımızın her alanında alışveriş ve harcama yapmamız mümkündür. Bu harcamaların sonrasında ise gelir düzeyimizde yaşanan düşmelerden veya ani çıkan acil durumlardan dolayı bazen ödemelerimizi aksatırız. Bu da kredi kartlarına olan borçlarımızın birikmesine neden olur ve bir süre sonra borç katlanarak çoğalır ve ödeyemez duruma gelebiliriz. İşte tam bu esnada kredi kartı taksitlendiren şirketler yardımımıza koşmaktadırlar. Bu şirketler bankaların uygulamış olduğu kredi taksitlendirme uygulamalarından çok daha düşük bir faiz uygulayarak bizlerin borçlarını temizleyip taksitlendirme işlemi yapmaktadırlar.

Kredi kartı taksitlendiren şirketler bizim karta olan borcumuzun tamamını tek seferde kendileri ödemektedir. Üzerine çok az bir faiz uygulayarak borcumuzu taksitlendirirler ve bizi tüm borçlarımızı taksitle rahatça ödememizi sağlamaktadırlar. Böylece bankaların yasal işlemlerinden, avukat masraflarından veya adımızın kara listeye geçmesinden de kurtulmuş oluruz. Borcumuzu ödediğimiz takdirde bankaların kredi notu uygulamalarından eksik not almayız ve ileride doğacak herhangi bir ihtiyaç durumunda tekrar kredi çekebiliriz.

Sizin de birikmiş kredi kartı borcunuz var ise ve kredi kartınızı taksitlendirme işlemleri için bu şirketlere başvurabilir senetsiz, kefilsiz herhangi bir risk almadan güvenle kredi kartı borcunuzu taksitlendirebilirsiniz. Tek yapmanız gereken sitede yer alan telefon numaralarından bu firmaya ulaşmak ve müşteri temsilcilerinin size yardımcı olmasını istemektir.

Bir önceki yazımız olan QNB Finansbank 2273 SMS Kredi Kartı Başvurusu başlıklı makalemizde 2273 kredi kartı başvurusu, en avantajlı finansbank kartı ve finansbank 2273 kart başvurusu hakkında bilgiler verilmektedir.

Kaçırmayın!

KREDİ KARTI LİMİTİ

Kredi kartı limiti 2014 yılından bu yana kaç adet kredi kartınız olduğuna bakılmaksızın limit tanımlanması …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir